Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   SUPER - SLIM (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5356)

allstars 11th November 2007 23:18

SUPER - SLIM
 
Здравейте момичета! Чували ли сте за този хапчета за отслабване?!!!Супер - Слим - така се казвам , не съм много запозната с произхода им и със сигурност не са БГ. Интерес придобих за тях преди една седмица когарто бях на фризьор(къде другаде)Та там имаше няколко човека, които вече ги бяха употребявал и ибяха действително доста отслабжали. Принципът на който действат е на билкова основа, като действат ОЧИСТИТЕЛНО, а не разлабващо. Изчистват всякакви шлаки и т.н. Та въпросът ми е дали сте чували нещо за тях и дали някой който ги е пил е задържал КилоГраМите??!!!!Нали тва е идеята в крайна сметка!

venka_s 15th January 2008 16:25

питай ме след 1 месец... :D

puhkavelka 7th February 2008 12:53

Аз ги пих и отслабнах много бързо,вече 3 месец подържам килограмите си.Преди това сам пробвала с какво ли не,но нищо непомагаше,Сега си взех 2ра опакавка понеже искам още да отслабна.

mimika 7th February 2008 15:13

puhkavelka, хайде да ни разкажеш моля те повече - колко кг.си била, колко време си пила хапчетата, с колко килограма си отслабнала и т.н.
Мисля, че такива неща ни интересуват повечето. Благодаря ти :D

mimika 8th February 2008 15:54

Благодаря за отговора :D
Предполагам, че се намират в аптеките. А каква им е цената? И по колко пъти на ден се пият ? Мерси :D

ratamahatta 8th February 2008 21:08

тва ми звучи малко съмнително....... дали не са противопоказни за здравето :roll: някакви странични ефекти????

snowwhite 11th February 2008 11:50

и на мен ми звучи съмнително...щом ги няма в аптеките, как се доверявате какво ви дават? Все пак могат да ви продадат всичко... Аз си купувам от аптеките CaloriLight-това е хранителна добавка, за контролиране на апетита и елиминиране на мазнините. Вече 2-ри месец я пия, много съм доволна. Освен че смъкнах килца, намалих и обиколката на бедрата и ханша. Но все пак се продава в аптеките...не бих рискувала да взема нещо от някой просто на доверие. Но това е индивидуално...

AngelaK 14th February 2008 11:49

Здравейте,
Мога само да споделя с вас, че таблетките са абсолютно безвредни.За да има обаче добър ефект е добре да се спазват някои правила..всъщност само 3.Без алкохол по времето на прием,сутрин 1 час след приема да не се яде и пие нищо и през деня да се изпиват поне 2 л вода

Мария Василева 16th February 2008 10:41

Цитирай:

Първоначално написано от snowwhite
и на мен ми звучи съмнително...щом ги няма в аптеките, как се доверявате какво ви дават? Все пак могат да ви продадат всичко...

и на мен ми звучи съмнително.. още повече да се регистрираш само за да кажеш, че един продукт, който не се продава в аптеките е абсолютно безвреден :2045: (дори и да е така не доказва полезността му) си прилича много на реклама-а
(не че и в аптеките няма хиляди отрови, но поредното "ново" чудо не ми вдъхва доверие..)

puhkavelka 16th February 2008 20:30

няма значение дали вярвате аз пак ги пия и сега свалих още 6 кг за 18 дни,важно е че действат и са билки,хапчета направени от китайски билки,като питах дистрибутора защо ги няма в аптеките той каза че ще ги пуснат но ще бъдат на много по висока цена и малко ги е страх че няма да се купуват,защото каза че цената ще е с три цифри най вероятно


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.