Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Качествени БГ обувки? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8241)

Enerdji 21st February 2009 15:41

Качествени БГ обувки?
 
Купувате ли си БГ обувки? Кои марки са качествени?
А внос? (и с цени под 150лв. ако може) :P
Единствените обувки които предлагат моя номер (35) и що годе ми допадаха са GiAnni. Не знам русенска или турска фирма са. Но напоследък кича ми идва в повече, трудно си избирам и от там. Ще ми се да имам по богат избор, но не знам какво да търся. Държа на естествени материали, на модерен дизайн и средно високи токове.
Споделете... че аман от маратонки :wink:

Lilith 21st February 2009 16:57

пазарувам обувки от Саламандър и Мандарин най-често, като любимата ми марка е Бронкс (мисля, че са американски) не са ужасно скъпи, не са и евтини... на разпродажба най-добре :P стила им е ежедневен и определено имат най-удобните токове, които съм носила :roll: не нося мн високи, защото аз самата не съм ниска :oops:

ха...и сайт имали www.bronxshoes.com :lol:

Divinemouse 21st February 2009 22:28

Re: Качествени БГ обувки?
 
Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
Купувате ли си БГ обувки? Кои марки са качествени?
А внос? (и с цени под 150лв. ако може) :P
Единствените обувки които предлагат моя номер (35) и що годе ми допадаха са GiAnni. Не знам русенска или турска фирма са. Но напоследък кича ми идва в повече, трудно си избирам и от там. Ще ми се да имам по богат избор, но не знам какво да търся. Държа на естествени материали, на модерен дизайн и средно високи токове.
Споделете... че аман от маратонки :wink:

Бенджи аз също съм с номер 35 и си взимат от GiAnni или от Daris,миналата седмица си взех жестоки лятни обувки но са малко над 150лв..

Enerdji 21st February 2009 23:14

Daris добри ли са? Имам чанта от тях, обувки обаче не съм си взимала.
А за Fado какво ще кажете? Попаднах на техен сайт, добре изглеждат, но на живо не съм ги виждала, имат и малки номера.
Thomi, ти какви си взе?

Doky 21st February 2009 23:41

Ами аз нося 47 и също имам голям проблем с обувките.БГ обувки от тези големите номера трудно се намират качествени,само някакви псевдо официални глупости от лоши материали.Доверявам се само на чуждото,колкото и изтъркано да звучи всичко унас ми е на Адидас,а официалните обувки от Италия си ги купувам,в Милано като ходя си правя една две чанти с тях.За Джиани чувам добри отзиви от приятелки,така че мисля да опиташ,пък времето ще покаже.

danas 22nd February 2009 13:54

много съм доволна от обувките на Daris,хувави модели имат а са много здрави.

danas 22nd February 2009 13:55

много съм доволна от обувките на Daris,хувави модели имат а са много здрави.

Allure_ 23rd February 2009 01:36

В Сиси понякога има добри попадения. http://www.sisi-bg.com/
На тази марка лятото си взех много готини сандали: http://www.angelfootwear.com/index-bg.html
Иначе рядко купувам български.Последните бяха на Дарис,хубав модел,но некачествени-тока ми се отчупи на третото обуване,не мисля повече да пазарувам от тях.Най-често си харесвам модели в Carlo Fabiani,Shoe Aquarium,Musette.И в Gianni,ама там пък са ми все малки. :evil: И срещу него има един друг магазин в който също има интересни модели,ама забравих как се казваше.
Lilith,ти откъде си купуваш на Бронкс?Имам едни бели сандали техни,много си ги харесвам,бях ги взимала преди от Tendenz,но май скоро не съм виждала нищо.

Nelina_02 23rd February 2009 08:29

И аз все по-рядко купувам бг обувки, за мое съжаление, защото, съм на принципа, първо да търся българското, нали уж да подкрепяме икономиката, но...напоследък моделите са или прекалено кичозни за моят вкус или са по-подходящи за лелки, има от време на време проблясъци в dizi, fado, daris и флавия, а само в Плв има поне 6 фабрики. :? Незнам дизайнерите им нямат ли креативна мисъл, какъв е проблема.
Ето тук инфо за който го интересува.цък Разглеждах пролетните им колекции, пак нищо не си харесах. :?

Lilith 23rd February 2009 11:18

Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
Lilith,ти откъде си купуваш на Бронкс?Имам едни бели сандали техни,много си ги харесвам,бях ги взимала преди от Tendenz,но май скоро не съм виждала нищо.

Salamander и Мандарин... няма богат избор, но все пак има интересни неща от колекциите им. А на мен и най-обикновените им модели страшно ми харесва как стоят на крака :P

едит: пропуснах да кажа, че единствените токчета, на които не съм сменяла капачета никога са Бронкс :lol: :lol: а при мен обувки не оцеляват лесно :lol:

Divinemouse 23rd February 2009 12:42

Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
Daris добри ли са? Имам чанта от тях, обувки обаче не съм си взимала.
А за Fado какво ще кажете? Попаднах на техен сайт, добре изглеждат, но на живо не съм ги виждала, имат и малки номера.
Thomi, ти какви си взе?

Имам ги на снимка и по късно ще ти ги пуска да ги видиш,на висак ток са но са много удобни...

Enerdji 23rd February 2009 21:36

Явно съм много податлива :lol:
Бях днес в Мола на Стамболийски, влязох в Мандарин (за пръв път) и си взех обувки Бронкс. От намаление, но наистина точно каквото си представях!
Lilith, ще черпя :wink: Ще ги снимам и ще ви се изфукам :oops: Но беден асортимент наистина, може би защото още не са получили пролетната колекция.
Въпреки това бих си взела и български, не мога да повярвам че няма да намеря добро качество и дизайн! Пред вид колко много БГ фирми за текстил има които наистина са добри а да няма едни свести обувчици...

Lilith 24th February 2009 08:54

радвам се, Бенджи :D я кажи колко % са off в момента :1242:

Enerdji 24th February 2009 17:20

Да ти кажа представа си нямам колко са били, изобщо не обърнах внимание. Аз ги взех за 89лв. което ме устройваше като цена. Но всичко в магазина е с намаление сега.

Allure_ 25th February 2009 23:55

На Графа в PREMIER има интересни модели,не знам само какво производство са.Иначе съм съгласна с Нелина-малко са ми скучни българските обувки,наистина сякаш им лиспва въображение на дизайнерите.И за още един магазин се сетих пак на Графа-Mixx,и там понякога се намират хубави.А някой поръчвал ли е от тук,тези боти ми харесаха: http://www.magazinzaobuvki.com/?p=ca...category_id=35

Izabo 26th February 2009 15:33

Преди няколко дни си купих тези ботуши на FADO. Досега само чехли съм си купувала оттам, тези са първите истински обувки, които ми харесват :D (досега там не бях намирала есенно-зимна обувка на достатъчно висок ток).
От летните съм много доволна. Ботушите също са ми удобни :).

Mycka 26th February 2009 21:59

Re: Качествени БГ обувки?
 
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Бенджи аз също съм с номер 35...

лелее...пепеляшка :2009:

аз гледам да са удобни и от естествена кожа :roll:
не робувам на някоя конкретна марка или последна мода ама щото не съм и маниячка на тема обувки

Бобето 26th February 2009 22:54

Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
На Графа в PREMIER има интересни модели,не знам само какво производство са.Иначе съм съгласна с Нелина-малко са ми скучни българските обувки,наистина сякаш им лиспва въображение на дизайнерите.И за още един магазин се сетих пак на Графа-Mixx,и там понякога се намират хубави.А някой поръчвал ли е от тук,тези боти ми харесаха: http://www.magazinzaobuvki.com/?p=ca...category_id=35


О и на мен ми харесаха....ако разбереш нещо пиши ми моля те.

tromba 7th July 2009 23:04

магазини за големи номера обувки
 
Цитирай:

Първоначално написано от Doky
Ами аз нося 47 и също имам голям проблем с обувките.БГ обувки от тези големите номера трудно се намират качествени,само някакви псевдо официални глупости от лоши материали.Доверявам се само на чуждото,колкото и изтъркано да звучи всичко унас ми е на Адидас,а официалните обувки от Италия си ги купувам,в Милано като ходя си правя една две чанти с тях.За Джиани чувам добри отзиви от приятелки,така че мисля да опиташ,пък времето ще покаже.


Проблем си е да имаш голям крак. Отварят специализиран магазин само за малки и големи номера обувки в София www.krachun.com
До сега си пазарувам от Германия обувки, до Италия нямам път, но май ще се наложи да отскоча до там.

Т-Е-Д-И 15th September 2009 11:17

Знаете ли къде в София мога да намеря магазини на GIDO Пещера?

aniK 15th September 2009 12:31

Цитирай:

Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Знаете ли къде в София мога да намеря магазини на GIDO Пещера?

Преди години имаше на пазара "Красно село", но не знам дали още съществува :?

Пипилота 19th September 2009 22:06

Ох, момичета харесала съм си почти всички модели на Gianni, но български ли са наистина? Щото за тия пари бих предположила, че са внос... може ли да ми дадете мнение дали са качествени? Дайте мнение плийз, че умувам дали да се бръкна толкова дълбоко.

fl1r74e7o 19th September 2009 22:13

какво те валнува каде ги правят щом ти харесва даден модел се бъркай няма вечни неща така че... аз съм доволна от тях

Divinemouse 19th September 2009 22:24

Цитирай:

Първоначално написано от Пипилота
Ох, момичета харесала съм си почти всички модели на Gianni, но български ли са наистина? Щото за тия пари бих предположила, че са внос... може ли да ми дадете мнение дали са качествени? Дайте мнение плийз, че умувам дали да се бръкна толкова дълбоко.

Аз съм им фенка ,имам 3 чифта -боти и ботуши...
Пипилота ,качествени са и си заслужават парите...

Пипилота 19th September 2009 22:26

Благодаря Томи, това исках да зная. Щото и на мен ми изглеждат добра изработка и като кожа също, че и удобни въпркеи високия ток. Ще вложа в тях, бездруго се влюбих в едни бежовки. :girl_in_love:

Пипилота 19th September 2009 22:36

Забравих да кажа, че имам чехли на Мегиас, 35 номер имат имоите са такива, но ми правят жестоки рани винаги. Имат кофти шев на неподходящо място и затова, той ми дере. Иначе днес пробвах техни обувки и бяха адски удобни, с висок ток имам предвид. Мисля дали да не ги купя, доста евтини бяха.

Divinemouse 19th September 2009 22:50

Цитирай:

Първоначално написано от Пипилота
Благодаря Томи, това исках да зная. Щото и на мен ми изглеждат добра изработка и като кожа също, че и удобни въпркеи високия ток. Ще вложа в тях, бездруго се влюбих в едни бежовки. :girl_in_love:

Ходя предимно на високи обувки и не мога да се оплача че ме болят краката....И аз отивам в сряда да им видя новата колекция...

Lilith 22nd September 2009 09:26

И аз съм метнала оЧо на едни мастилено сини ботички там :D мисля тази година да се обзаведа по от рано за студа...

Svetlla 18th October 2009 12:11

От българските производители харесвам много обувките на Дарис, интересни модели и много качествени.

gwendoline 18th October 2009 13:18

Версис :!: :idea: За мен лично нямат аналог :idea: :2018:

Divinemouse 18th October 2009 14:07

Цитирай:

Първоначално написано от Svetlla
От българските производители харесвам много обувките на Дарис, интересни модели и много качествени.

Вчера бех там :cool: за съжаление нащо се излагат вече :roll: няма нищо интересно този сезон..

Svetlla 18th October 2009 14:58

Явно този сезон ще пропуснем попълненията от там :2045:
Ходих там преди десетина дена, търсех изчистени боти, но всичко от новата колекция беше доста екстравагантно. :)

trigers 27th October 2009 12:36

привет, не ми се иска да пускам нова тема за това, но имам едни страшни ботуши , които обаче са много остри направо дълги на върха. Кожата е страхотна и са много скъпи, та ми се иска да ми коригират "носовете" им, обаче хич не смея да ги нося на random обущари. някой да препоръча нещо? pls help

mika123 22nd March 2010 12:28

Fado
 
Аз си купих миналото лято обувки на Фадо и съм много доволна. Сега си взех ботуши от сезонното намаление. Стархотни са. Мъжът ми си взе с "ароматизираиа стелки" - какво ли не измислят вече...

mdacota 22nd March 2010 14:32

Момичета, има ли някоя от вас идея къде могат да се намерят спрейовете за отпускане на обувки и на каква цена са?! Благодаря на всички, които ще се включат да ми отговорят. Не знам дали беше удачно тук да пиша по тази тема, но се извинявам предварително на модераторите, ако съм сбъркала мястото.

леля мичИ 22nd March 2010 14:42

Цитирай:

Първоначално написано от mdacota
Момичета, има ли някоя от вас идея къде могат да се намерят спрейовете за отпускане на обувки и на каква цена са?! Благодаря на всички, които ще се включат да ми отговорят. Не знам дали беше удачно тук да пиша по тази тема, но се извинявам предварително на модераторите, ако съм сбъркала мястото.

Виждала съм в Габор, в Багат, в Екко , сигурно и в други магазини има. Струва около 10 лв.

Lilith 22nd March 2010 15:33

и в Саламандър съм виждала, но не знам цената :D

mdacota 22nd March 2010 15:46

Благодаря ви още веднъж. Тююю, в събота бях в мола в Пловдив, купих си обувки на Риплей, там обаче нямаха такива спрейове. А аз изобщо не се сетих за другите магазини...

леля мичИ 22nd March 2010 15:51

Внимавай да не прекалиш с отпускането, че аз в последно време все Риплей купувам и да знаеш много се отпускат от самосебе си (таА дума така ли се пише :D ). Даже тези дето са от плат с голите пръсти, гледам, че 4та година ги пускат, изобщо не мога да ги нося, щото станаха огромни.
Ако са ти кожени е най- добре с мокър чорап 2-3 пъти да ги обуеш в къщи :wink:

Adelini 22nd March 2010 17:03

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_100642349


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.