Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

mitkui 16th September 2016 21:04

Привет , стискам палци и т.н. :) Относно яденето , пиенето и пушеното , ще ти кажат кога точно трябва да ги спреш , в зависимост от часа на операцията . Не са задължително 8 часа , но е свързано с упойката . В операционната предпочитат да си гол , слагаш само една еднократна нощница . Аз лично платих в TRL , но ти си прецени кое е най-изгодно в момента . За отоците пиеш
повечко вода и по 2-3 бърбъна / за предпочитане Jim Beam Honey / на закуска .
На седмия ден си пушка , най-много да имаш леки синини под очите , зависи от интервенциите ,
които са ти правили . На хората наоколо изобщо не им пука как изглеждаш , така че ако можеш да ходиш , ходи и се наслаждавай на Истанбул . Поздрави и успех .

Lakme 29 16th September 2016 23:41

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 810034)
Привет , стискам палци и т.н. :) Относно яденето , пиенето и пушеното , ще ти кажат кога точно трябва да ги спреш , в зависимост от часа на операцията . Не са задължително 8 часа , но е свързано с упойката . В операционната предпочитат да си гол , слагаш само една еднократна нощница . Аз лично платих в TRL , но ти си прецени кое е най-изгодно в момента . За отоците пиеш
повечко вода и по 2-3 бърбъна / за предпочитане Jim Beam Honey / на закуска .
На седмия ден си пушка , най-много да имаш леки синини под очите , зависи от интервенциите ,
които са ти правили . На хората наоколо изобщо не им пука как изглеждаш , така че ако можеш да ходиш , ходи и се наслаждавай на Истанбул . Поздрави и успех .

Благодаря за отговора! А това за отоците ми хареса :)

mitkui 18th September 2016 10:09

Моля , пак заповядай . :)

fo0otball 27th September 2016 22:47

Здравейте, искам да попитам вмомента горе долу на какви цени варират операцийте в Турция, говорим за първа операция.Благодаря предварително :)

Ellia 28th September 2016 18:07

Цитирай:

Първоначално написано от fo0otball (Публикация 810063)
Здравейте, искам да попитам вмомента горе долу на какви цени варират операцийте в Турция, говорим за първа операция.Благодаря предварително :)

Здравей, първа операция при Дилбер е 3300 евро, при Илхан доколкото знам след октомври цената става 14000 турски лири.

fo0otball 29th September 2016 11:27

Благодаря! Кой е по-добър от двамата? Има ли по добри от тях и колко пари взимат?

Мечта 30th September 2016 17:21

fo0otball, така, както си задал въпроса си, няма как да получиш безпристрастен отговор.
Разгледай страниците и на двамата хирурзи и виж на кого стила ти допада повече. Колкото до успехът на самата интервенция, мисля че и при двамата рисковете са сведени до минимум.

Относно последния ти въпрос, може би някой друг ще се включи. Стига, разбира се, да смееш да се довериш на чужда преценка.
Най-добронамерен съвет - прочети хубаво темата и сам се ориентирай.

Успех!

/Извинявай, ако си жена. Предположих, че си мъж./

fo0otball 30th September 2016 18:32

Мъж съм :) Разглеждах страниците им ама главно са на жени :(

Мечта 1st October 2016 09:14

Така е.

И двамата хирурзи организират консултации в България. Мисля, че за теб това е най-удобния вариант.
Пак се връщаме на момента с четенето на темата. Няколко стр. назад пишеше за д-р Дилбер, за д-р Илхан не следя. Намери хората, които партнират в организацията за консултациите и се свържи с тях.

Chocolate9 1st October 2016 12:10

Здравейте на всички. Цената при д-р Илхан за първа операция в момента е 12 000 турски лири, след ноември 2016г. ще стане 14 000. Напомням, че консултациите ще се проведат на 8 и 9 октомври в Sense Hotel Sofia. Има още няколко свободни часове, ако има желаещи да присъстват, нека се свържат с мен на 0877909255.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.