Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 1st June 2013 18:06

Не по скоро става въпрос за това че не стои гладък а има някакви неравности А и на мен ми се привиждат непрекъснато дупки

titi1 1st June 2013 18:08

Къде са тези неравности, по целия нос ли са?
Понеже от снимките не се вижда, освен вкостяването де.

Pufpaf 1st June 2013 18:42

1Прикачено(и)
Надявам се не е проблем това, което направих със снимките за сравнение макар и в обратни профили по лесно може да се сравни така. Малко преоразмерих едната и така се вижда най добре. Аз това не знам след оперативна подутина ли е или не е дялкано, но няма как просто да е оставено така и то за това е най добре да ви показват снимки веднага след операцията, когато сте били още на операционната маса, защото тогава ако не се лъжа, носа още не е почнал да се надува. Споделям мнението, че по скоро това се е получило заради хлътването към върха, така го виждам аз.

Според мен този лекар ако се свържеш с него по имейл и му обясниш не вярвам да каже не се вживявай, те си гледат и репутацията. Ако искаш може да направиш и други снимки със тази големина, както от фотошопа и да ги залепиш така и да му обясниш, че не се е получило точно, както сте говорили и той като види снимките няма как да каже обратното и да го питаш това дали ще спадне и ще стане като на фотошопа и ако не какво може да се направи ! Аз бих постъпил така поне.

Elly Stefanov 1st June 2013 18:58

Рими, има ли вариянт връхчето да пада тепърва още о да стане точно така, както ти е обещал? За вкостяването доктора честно казано няма вина, дано да се съгласи да ти го оправи. За мен това е голям кошмар, ако получа после такова калциране все едно не съм си оравила нищо, защото аз сега имам такава гърбица от счупването на носа ми...

diliana_mihaylov 1st June 2013 19:04

4Прикачено(и)
Ох и аз съм притеснена. Днес върхът ми е като топка. Искам остър малък връх. Аз имах топчест. Дали е възможно хрущялите да порастват отново? Това, което го мислех за калциране, спада и се появява - оток е. Доктора каза, че връхчето спада последно. А и аз съм за бой. Не се пазя. Не знам дали има отношение, но ежедневието ми е динамично и вдигам тежко + 11кг ми дъщеря. Ако не получа връхчето, което искам ще направя ревизия. Ето и снимки от днес следобед. С много подут връх. Предварително се извинявам за качеството, но камерата ми нещо се е прецакала.

titi1 1st June 2013 19:08

Доктора е прав, върха спада последен. Според мен още е много оточен, отдолу се вижда. Иначе много сладко носле е станало и така както си го снимала в полупрофил е остричко. Имаш ли снимки в анфас?
Нослето ти прилича на Нелкиното, когато пускаше първите снимки, да не е правено при д-р Дилбер?

diliana_mihaylov 1st June 2013 19:14

2Прикачено(и)
Не е при Дилбер, оперирах се при д-р Авшар. Снимките ми са с лошо качество, но ето една-две... Дано да спада още, дано. Не е минал и месец от операцията, но нали знаете приказката за жените и търпението :2001:

Elly Stefanov 1st June 2013 19:33

Диляна, мисля, че носа е супер оформен и като спадне ще си като кукла :) да му още време

titi1 1st June 2013 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 788201)
Диляна, мисля, че носа е супер оформен и като спадне ще си като кукла :) да му още време

Подкрепям! Страхотен е сега, а като се изфини ще е номер 1

diliana_mihaylov 1st June 2013 19:57

Благодаря ви,
знам, че спамя, но сега се сетих. Първа да ви попитам - кога мога да отида на почистване на лицето? Аз съм леко вманиачена на тема кожа и сега по носа имам черни точки и... полудявам.
Другото, което си мисля е да не би това, че си слагам по 3 маски на лицето всеки ден да подхранват носа и той да не спада? Може би е налудничево, но предпочитам така да се боря с бръчките, вместо инжекции и тн.

Нелка 1st June 2013 19:59

Да, нослето на Диляна наистина прилича на моито, само където на мен извивката ми я няма. Но ще си я търся като наследство! :biggrin:

Нелка 1st June 2013 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 788203)
Благодаря ви,
знам, че спамя, но сега се сетих. Първа да ви попитам - кога мога да отида на почистване на лицето? Аз съм леко вманиачена на тема кожа и сега по носа имам черни точки и... полудявам.
Другото, което си мисля е да не би това, че си слагам по 3 маски на лицето всеки ден да подхранват носа и той да не спада? Може би е налудничево, но предпочитам така да се боря с бръчките, вместо инжекции и тн.

Не! Спрш да му слагаш каквото и да е. Не ви ли обясниха, че кожата на носа е изключително раздразнена след ринж и дори не трябво да се рочиства с нищо друго, освен с вода.

rimi 1st June 2013 20:04

Пуф Паф тази снимка която си направил как мога да си я сваля може би ще ми потрябва за следващото ходене за да я покажа Дилиана носа ти е станал страхотен толкова е гладък и хубав май само аз пак изтеглих късата клечка

rimi 1st June 2013 20:10

Много ми се иска така както е направил снимката Пуф паф да я изпратя на един имейл на доктора и да му задам някои въпроси

diliana_mihaylov 1st June 2013 20:13

Не са ми казали да не слагам нищо. Даже веднага щом ми махнаха лепенките ми направиха подхранваща маска и ми дадоха измиващ гел. Казаха даже да ползвам марли вместо тампони за грим. Лелеле още сега ще пратя мейл да питам. Рими, може да е отток. Аз имах първо едно като топче в основата на носа - доста твърдо беше и си казах: "край вкостяване", но се махна. После една твърда одебелена черта в основата на носа, където е правена остеотомията, но и тя поизчезва. Определено и двете неща не бяха меки. В момента чета в нета и навсякъде пише, че особено върхът спада поне година. Май наистина прибързваме с изводите. Аз пък харесвам връхчето на Рими. Много е фино и остричко, точно каквото аз искам.

rimi 1st June 2013 20:17

Дилиана не се притеснявай за върха много бързо ще ти спадне моя беше в началото така подут ето 2 месеца по късно и вече е почти прибран

diliana_mihaylov 1st June 2013 20:22

Вижте това е интересно http://www.plasticsurgeryspot.com/no...inoplasty.html

Pufpaf 1st June 2013 21:07

Диляна ти току що ме накара да се замисля, дали съм толкова краен перфекцонист или само така си мисля, защото твоят нос е просто произведение на изкуството, за мен в момента дори още не спаднал е перфектен, а ти дори му намираш кусури :shock:. Перфектен нос и лице, ако искаш го приемай моето мнение, но това виждам аз ! :2043:

rimi тя снимката лесно се сваля, като я отвориш и натиснеш с десен бутон върху нея и от менюто избереш - "Запиши изображението като ..." и избираш къде да я запишеш в компютъра си. Аз обаче исках да ти кажа, че може да направиш и други снимки и аз мога да ти ги наставя една до друга, една под една или като е най добре за сравнение и тогава да му изпратиш, мога да сложа и тази от десетия ден, където ти изглежда добре нослето. Както прецениш.

Нелка 1st June 2013 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 788213)
Вижте това е интересно http://www.plasticsurgeryspot.com/no...inoplasty.html

Въобще не вярвам тази снимка да е истинска! Първата снимка е по-скоро на носът на един месец, даже 2 седмици - личи си, че има разширени пори и още видим оток. Втората може и да е на 3 години, но първта със сигурност не е на 7 месеца! Даже като глдам, че на първата е паднало връхчето, ми се струва, че има някаква шашма и това е нос "преди" и "след" ревизия!

Повярвайте ми - аз имам 4 ринопластики - такова чудо не ми се е случвало. А между втората и третата минаха 5 години! По-зле е ставал, по-добре не. Общо взето винаги най съм го харесвала с оток. Като вземе да спада отока след първия месец и почват да се виждат всизките кусури. Но след всичките ми ринопластики, съм имала краен резултат на 4 месец, нищо не е мръдвало след това. А повечето са били ревизии, уж по-дълъг възтановителен период, тръцки..


Рими! Пак ще те върна на планетата Земя: Носът ти е мега якия! Не се втелявай за такава глупост! Казвам ти поправя се лесно и за съжаление много често се случва - в момента във форума сме поне 4 с калциране. Не си изтеглила късата клечка пак, аз си давам лявото ухо за твоя нос, с калцирането - от воле го взимам! Знаеш ли как ми се искаше да имам твоята кожа и фина структура!

rimi 1st June 2013 22:01

Пуфпаф благодаря ти за предложението като почна да пиша имейла може да се възползвам но мисля че дори само тази снимка както си я направил ще свърши работа Нелка благодаря ти за комплиментите относно моята кожа но тя всъщност е ужасна цялата съм в пигментни петна и пори но знам че ти говориш за съвсем друго относно дебелината на кожата

Elly Stefanov 3rd June 2013 09:10

Хора, някой знае ли къде изчезна Keery, кога беше неговата операция?

Dii 3rd June 2013 09:56

Д-р Дилбер прави ли онлайн консултации? Нели сигурна ли си, е консултациите са безплатни???

rimi 3rd June 2013 10:06

Дии на първо време можеш да напишеш един имейл и да прикачиш 3 снимки два профила и анфас просто да видиш какво ще ти отговорят аз така започнах моята кореспонденция с Авшар Нелка да се включи само да каже на какъв език е писала на Дилбер в повечето случаи направо ти връщат преработения нос за да видиш какво могат да направят

zara_6666 3rd June 2013 10:09

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 788321)
Хора, някой знае ли къде изчезна Keery, кога беше неговата операция?

Юли мес.беше доколкото знам.Нелинце радвам се,че ти харесва,но моето носле съвсем не е това което искам.Има хлътнало и е прекалено чип и в анфас е много по-широк от преди операцията.Емре Илхан също го каза без да му го казвам аз и другото което ме притеснява е,че от гърбицата е отнето повече.На снимките където си ме видяла във феѝса нали се сещаш,че избирам такива на които не се виждат кусурите.И аз съм на вие с качването на снимки,но ще се снимам тия дни и да ми кажете какво мислите.

rimi 3rd June 2013 10:12

Зара ти кога се оперира аз не съм разбрала нищо

Elly Stefanov 3rd June 2013 11:01

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 788323)
Д-р Дилбер прави ли онлайн консултации? Нели сигурна ли си, е консултациите са безплатни???

Dii, сигурна съм, че консултациите са безплатни. Моята беше по телефона, даже всичко започна със спонтанно съобщение във Фейсбук. Доктора ми каза да му пратя снимки, аз направихг една голяма фотсесия от размазани снимки в анфас, полупрофил, профил, като се усмихвам, за да види как ми пада върха над горната устна, отгоре и отдолу + написах един дъълъг мейл да му обесня какви са ми проблемите с дишането и да му задам всички въпроси, които ме интересуват. Мейла го реведе моя приятелка, българска туркиня, като рпедложихме на доктора за да не пише фермани да каже кога е удобно да му се обадим. Насрочи ни час за след една седмица и кат осе обадихме в кабинета му сестрата каза, че в момента е с пациент и ще се обади след час. Наистина доктора сам се обади след час и проведохме едночасова консултация за негова сметка - обсъдихме всичко, уточнихме цени и така нататък. Той още преди това ми беше писал, че мога да го търся колкото си искам, всички консултации са безплатни. Номера е, че др. Дилбер НЕ говори английски и задължително трябва да си с турско говорящ. Аз понякога му пиша мейли като използвам Google Translator, но пишете кратки и прости изречения, за да са смислени и се получават по-добре от английски на турски, отколкото от български на турски.

С доктора уговорката ми е, с оглед да не се разкравам, понеже нямам възможност, да отида на втора консултация и ако всичко е наред да ме оперира на следващия ден.

Dii 3rd June 2013 11:14

В такъв случай, може ли мейла на Дилбер да му пиша и аз...?

zara_6666 3rd June 2013 11:21

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788327)
Зара ти кога се оперира аз не съм разбрала нищо

Аз се оперирах преди 1 г.и сега мисля за ревизия при Илхан.

zara_6666 3rd June 2013 11:31

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 788333)
В такъв случай, може ли мейла на Дилбер да му пиша и аз...?

Ди,ти за ревизия ли мислиш,защото ако не се бъркам беше при Асенов.От какво не си доволна?За писането и превода,ако няма коѝ ще помогна с удоволствие.Консултациите са без пари,но ако става дума за ревизия така със снимки едва ли ще ти дадат дата за операция,защото аз също предложих този вариант на Е.Илхан и каза,че за ревизия иска да се видим предварително и да види какво е положението и тогава да ми каже какво може да се направи

titi1 3rd June 2013 11:33

И аз от Нелка знам, че Дилбер иска ревизиите да ги види лично и да коментира след това, и евентуално да дава дата за операция.

Dii 3rd June 2013 11:39

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 788336)
Ди,ти за ревизия ли мислиш,защото ако не се бъркам беше при Асенов.От какво не си доволна?За писането и превода,ако няма коѝ ще помогна с удоволствие.Консултациите са без пари,но ако става дума за ревизия така със снимки едва ли ще ти дадат дата за операция,защото аз също предложих този вариант на Е.Илхан и каза,че за ревизия иска да се видим предварително и да види какво е положението и тогава да ми каже какво може да се направи

Зара виж темата за Асенов и ще разбереш от какво не съм доволна. Имам много снимки там..

Elly Stefanov 3rd June 2013 12:05

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 788336)
Ди,ти за ревизия ли мислиш,защото ако не се бъркам беше при Асенов.От какво не си доволна?За писането и превода,ако няма коѝ ще помогна с удоволствие.Консултациите са без пари,но ако става дума за ревизия така със снимки едва ли ще ти дадат дата за операция,защото аз също предложих този вариант на Е.Илхан и каза,че за ревизия иска да се видим предварително и да види какво е положението и тогава да ми каже какво може да се направи

Мисля, че Зара е права, на мен ми е първо рино, до колкото знам Нелка е ходила първо на консултация.. Мейла го има някъде в по-ранните ми коментари.

Dii 3rd June 2013 12:16

Може ли и линк на клиниката?

Нелка 3rd June 2013 12:38

Дии, консултациите са безплатни при Дилбер и Илхан. За Авшар не знам.
Ходих на консултация предварително, наистина Дилбер не говори англиски, за това преводача е задължителен. Но ние вече имаме човек там - моята позната, ако решиш да ходиш направо на нея се обаждаш - тя ще те заведе и всично останало.

Това, което на мен ми се иска за теб, е да ти кажат в прав текст какво може да се получи от твоя нос! Защото аз съм останала с впечатлението, че българските не казват! Лъжат и мажат само и само да ти вземат парите.

Сега, отиди на първа страница, прочети първото мнение и виж какво ми е казал Дилбер при моята консултация!

Коментара е излишен.

Имам чувството , че аз вече като видя нос и мога да преценя какво може да се направи от него. А нашите гадини мълчат!! Обещават ти всичко, което искаш да чуеш! :(

Elly Stefanov 3rd June 2013 13:27

Dii, ето линк към страницата на болницата, в която ще бъда аз и в която беше Нелка: http://www.ethicaincirlihastanesi.co...r/Default.aspx, Също така Keery доста подробно описа ситуацията с транпорта там, всичко е описано в темата

Pufpaf 3rd June 2013 14:25

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 788352)
Обещават ти всичко, което искаш да чуеш! :(

Такива са, подобно на една червена партия със техният "слоган"- "Кажете какво искате, за да ви го обещаем" :lol_crazy:

Не забравяйте, когато ходите на консултации и контролни, задължително да си записвате с телефона разговорът от нея, аз така ще направя, защото съм имал такива случаи да съм забравил, недочул нещо то разговора с някой лекар.
Това за преводача, беше много полезно, точно мислих да питам Айше, която писа в темата, че работи там като мед. работник и то заедно с тези хирурзи, не я забравяйте и нея, тя мисля, че може много да помогне, а щом е писалата тук няма да откаже съдействие ако може да помогне, не я забравяйте, тя е много ценна връзка !

rimi 3rd June 2013 14:45

Нелка като тръгна следващия път за Истанбул бих искала и аз да се възползвам от твоята приятелка даже бих си платила за услугата на момичето ако не може да дойде някой от моите англоговорящи приятели с мен

rimi 3rd June 2013 18:55

Момичета разбрах от къде ми идва проблема. Дясната латериална кост не ми е достатъчно прибрана и от там се получава леко вдлъбване. Как мислите дали ще може леко да ми я подпре доктора и да я прибере без да се налага пак да лягам под ножа, защото върха ми е толкова добре направен и ме е страх нещо после да не се разбута там. Или направо да вземе да ми набие едно дясно кроше та да се приключи един път за винаги. Е това в кръга на шегата.

Oompa Loompa 3rd June 2013 19:53

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788185)
Прикачен файл 644 Така ми каза че ще ми го направи носа док разминава се с това което е сега

Нямаш никакво вкостяване. Просто като е махал гърбицата не го е отрязал както трябва. В началото след операцията тъканите са подути и не си личи как е отрязана костта от долу за това и не се забелязват неравностите, но след като спадне отока и вече се забелязват.
Не знам каква е тази мода с веждите в БГ, но определено са по притеснителни от формата на носовете ви. Веждите както и носовете са като рамка на лицето, а в твоя случай изобщо не ти правят добра услуга.
For fuck sake момичета защо се загрозявате на сила ....:2003:

Pufpaf 3rd June 2013 21:23

Не мога да се съглася с тази категоричност, че било не изпилено, не случайно много хирурзи правят снимка веднага след, като приключат с носа, когато все още не е отекъл. Има не малко случаи в които се правят намествания с притискане при контролните прегледи. За другата критика разбирам, че го казваш за добро, това е ясно, но няма как да се вини за такива неща, човек, който гледа 3 деца. Често гледам онази поредица с преобразяването - "Довери се на журито" и там 90+ процента от жените участнички са все майки, които цял живот са се раздавали за семейството и децата и просто не са имали възможност да имат време и за себе си. Това може и да не е оправдание за дребни неща, но все пак ги разбирам тези жени, но не всички ги оправдавам има и по различни случаи, които знам на мои приятели и техните жени и после някой мъже стигат и до изневяра ! :sunbath:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.