Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мариса 25th July 2013 17:08

Diliana,носът ти е бил гърбав и месест във върха,точно като моя.С единствената разлика,че моят не беше толкова вирнат.Но резултатът е наистина добър,браво:)Дано никога не се налага друга ринопластика и живееш щастливо с този нос ;)

diliana_mihaylov 25th July 2013 17:14

Мариса за момента мисля да не правя нова рино. Може би други неща обаче /нещо браулифт ми се иска/ В момента носът ми не е мини, не е малък, но аз и не исках да го смалява драстично. Знаете как си ги правят рускините. Почти като на пластмасови кукли. Докторът ми го запази чип, само искрено се надявам връхчето да спада още, защото е една идея по-топчесто, отколкото искам.

Мариса 25th July 2013 17:21

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 791025)
Мариса за момента мисля да не правя нова рино. Може би други неща обаче /нещо браулифт ми се иска/ В момента носът ми не е мини, не е малък, но аз и не исках да го смалява драстично. Знаете как си ги правят рускините. Почти като на пластмасови кукли. Докторът ми го запази чип, само искрено се надявам връхчето да спада още, защото е една идея по-топчесто, отколкото искам.

Носът ти е нормален размер,няма нужда да е драстично малък като на кукла!
До една година ще видиш колко много ще спада и ще се оформя.Ще става и по-фин ;)
Какъв брау-лифт,ти си млада още?!ЕХ,суета...:)

Elly Stefanov 25th July 2013 17:26

Супер си, Диляна, мисля, че няма да ти се налага ново рино, защото този нос е перфектен за теб. Сънбън е права, че и предния не е бил ужасен, но те разбирам какво е да имаш комплекс заради носа :)

Според мен ще то спада още върха, все пак са минали едва два месеца, така че споко, радвай се на лятото и носа си.

Моя съм забелязала, че сутрин е по-подут, но час след като стана спада..

Мариса 25th July 2013 17:29

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791027)
Моя съм забелязала, че сутрин е по-подут, но час след като стана спада..

Това е нормално при всеки :)

rimi 25th July 2013 17:51

Дилиана носът ти е станал страхотен. Много сполучлива операция. А да те попитам какъв е този браулифтинг и не си ли млада още това май е вариант за мен. Горе долу можеш ли да ме ориентираш с някаква цена

Pufpaf 25th July 2013 17:53

WOW каква разлика само, Авшар ти е направил перфектният нос, изглеждаш страхотно, чак не мога да повярвам, че нещо не ти харесва в този нос, дори точно с този връх ти е перфектен. От всички ъгли го гледам и не мога да му намеря забележка. Мерси много за това, че пусна снимка от преди, така се придобива реална представа за резултата и по този начин на мен ще ми е по лесно, да си избера при кой да се оперирам! :2043:

diliana_mihaylov 25th July 2013 17:56

Рими, това е процедура, в която ти резват леко в линията на косата и придърпват кожата. Аз искам да си повдигна овала на лицето, че триъгълника под носа вече сочи с основата надолу. Имам и назолабиални бръчки, които не искам да пълня с филъри. В момента си правя ортодонтско лечение с лингвални брекети и до 2 месеца зъбите ми ще се понаредят и ще поизместят и меките тъкани. След това вече ще видя как да си оправям увисналото лице, но брау лифта е добър вариант. Цената при Авшар не знам каква е, не съм питала още. Но ако го правя той ще е моя избор отново.

diliana_mihaylov 25th July 2013 18:03

ПуфПаф във фейсбус страницата на Авшар можеш да видиш снимки на мъже правени от него. Естествено на тях не им прави кукленски извивки. При него естетиката и пропорциите са реалност. Това ми хареса в него като лекар. Той е човек на изкуството също така. Виждала съм мъже правени от Джамбазов, моите уважения, но мъж с извивка и чип връх е леко казано смешно.

Мариса 25th July 2013 18:13

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 791032)
Виждала съм мъже правени от Джамбазов, моите уважения, но мъж с извивка и чип връх е леко казано смешно.

Налииии,мега комично


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.