Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 21st May 2014 21:52

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 799166)
Благодаря,Мартин!
Мисля ,че се справих.
Снимките са отпреди 3 седмици,т.е 40дена след операцията .Сега в момента дори е още по-спаднал,особено върха... Последната снимка е носът,който ми сътвори Емилчо Георгиев..
Не знам,но аз съм безкрайно благодарна на Дилбер за това,което направи за мен,златен човек е!

Много си сладка Nose :p

Браво на Дилбер, браво и на твоите мама и тати, че са сътворили такава красота :2043:
Благодаря и на Бог, че съм се родил в България, страната с най-красивите жени на света :angel:

Nose 22nd May 2014 08:56

Благодаря ви!

Lucky89, последната снимка е от преди,там се вижда колко е крив и дълъг носа.

Някой питаше за издухването... аз започнах май на 2рата седмица след операцията.Хич не можех да се сдържа.И сега,след 2месеца,все още ми се образуват разни кори вътре и трябва силно да се издухам ,за да излязат..
Другия месец съм на консултация при Дилбер,дано всичко е наред...

Martin_N 22nd May 2014 13:08

Wow... супер е станало :)
Моят май не е станал така добре, а вече минаха 2 месеца...
Още не съм ходил на контролен, но мисля след 2-3 седмици да отида, да видим какво ще каже доктора.
Иначе съм доволен, де, но има 1-2 неща, които можеха да се получат по-добре. :D

kiki85 23rd May 2014 13:28

Nose страхотна си :) получило се е идеално, по-добро няма на къде ;)

valq 25th May 2014 19:41

Nose, много добре се е получило- изглеждаш страхотно! Винаги съм си мислила, че изправяне на крив нос е много трудно и дори почти невъзможно :( Но твоя резултат е страхотен (дава ми надежда, че някой ден и аз бих могла да имам нормален нос).
Понеже Rabi някъде назад в темата беше казала, че цените при турските хирурзи са се променили, би ли казала колко ти струваше операцията при Дилбер?

Flora* 26th May 2014 13:57

Възможно е да има разлика в цената в зависимост сложноста на операцията (не съм сигурна), но моята беше 3 300 евро (оперирах се преди 2 сед при Дилбер).
А бихте ли споделили за масажите след рино - правили ли сте? Все още ми е доста чувствителен и някак си ми е противоестествено сама да си причинявам болка :)

Nose 27th May 2014 14:02

Е,и аз имам малки забележки,но като за ревизия съм повече от доволна,като знам какво беше....

А цените са много относително нещо.Обикновено докторът си преценя според това,което има да се прави.При мен имаше доооста ремонт и отвън,и отвътре...

eli_7777 29th May 2014 12:08

Zdraveite,cheta foruma ot okolo godina .Prosto iskah da popitam ima li nqkoq programa ,s koqto moje da se napravi priblizitelen primer kak shte izglejda nosa sled operaciqta.

Izvinqvam se za latinicata,no laptopa mi e ot vchera,predishniq izgorq,sega shte instaliram kirilica.
Otnovo se izvinqvam

Pufpaf 29th May 2014 20:12

Ако искаш мога да ти помогна с фотошопа, пиши ми на ЛС !

Мечта 19th June 2014 14:56

Хайде и аз в отбора на нослетата на д-р Дилбер!
Опериреха ме вчера.
Щом се върна в България ще пиша подробен пост.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.