Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

keery 28th March 2013 05:17

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 784748)
Благодаря. Ще пиша от Истанбул как са минали събитията.

И от мен успех , и ще се радвам да пишеш. Оказа се , че сме голяма група за Турция и всякакво инфо е полезно

кукумицинка 28th March 2013 17:09

Пожелавам добри резултати на всички, на които им предстои операция. Стискам палци да не стане като с италианския доктор, че и там истерията беше голяма, защото вече сериозно се замислям как да рискувам да се подложа на втора операция и при кого.

keery 28th March 2013 19:55

Кукумицинка, ти май имаше добър резултат. Ако е нещо малко по-добре не се пипай, че всяка операция е риск . Ти разбира се си знаеш най-добре. колко време мина от твоята операция ?

кукумицинка 28th March 2013 20:52

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 784814)
Кукумицинка, ти май имаше добър резултат. Ако е нещо малко по-добре не се пипай, че всяка операция е риск . Ти разбира се си знаеш най-добре. колко време мина от твоята операция ?

Юни месец се оперирах - отне ми 2 дни да се консултирам с Джамбазов и да се оперирам. Предложиха ми датата на някакво момиче, с което не можеха да свържат и реших, че е късмет. Определено имам подобрение спрямо първоначалното положение, но все пак имам от едната страна на носа калциране или недоизпилено, не знам; калциране малко на мястото на гърбичката и двете ми ноздри са различни (те и първоначално си бяха) - едната е по-голяма от другата, с по-друга извивка и ако се прекара една линия през края на ноздрите, тя не е хоризонтална. Това искам да оправя, не е чак фатално, но ме дразни и в същото време не съм окепазена, че да лягам смело под ножа.
Отстрани това калциране ми е нещо подобно на случая на PateJ.

Dii 28th March 2013 21:31

Може ли да го видя това от страни, че и аз имам едно такова, което ми боде очите...?

кукумицинка 28th March 2013 22:05

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 784817)
Може ли да го видя това от страни, че и аз имам едно такова, което ми боде очите...?

Егати заспалата снимка, дето си направих, но се надявам, че се вижда - от лявата страна http://prikachi.com/images.php?images/861/6054861a.jpg

Oompa Loompa 29th March 2013 02:16

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 784753)
Момичета и аз да се включа останаха четири дни Мелфи в събота аз в понеделник. Страшно се вълнувам че чак ми излезе херпес на носа ей викам си не му върви на този нос неможа ли да излезе на устата дано да се оправя до понеделник че направо ще откача. А вие в този форум сте големи сладури и аз много ви се кефя както казва малката ми дъщеря която е на 4 години. Всеки ден влизам с надеждата че някой е писал за да ви чета то си стана нещо като навик при мен. С нетърпение чакам от всички вече само добри новини и нови изпипани нослета.

Купи си Ацикловир и почвай да го пиеш.

rimi 29th March 2013 10:22

Аз си купих ацикловир и почнах да го пия но имах глупоста да го споделя с клиниката въпреки че дерматоложката ми каза да не казвам и че до понеделник ще съм ОК ама мойта приятелка с която ще пътувам понеже е много стриктна да кажем та да кажем. Сега ми отмениха операцията направо ще се пукна какво да правя билетите са купени,хотела е резервиран,парите са изпратени има само два дни самолетните билети ще изгорят. Момичета направо много ми е гадно.

кукумицинка 29th March 2013 10:48

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 784837)
Аз си купих ацикловир и почнах да го пия но имах глупоста да го споделя с клиниката въпреки че дерматоложката ми каза да не казвам и че до понеделник ще съм ОК ама мойта приятелка с която ще пътувам понеже е много стриктна да кажем та да кажем. Сега ми отмениха операцията направо ще се пукна какво да правя билетите са купени,хотела е резервиран,парите са изпратени има само два дни самолетните билети ще изгорят. Момичета направо много ми е гадно.

За кога са я отложили операцията? Ако е до 5 дни по-късно, ще излезе ли по-евтино да използвате самолетните билети и да си удължите престоя в хотела?

rimi 29th March 2013 11:47

Направо за 10 04 я отложиха а аз трябваше да пътувам обратно на 6 04 затова трябва билетите да се презаверят наново добре че моята приятелка е много оправна защото аз съм много зле в това отношение но пък тя беше причината да им споделя тази малка подробност А пък тези турци като кажат нещо край никакви компромиси не правят аз им казах че вече съм добре че съм в края на лечението и да я отложим но с 2 или три дни обаче йок


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.