Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

hausi 2nd July 2012 18:02

Съвсем се обърках :2045:
Анестезията е обща и венозна или с газ е?
Интубирането не се ли прави, когато вече си под упойка?!?
Мъжът ми вчера ме пита, дали има опция да си платим за самостоятелна стая. Знаете ли дали има някаква опция и принципно как става настаняването?

lily.ana 2nd July 2012 18:04

Цитирай:

Първоначално написано от Бижу (Публикация 776324)
Не всички, Лилян. Мирчев (анестезиолога при ИС) ползва венозна анестезия без интубация.


Добрес, тоз момент ми е убегнал :girl_haha:

lily.ana 2nd July 2012 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от hausi (Публикация 776328)
Интубирането не се ли прави, когато вече си под упойка?!?

Да

eliii 2nd July 2012 18:10

Цитирай:

Първоначално написано от hausi (Публикация 776328)
Съвсем се обърках :2045:
Анестезията е обща и венозна или с газ е?
Интубирането не се ли прави, когато вече си под упойка?!?
Мъжът ми вчера ме пита, дали има опция да си платим за самостоятелна стая. Знаете ли дали има някаква опция и принципно как става настаняването?

това с газа ми звучи зловещо...:grin:

hausi 2nd July 2012 18:14

Благодаря за отговорите на всички :2008:
С наближаване на операцията, започвам да позагубвам звук и картина, но го наблюдавам при повечето мацки тук. Явно се движа по стандарт ;)

chrische 6th July 2012 18:15

снимки
 
Здравейте, къде мога да видя произведения на Д-р Тепавичарова? 5 дни не са ли много да се стои в болницата? :2038:

ЛИСКУ 7th July 2012 09:43

Хич не са много 5 дни даже, особено когато едвам ставаш от леглото и едвам се мърдаш от болката...:-)
За да си при Тепавичарова трябва да си в пълно съгласие с нейната методика, защото на разни всезнайковци тръшва вратата и им казва да си ходят по живо-по здраво, и не иска да се занимава с тях:-) Аз знам, че само тя процедира правилно по отношение на дренжаите и наистина свежда риска от тази интервенция до минимум, заради което я избрах..
Снимки може и тя да ти покаже, но ти кажи първо какви гърди харесваш и целиш - по-малки, по-големи, по-раздалечени, по-сближени...Няма да ти откаже.

magimei 8th July 2012 17:31

Момичета мисля че реших.Ще отида във вторник и ще запазя час за началото на септември за операция при доц.Тепавичарова.Ще започна с операцията на ръцете ,а после като успея да събера другите пари и на гърдите.Дано не съм сбъркала в избора си.Има ли някоя от вас за септември може да си правим компания :lol: .Ще пиша пак след срещата ни за да кажа точна дата.

magimei 10th July 2012 08:47

Това е записаха ми час за 13 септември за операция на ръцете.Първо с нея почвам.Дадоха ми какви изследвания да направя и казаха на 12 да отида за да направя ЕКГ и разговор с анастезиоложката.Май само не разбрах да постъпя на 12 или да мина на прегледите.Абе ако трябва ще ги направя и ще се мотая до следобяда и ако трябва ще постъпя късно за да не се изнервям.Чудех се когато говорех с Тонев той каза ,че разреза на ръцете няма да е прав за да не ми дърпа след това,а Тепавичарова сутринта ми каза че ще е прав и накрая завършва разклонен.Чудя се кое е по-добре наистина защото не ми се иска да ме подръпва цял живот след това.

swing 10th July 2012 11:39

Успех на операцията.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.