Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Ellia 19th August 2016 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809771)
В петък пътувам за преглед :)

Желая ти успех :2020:

bubka81 21st August 2016 00:24

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809779)
Амиии , не е желателно , а и не знам дали ще можеш , тъй като има опасност да се
удавиш в собствен "сос" . Имам предвид , че първите дни тече кръв и т.н. , освен това
всяка друга позиция ще я усещаш с носа си . Не е чак толкова страшно , просто се схващаш , аз успях да поледна изпънат на 6-7 ден .

А след колко време можеш да дишаш през носа?На кой ден махат тампоните?То се е видяло,че ще се спи на гръб :2051: ,поне да може да се диша :2022:

anich4ka 21st August 2016 13:17

Здравейте!

Моята операция мина във вторник и днес ми е 5-ти ден. Малко остана от по-сериозните отоци-сега имам малко бузки :) все още съм с тръбички в нослето,но през тях може да си поемаш въздух,носът ти не е напълно запушен. Най-неприятното е това със стойката под ъгъл-заболява те целият гръб :D
Настрани просто няма как да се спи, за това съм категорична.
Аз чакам скоро да ми махнат разните лепенки и тръбички за да видя мялко от малко какво се е получило.

mitkui 21st August 2016 16:04

Ай честито . :) И на мен отоците ми слязоха в бузите и приличах на кученце . :)
Доволна ли си от резултата , от болницата , от доктор Илхан ? Колко часа продължи твоята операция ?

bubka81 21st August 2016 21:38

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809787)
Здравейте!

Моята операция мина във вторник и днес ми е 5-ти ден. Малко остана от по-сериозните отоци-сега имам малко бузки :) все още съм с тръбички в нослето,но през тях може да си поемаш въздух,носът ти не е напълно запушен. Най-неприятното е това със стойката под ъгъл-заболява те целият гръб :D
Настрани просто няма как да се спи, за това съм категорична.
Аз чакам скоро да ми махнат разните лепенки и тръбички за да видя мялко от малко какво се е получило.

Много ти благодаря за инфото,някак си ме успокои,че може да се диша през носа.От това най мнг се притеснявах,как ще дишам,защото през устата въобще не мога да дишам...пробвала съм да видя колко ще издържа за да знам дали ще се справя след операцията,но на 10-та минута вече изпадам в паника и се задушавам,ако не си поема въздух през носа :1228: .Просто не съм свикнала да дишам през устата.Честито за нослето и да си го вириш със здраве :2003:

anich4ka 21st August 2016 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809788)
Ай честито . :) И на мен отоците ми слязоха в бузите и приличах на кученце . :)
Доволна ли си от резултата , от болницата , от доктор Илхан ? Колко часа продължи твоята операция ?

Аз приличах на хамстер, хахахха.
Резултатът още не съм го видяла... лонгетата още си я нося, така че се надявам да не се разочаровам.
Иначе и двата пъти чаках по 5 часа-страшна лудница беше. Докторът се оправда с това, че точно тази седмица има пациенти от няколко държави... Аз обаче си мисля,че перманентно е така-пълно с чакащи.
Операцията ми беше 3 часа. В болницата повечето персонал не говореше английски,но се разбирахме :))) Постоянно идваха да ме проверяват след операцията и докторът дойде вечерта и сутринта. Една идея в повече ми е бързането при някои от консултациите, но се надявам да се харесам :D
Ти как се чувстваш вече и колко си доволен?

anich4ka 21st August 2016 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от bubka81 (Публикация 809793)
Много ти благодаря за инфото,някак си ме успокои,че може да се диша през носа.От това най мнг се притеснявах,как ще дишам,защото през устата въобще не мога да дишам...пробвала съм да видя колко ще издържа за да знам дали ще се справя след операцията,но на 10-та минута вече изпадам в паника и се задушавам,ако не си поема въздух през носа :1228: .Просто не съм свикнала да дишам през устата.Честито за нослето и да си го вириш със здраве :2003:


Да, първите дни аз лично бих казала,че можеш да вдишваш,по-трудно е да издишаш. Първият ми спомен при излизане от операционната,след като ме събудиха е как дишам супер спокойно през носа (а аз преди това трудно го правех) и чак се панирах дали не трябва да го щетя :D

anich4ka 21st August 2016 22:24

Цитирай:

Първоначално написано от andrew93 (Публикация 809796)
Уникално добрия форум не ми предлага възможността да си включа съобщенията .. Maria-Maria : andreimitev93@gmail.com, ще ти кажа после номер по вайбър да те разпитам ако не ти е проблем. Просто наистина ми трябва помощта ти.

Много малоумно е направено... Кликни на "Бързи връзки" в синята лента най-отгоре на страницата и от там - "Редактирай опциите" и ще видиш опцията за позволяване на лични.

gabura7 22nd August 2016 11:00

Здравейте на всички, вчера се завърнах от Турция. Операцията ми беше на 11ти. при Емре Илхан. Операцията трая около 3 ч. Първите операции са по обяд, вторите следобяд. След операцията доктора дойде да ме види, както и на следващия ден преди да ме изпишат. Пренощувах в болницата, после имах една контрола за почистване на съсирена кръв от ноздрите на 4я ден, на следващата контрола на 7я ден доктора ми свали тръбичките и пластира, както и няколко конци,почисти носа външно и вътрешно и го облепи с лепенки. Следваше още една контрола на 9я ден , на която свали лепенките и останалите конци, почисти и пак го облепи. Та сега съм си вкъщи с лепенките, които ще сваля в петък. Спи се с вдигната глава на 2, 3 възглавници. След операцията дишах прекрасно цялата нощ през носа, въпреки тръбичките, но после почна да ми се позапушва носа и накрая преди да ги махне поне 2 вечери дишах през устата. Е, малко въздух е минавал и през носа, но основното беше през устата. На 10я ден се прибрах в България. Резултата, доколкото мога да видя, ми харесва много.
Най -трудното са отоците и храненето после. Но минава.

mitkui 22nd August 2016 12:18

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809794)
Аз приличах на хамстер, хахахха.
Резултатът още не съм го видяла... лонгетата още си я нося, така че се надявам да не се разочаровам.
Иначе и двата пъти чаках по 5 часа-страшна лудница беше. Докторът се оправда с това, че точно тази седмица има пациенти от няколко държави... Аз обаче си мисля,че перманентно е така-пълно с чакащи.
Операцията ми беше 3 часа. В болницата повечето персонал не говореше английски,но се разбирахме :))) Постоянно идваха да ме проверяват след операцията и докторът дойде вечерта и сутринта. Една идея в повече ми е бързането при някои от консултациите, но се надявам да се харесам :D
Ти как се чувстваш вече и колко си доволен?

Благодаря , добре се чувствам . Носът ми е още твърд донякъде , обаче взе да придобива вид и някой части леко поомекнаха .Имам и едни конци още , които малко ме дразнят . Дишам еднакво и с двете ноздри . Много съм доволен , радвам се , че избрах д-р Илхан .
Интересно , доста дълга операция ще да е била твоята . Тези 3 часа от влизането в операционната ли ги броиш ? Чистото оперативно време , което пише на епикризата при мен е 1ч . и 50 мин . Иначе аз влязох в 17:30 и излязох в 20 : 30 от упойката . Айде пиши , като ти махнат тръбичките и пластмасата .
Направо пусни снимка ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.