Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

Мариса 2nd May 2011 20:48

Цитирай:

Първоначално написано от susan (Публикация 735719)
Какъв е по добрия вариант слабо развит мускул или малко по силно развит ?Нямам предвид като културистка де :)

По-силно развит;)

gwendoline 2nd May 2011 20:48

Цитирай:

Първоначално написано от susan (Публикация 735719)
Какъв е по добрия вариант слабо развит мускул или малко по силно развит ?Нямам предвид като културистка де :)

слабо развит мускул е за предочитане при подмускулното... определено оказва влияние при разстояние, по-бързо се наместват и не стоят "високи" като под здрави пекторални мускули...абе бонус си е...;) (и за доктора, и за притежателката им):1242:

леля мичИ 2nd May 2011 20:58

Цитирай:

Първоначално написано от pimcidinci (Публикация 735718)
Да ,според мен е права жената да пита.Все пак ставаме и си лягаме с лап топите.

Е, за кое е права да пита ? Какви импланти да ми сложи ли ? Аз ли да и кажа кубици, модел , проекция ?

Единственото което "препоръчва" е марката :biggrin:
...аз не чух различни цени за различните марки, на теб каза ли ти ?

pimcidinci 2nd May 2011 21:05

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 335 (Публикация 735723)
Е, за кое е права да пита ? Какви импланти да ми сложи ли ? Аз ли да и кажа кубици, модел , проекция ?

Единственото което "препоръчва" е марката :biggrin:
...аз не чух различни цени за различните марки, на теб каза ли ти ?

Миссси аз я попитах каква е разликата.Тя каза ,че Макган са по-меки от Ментор,и допринасят за по естествена визия.Но аз неискам мекикички и естествени.Харесвам по-твърди и даже по-високи.Мекички си имах доста време.
Но както преди каза ,май сега с Ментор има интерес да практикува.Де да знам.

Нелка 2nd May 2011 21:07

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline (Публикация 735722)
слабо развит мускул е за предочитане при подмускулното... определено оказва влияние при разстояние, по-бързо се наместват и не стоят "високи" като под здрави пекторални мускули...абе бонус си е...;) (и за доктора, и за притежателката им):1242:

Мен много силно ме вълнува точно този въпрос.
Не че имам супер развит гръден мускул, но се опитвам да съм редовна в залата и от няколко месеца спрях директно да натоварвам гръдната мускулатура, именно заради планове за операция. Въпреки, че когато се тренира горна част на тялото, винаги учасват и пекторалните мускули...
Искам да питам до каква степен е противопоказна развитата гръдна мускулатура при подмускулното поставяне? Освен по-големите "мъки" на хирурга и по-бавното наместване на импланта, има ли по-голяма вероятност от ротация? От някъде дочух, че по-опитните хирурзи не режели мускула, а го "отлепяли".. ако има нещо вярно, това по-щадящ метод ли е за трениращите? Аз определено искам подмускулно поставяне. Много далеч съм от натоварванията на спортистите, но ми се иска да продължа да си тренирам и гърди както преди, без да се притеснявам от ротация..

Сори, че пиша в тази тема, но виждам, че сте засегнали този въпрос...

Мариса 2nd May 2011 21:07

Цитирай:

Първоначално написано от pimcidinci (Публикация 735724)
Тя каза ,че Макган са по-меки от Ментор,и допринасят за по естествена визия.

Да,така е.Пипала съм менторови цици.

леля мичИ 2nd May 2011 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от pimcidinci (Публикация 735724)
Тя каза ,че Макган са по-меки от Ментор,и допринасят за по естествена визия.

Я, питай Лъки, кво и е казала на нея :biggrin:
Хъхъхъ, очаквам 2-3 много оборотни страници ;)

pimcidinci 2nd May 2011 21:47

Мисси на мене ми препоръчваше анатомични,подмускула,тога ва я попитах каква е разликата между двете марки,след което и казах ,че от нета и аз съм прочела същото и казах ,че искам Ментор.Директно си я питах за цените на това което се спрях,за друго не съм разпитвала.
Като казах ,че пита имах предвид това ,че и мене ме попита: Кой от двата варианта си избираш.Две операции (едната сега и едната след 6 м.)или само една но не с толкова изразен полюс.Разбира се ,че аз си взимам решението.
Но моят случай е по-различен от вашите,при вас няма дялкане на тъкани а и аз си имах гърди купа 75С или Д в зависимост от марката,е с буци ама както и да е...

ЛИСКУ 2nd May 2011 22:16

Mдаа..тук откриваме противоречие...На мен ми каза, че тези Меннтор /моите/ отговаряли на Софт Тъча на Макган.
Аз тогава не исках да задълбавам, защото се зарадвах, че споразумяхме кубиците ОТ РАЗ, а и защото реших, че тя е професионалиистът, не аз..и реших да се доверя на това, което тя препоръчва като по-качествено.
На всичкото отгоре пипах едни Менторки на 6 години на една мадама от болницата и..бяха изключително меки и естествени. Така че се успокоих.
Аз също не искам изразен горен полюс, но при мен и го няма. А дори да са една идея по-твърди от Макган не ме тревожи, защото пък по-твърдите са и една идея по-здрави и по-сигурни и с по-малък риск от нагъване вътре. :-)
Засега за нищо не съжалявам.
Но..Мис, тя предупреди, че тези ареоли може да се наложи да се режат и втори път, на мен поне изрично го каза...На първо рязане преди импланти е много трудно да се уцели.

леля мичИ 2nd May 2011 22:26

Лъке, не си отговарят двата модела импланти, поради това, че твоите са най-твърдите, а Макган софт тъч възможно най-меките.
И да, и двата модела имат предимсва и недостатъци, но ти беше убедена, че твоите имат само предимства .

Аз НЕ съжалявам (надявам се и занапред да е така), че съм отишла при Тепавичарова, просто казвам, че и при нея има неща, които дразнят.

А колкото до повторната намеса, подготвена съм. Въпросът е дали ще имам желания резултат след нея ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.