Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 11th June 2013 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 788837)
Сега Нелка ако си беше записала разговора от консултацията с телефона си, то после, можеше да намери някой, който да и преведе някой от медицинските термини, които преводача не могъл да ги преведе !

Не съм извадила телефона да записвам час и половина консултация, защото понякога, много рядко, се опитвам да изглеждам нормална. :lol_crazy:

Rabiosa 11th June 2013 21:57

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 788838)
Не съм извадила телефона да записвам час и половина консултация, защото понякога, много рядко, се опитвам да изглеждам нормална. :lol_crazy:

:2055:
Пуфпаф, аз пък смятам, че щом лекаря се е наел да отстранява вкостяването, значи ще го направи. Иначе с лека ръка може да каже, че носа на Нелка е идеален и сега. Ако риска да развали и това, което е направил е голям, едва ли би се наел да отваря отново носа. Вкостяването е често срещано и ПОПРАВИМО. В това съм на 100% сигурна!!!

Pufpaf 11th June 2013 22:13

Аз за това го казах, защото нали Нелка се притесняваше, че сега ако го пилнат каква е гаранцията, че няма да се калцира пак, и аз затова казвам, че според мен това е малко вероятно и да бъде спокойна. :2043:
Това със телефона, вие ся се бъзикате с мен, ама за какво вадене говорим, телефона си записва и да ви стои в джоба или в калъфа, всичко се записва, а ако стане малко тихо лесно се оправя ! Ама дори и да го сложа на бюрото не виждам кое му е ненормалното хора, не мога да ви разбера ! :D
Обаче аз се притеснявам за Нелка, че сега с тези израстъци/калцирания хората я преследват по супермаркетите :lol_crazy:, а представям си какво ще е когато и направят перфектният нос, още от ся направо да се запаси със сълзотворни спрейове и електрошокове и дори един курс по боен спорт за самозащита ще е много добра идея :2055:

Нелка 11th June 2013 22:15

То че е поправимо - поправимо е. Но все пак става въпрос за 4 пъти кълцат, кърпен нос...
И аз мисля, че не би се наел Дилбер да пили, ако не беше сигурен в изхода. Все пак е наистина просто пилване, не искам върха да го бара хич.

rimi 12th June 2013 09:49

Къде се изгубиха всички Ели дали е тръгнала за операцията

Elly Stefanov 12th June 2013 15:10

Тука съм, Рими, чета притаена тази тема и другите, в които пишете и вече сън не ме лови, особено като чета какви усложнения имат тука момичетата... И за обстановката в Истанбул се притеснявам, въпреки че доктора и мои приятели там ме успоиха, че протестите са утихнали, а и района, в който е болницата е на 30 км от центъра на събитията, но все пак... се тревожа :) Не ме свърта на едно място, не могада спя, тръгвам скоро и мног осе вълнувам, правя списъци да не пропусна нещо :)

Нелка 12th June 2013 21:38

Ели, не се притеснявай! Аз нищо не видях , докато бях там. Даже ходих на дискотека в центъра, всичко е много спокойно. Не видах дори засилено полицейско присъствие.
Успех!!! И споко - всичко ще мине като сън!

А с Катя знаеш ли какво става? И ще пусне ли снимки?

rimi 12th June 2013 22:34

Eли спокойно не се притеснявай все пак няма да си сама ще видиш че всичко ще мине добре А и аз мисля че няма да сте близо до протестиращите те май са само на Таксим другите части на града са спокойни не излизайте много само за храна и наблизо да не рискувате Абе те носовете да станат добре а пък другото не е толкова важно като не сте в центъра на събитията Пък ако вземе да падне правителството ще станат хем красиви а и исторически шегувам се разбира се Пожелавам ви късмет и всичко да мине по вода и да се върнете живи здрави и щастливи

Elly Stefanov 12th June 2013 23:57

Благодаря, момичета, ние всъщност сме на другия край на геада, на около 40 км от Таксим и протестите, но все пак се надявам да не се разраснат нещата. Нямам търпение вече да се съжудя и всичко да е свършило, постоянно разигравам в главата си как отивам в болницата, как се събуждам в леглото.. :)

diliana_mihaylov 13th June 2013 11:25

Здравейте и от мен,
контролният преглед мина и всичко е норед с моя нос :1203:
Даже си направих и устните при жената на др. Авшар, тя също е пластичен хирург. Много съм доволна.
Относно нослето, каза ми да не подсмърчам /по принцип това не трябвало да се прави, за да не увисне носа. Няма значение с операция или без. Нали знаете на старите хора как им провисват носовете./ Каза ми да не го чистя толкова много, аз съм постоянно с клечки за уши в носа. Попитах го за твърдото топченце в основата на носа и той каза, че ще изчезне до една година. Не било калциране. Както бях писала по-рано, ту спада, ту се появява.
В клиниката имаше 20 души да го чакат за консултация. Мен ме прие чак в 10ч вечерта. А аз съм щастлива и доволна и си обожавам нослето. Връхчето наистина спада и сего с по-плътните устни изглежда още по-фино.
Относно обстановката в Истанбул, аз не усетих нищо, защото бяхме далече от центъра. Ходих по моловете само.
Накратко - не знам кой отвори тази тема и кой спемана др. Авшар за първи път, но искам да кажа, че ще съм му/й благодарна до края на живота си. За мен лично, направих най-добрия избор.

П.С А майка ми ще си прави пълна промяна при Авшар - пълен фейслифт, блефаропластика, попълване с мазнини и лазер... След 2 месеца ще съм отново на наряд в клиниката :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.