Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   CarboSlim (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6211)

porcelanova_mechta 2nd April 2008 16:46

CarboSlim
 
Понеже напоследък станаха много лекарствата за отслабване и всички имат СЛИМ в името правя тази нова тема. темата е продължение от другата супер слим. Въпросът остава някой пие ли това лекарство, пил ли го е преди, какви резултати има, очаквания мнения всичко ме интересува. Официалният сайт на медикамента е: www.oekopharm-bg.com Мерси и успех на всички

Марта80 3rd April 2008 15:28

Carboslim
 
Здравей порцеланова мечта, аз пия Carboslim от три дни и съм много доволна. Не изпитвам никакво чувство на глад и не се изнервям, както при нормална диета. Не ям сладко от три дни, а за мен това е истински рекорд. Чувствам се бодра и жизнена. Искрено го препоръчвам на всеки, който иска да отслабне без мъки. Като мине една седмица ще ви кажа с колко точно кг съм отслабнала. Но още от сега не се чувствам така издута. А забравих да ви кажа, целта ми е да си върна предишните кг, а именно 48, сега съм 74 (след като родих). Ще се радвам, все пак ако има и други хора, които са го пили да споделят и те

До скоро
Марта

mila_kirilova 3rd April 2008 22:17

:)
 
Здрасти Марта80, вече сме 3. Аз си го взех в понеделник, и се премерих днеска. С едно кило по-малко съм вече. Една крачка към целта напред, както се казва. Не усещам никаква друга разлика, освен, че ако някой не ми каже или не се напъна нарочно, мога да не хапна нищо цял ден. Препоръчаха ми да пия по 1,5 2 л. вода на ден иначе нищо специално не правя. Тренирам си по малко както преди и така.

porcelanova_mechta 7th April 2008 00:54

:)
 
Аз го ползвам 1 седмица това. Свалих 2 кг. При вас как е? Хайде да постваме кой по колко е свалил за да се надъхваме взаимно.

mila_kirilova 7th April 2008 20:21

:)
 
Аз за една седмица свалих малко по-малко от 3кг, което никак не е зле, според мен. Знам, че винаги първата седмица най-много се отслабва и все пак...
Само ние 2-те с теб ли го пием порцеланова мечта? Марта какво стана с теб ти купи ли си го?
Някой нов няма ли да се присъедини?
Аз засега съм доволна, хапвам по-малко не усещам никакви странични ефекти, даже напротив. :) Успех на всички

bimbi 7th April 2008 21:30

и тва ли не се продава в аптеките? :cool:

carry 7th April 2008 23:56

Продава се..днес си взех брошурка..

margarita_ilieva 8th April 2008 08:18

Аз разгледах сайта, ама това не е за мен, защото съдържа йод. Иначе почти се бях навила да си го купя..

mila_kirilova 8th April 2008 14:12

??
 
Маргарита а ти алергична ли си към йод или просто го мразиш, или е вреден за нещо?
Иначе, да има го в аптеките и даже ако отидеш и го няма, можеш да кажеш на аптекаря да ти го поръча от стинг или от вносителя. :)
Аз продължавам с него другата седмица ще ви дам пак данни за статистиката ;) Успех на всички

margarita_ilieva 8th April 2008 14:35

Имам хиперфункция на щитовидната жлеза и затова не може..


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.