Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Мнения на оперирани от др. Милко Ковачев (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14654)

CvetiB 8th September 2015 14:18

Мнения на оперирани от др. Милко Ковачев
 
Здравейте момичета, съвсем скоро ми е операцията при съответният доктор. Чувствам се изключително спокойна, но все пак ми се иска ако някоя от вас се е оперирала при него да сподели мнение за следоперативният период, а ако някой може да покаже и снимки ще съм още по-благодарна!

Pufpaf 8th September 2015 14:44

То вече е късно за мнения и снимки, по скоро в общата тема - "въпросите към оперираните" там трябва да питаш и да четеш за възстановителният период. Тези неща за мнение и снимки, за тях се търси инфо още преди да отидеш на консултация, ти вече си направила своя избор. Предполагам добре си проучила хирурга, защото това са сериозни интервенции и е несериозно да не се направи проучване и даже няколко консултации с различни хирурзи.

Щом имаш дата за операцията, сега само може да ти пожелаем късмет и след това да покажеш снимки, за да може да помогнеш на другите момичета с тази информация !

CvetiB 8th September 2015 14:51

Изчела съм повечето теми тук. Има и за конкретният лекар, но всеки е питал като мен и след това не е продължил участието си във форума. Запозната съм, че до някъде възстановяването си зависи и от хирурга и самата операция. Ходих и на консултации при други "по-известни" хирурзи, но този човек определено ме спечели :) Това е :)

CvetiB 12th September 2015 17:22

Здравейте, искам да споделя преживяното с всички, които са си взели ваучер или без такъв ще се оперират при др. Милко Ковачев. Момичета не се подвеждайте по това, че въпросният лекар няма отзиви и милиони снимки в сайтове преди -след и т.н. Операцията ми беше на 10.09.2015г. Траела е не повече от час и половина. Поставени са ми анатомични импланти Арион АХ 350. под мускулно. Сериозни болки не съм имала. Ставах дори и трудно сама още първият ден в болницата. Днес ми е трети ден и свободно ходя на кафе, кино и магазини, като не прекалявам разбира се, уморявам се доста по-бързо. Оперирана съм в с. Доганово , доволна съм изключително много и от болницата и от доктора! Успех на всички, които трябва да преминат през това тепърва :)

pamian 6th November 2015 18:53

моята беше на 29.10 :) сложени са ми 350 сс кръгли подмускулно-Арион. също така имам и повдигане на гърдите ( след 2 раждания) . боли ме още , но като чета тук във форума е нормално:))) аз съм много доволна от Милко Ковачев! не е от най разговорливите , но аз му се доверих и не съжалявам.Успех на всички, които ще се оперират при него .

ina.ina 7th November 2015 12:43

Цитирай:

Първоначално написано от pamian (Публикация 806667)
моята беше на 29.10 :) сложени са ми 350 сс кръгли подмускулно-Арион. също така имам и повдигане на гърдите ( след 2 раждания) . боли ме още , но като чета тук във форума е нормално:))) аз съм много доволна от Милко Ковачев! не е от най разговорливите , но аз му се доверих и не съжалявам.Успех на всички, които ще се оперират при него .

Честито! :) Много да си ги харесваш и със здраве да си ги пъчиш! :)

Mariq.mariq 8th November 2015 14:21

Здравейте!
Аз също се оперирах при Милко Ковачев! Операцията ми беше на 25.10, Мотива 375СС,подмускулно! Голям професионалист,много съм доволна! Още същия ден,макар и трудно си ставах сама,хапвах и дори пих кафе с цигарка на терасата на стаята! Обезболяващи не съм искала и не са ми слагани! На другия ден след като ме изписаха,си играех с детето(не си представяйте,тичане и гонене,рисувахме и "карахме"колички),тук явно се преуморих и преди да си легна пих два нурофена! След 5 ден,напълно си поех задълженията в свои ръце,готвех си,чистех(внимателно и без резки движения и тежко) и Т.н! Сега вече съм супер,гърдите са страхотни и съм му много благодарна,за това което направи с мен!!

CvetiB 9th November 2015 17:28

Цитирай:

Първоначално написано от Mariq.mariq (Публикация 806701)
Здравейте!
Аз също се оперирах при Милко Ковачев! Операцията ми беше на 25.10, Мотива 375СС,подмускулно! Голям професионалист,много съм доволна! Още същия ден,макар и трудно си ставах сама,хапвах и дори пих кафе с цигарка на терасата на стаята! Обезболяващи не съм искала и не са ми слагани! На другия ден след като ме изписаха,си играех с детето(не си представяйте,тичане и гонене,рисувахме и "карахме"колички),тук явно се преуморих и преди да си легна пих два нурофена! След 5 ден,напълно си поех задълженията в свои ръце,готвех си,чистех(внимателно и без резки движения и тежко) и Т.н! Сега вече съм супер,гърдите са страхотни и съм му много благодарна,за това което направи с мен!!

И на мен Рачев ми предлагаше Мотива преди Ковачев да ми сложи Ариона. Може ли да ми изпратиш снимки cvetibratoeva@abv.bg

Hotmamma 9th November 2015 17:52

И аз много искам да видя снимки! Ако е удобно прати и на мен anna_kuzmanova@abv.bg

iva_f_ 9th November 2015 19:54

И аз искам да видя iva_f_@abv.bg

Mariq.mariq 9th November 2015 21:53

Момичета,детето преди 3дни ми счупи айфона! Много пъти го е изпускал,а този път просто го изтърва на килима и екрана угасна,трябвало да се сменят трите слоя на екрана. Всички снимки са там,надявам се да не ми изтрият всичко като го ремонтират,там имам много ценни спомени! Сега съм с един телефон...ще пратя при първа възможност на всички,даже направо ще кача тук ;)

PlasticLady 10th November 2015 12:33

Цитирай:

Първоначално написано от Mariq.mariq (Публикация 806701)
Здравейте!
Аз също се оперирах при Милко Ковачев! Операцията ми беше на 25.10, Мотива 375СС,подмускулно! Голям професионалист,много съм доволна! Още същия ден,макар и трудно си ставах сама,хапвах и дори пих кафе с цигарка на терасата на стаята! Обезболяващи не съм искала и не са ми слагани! На другия ден след като ме изписаха,си играех с детето(не си представяйте,тичане и гонене,рисувахме и "карахме"колички),тук явно се преуморих и преди да си легна пих два нурофена! След 5 ден,напълно си поех задълженията в свои ръце,готвех си,чистех(внимателно и без резки движения и тежко) и Т.н! Сега вече съм супер,гърдите са страхотни и съм му много благодарна,за това което направи с мен!!


Пусни и на мен plasticlady@abv.bg :girl_dance:

Dayana B. 10th November 2015 12:52

и ааз искам daqnaburlanova@abv.bg

iva_f_ 10th November 2015 13:05

и аззз :) iva_f_@abv.bg

Hotmamma 22nd December 2015 14:53

Момичета, видях че Ковачев предлага 3D визуализация на резултатите след операцията чрез програмата Crisalix. Вас снима ли ви преди операцията, за да ви демонстрира как ще изглеждате след това?

CvetiB 22nd December 2015 18:22

Ако ми беше направил щях да искам 700 кубика :D :2023: На мен лично не ми е предлагал. Нека и другите да кажат :)

ina.ina 24th December 2015 10:44

Цитирай:

Първоначално написано от CvetiB (Публикация 807452)
Ако ми беше направил щях да искам 700 кубика :D :2023: На мен лично не ми е предлагал. Нека и другите да кажат :)

Да, ама като видеше резултата (на 3D-то) и щеше да искаш минимума ... :1228:
Иначе рискуваш да изглеждаш като Мартина от Плеймейт конкурса - за справка - в другата тема.

Dayana B. 24th December 2015 13:15

Абе кой го е оперирал това момиче,то направо.......ужас....

Hotmamma 26th December 2015 12:35

Не знам кой я е оперирал. На страницата на Скин Системс обаче видях, че се е провел някакъв конкурс за най-добър еротичен модел и голямата награда е нов силиконов бюст и д-р Ковачев ще оперира победителката. Дано да се покаже после с резултата.
https://www.facebook.com/24173690254..._video&theater

ina.ina 27th December 2015 10:07

Цитирай:

Първоначално написано от Hotmamma (Публикация 807476)
На страницата на Скин Системс обаче видях, че се е провел някакъв конкурс за най-добър еротичен модел и голямата награда е нов силиконов бюст и д-р Ковачев ще оперира победителката. Дано да се покаже после с резултата.
https://www.facebook.com/24173690254..._video&theater

Добре де, тя сега е еротичен модел. Следва бюста й не ще да се нуждае кой знае колко от корекция. Тогава за какъв дявол ще й подаряват силиконки? Това си е операция все пак. Е, убийте ме, ама това не мога да го разбера: "аз съм си хубава, ама чакай сега да измисля как да стана още по-хубава" - и в някои случаи става с обратен ефект; пък че няма нужда от такива интервенции (измислени) да не говорим. Ей, тва народът тотално изтрещя!

Hotmamma 27th December 2015 10:38

Според мен е разбрала, че наградата е цици и е решила да се пробва на конкурса белким спечели. Е вярно, ще се покълчоти малко, ще се поразголи пред хората, но нали ще спести 5000 лв.

ina.ina 27th December 2015 13:04

Цитирай:

Първоначално написано от Hotmamma (Публикация 807494)
Според мен е разбрала, че наградата е цици и е решила да се пробва на конкурса белким спечели. Е вярно, ще се покълчоти малко, ще се поразголи пред хората, но нали ще спести 5000 лв.

Уф, не знам ... на клипчето дето тръгват да я чертаят, що годе се вижда че си има достатъчно. И ако наистина е така както ми се вижда ... да й плеснеш 2 шамара, ама и на журито, че и на док и хич да не им обясняваш защо. Ей така стават напомпани и изкуствени отвсякъде (да се чудиш дали не са травестити после), че после реват за естествена красота ... ами ... де акъл ... ей, Идосах се бре!

Hotmamma 25th January 2016 10:43

CvetiB, къде се изгуби?

Stimeona 28th June 2018 22:17

Увеличаване на бюст при д-р Милко Ковачев
 
Здравейте момичета,
предстои ми операция за увеличаване на бюст при д-р Милко Ковачев.
Мога ли да помоля за снимки ако е възможно на имейл : alex.markova2008@gmail.com
Много ми е притеснено,а никъде не видях снимки от резултата след операцията.
Благодаря предварително.

petq.taneva 4th October 2018 12:56

Ако има минали вече под ножа, моля да изкажат мнения :)

petq.taneva 1st November 2018 14:18

Цитирай:

Първоначално написано от Stimeona (Публикация 813464)
Здравейте момичета,
предстои ми операция за увеличаване на бюст при д-р Милко Ковачев.
Мога ли да помоля за снимки ако е възможно на имейл : alex.markova2008@gmail.com
Много ми е притеснено,а никъде не видях снимки от резултата след операцията.
Благодаря предварително.

Как мина операцията?

my way 2nd December 2018 15:26

Здравейте, аз също съм се насочила към доктор Ковачев. Моля да ми изпратите и на мен снимки, ако е удобно - c.georgieva@abv.bg Много ви благодаря :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.