Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Общи приказки на оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5961)

Valenta 21st February 2008 06:56

Общи приказки на оперираните
 
Момичета,дайте в тази тема да си говорим общи приказки без да засягаме въпроси за здравословни проблеми и въпроси за операции.Чета другите теми и всичко се върти от рода на кой хирург ми препоръчвате,риплинг,колко кубика да сложа и т.н.
Нека в тази тема да споделяме преживявания и хубави и лоши(дано няма такива).Да се похвалим с нещо или да изкажем недоволство от някой,да си честитим празниците тук,майтапи....абе такива работи.
Липсва тази тема за общи приказки. :lol:

buba-77 13th March 2008 13:16

Re: Общи приказки на оперираните!
 
sexy007 много ми се тренира вече . :2050: Днес ми е точно 1м. след операцията .До тук съм качила 3 кг .По принцип диети не пазя и хапвам нормално и като тренирам редовно никакъв не ми е проблема с кг. ама сега с това пазене да не си прецакам нещо циците килограмките си се трупат .Ти кога си направи първата тренировка след операцията.И друго за горната част на тялото примерно за гръб скрипец с каква тежест почна и за бицепс ,трицепс въобще с какви килограми на тежестите тренираш горна част на тялото .

aniK 13th March 2008 15:59

sexy нещо изчезна :( И аз я чакам да даде компетентен съвет. Писна ми от това кардио и крака :(

buba-77 13th March 2008 16:08

aniK а ти кога започна с тренировките :?:

aniK 13th March 2008 16:15

На втория месец. Толкова дълга почивка не помня от кога не съм правила. Обаче хич не ме кефи - не тичам, даже и на крос-тренажора се притеснявам да си размахвам ръцете, правя само крака... Още не се усещам ОК да започна с гърдите. Чудя се дали поне гръб мога да правя ?!

buba-77 13th March 2008 16:37

Лоша работа значи още месец нищо ,а след това кардио и крака :shock: Аз направо ще забравя пътя до залата :roll: Каква стана тя едното оправяме другото се разваля :lol: Така като гледам това лято ще ходя с целулит на плажа :sunbath: ,че още месец почивка си е направо ............А толкова обичам на фитнес :girl_cry2:

doll 13th March 2008 23:35

И на мен много ми липсваше тренировката 1 месец.Аз съм подмускулно и сега вече 5-ти месец и все още не мога да тренирам напълно за горна част,преди може би месец и половина започнах гръб и за сега всичко е наред.Не знам дали има значение големината на имплантите???? Но сам чувала че надмускулно възстановяванети и връщане към тренировки е доста бързо :D

dedektiv_p 14th March 2008 07:48

Мили красавици! Имам сериозен проблем. На 20,03,08 ми е дата за поставяне на имплантанти. Проблема е ,че секретарката ми каза никакво пушене 5 часа преди това. До сега ми е било лесно, щото ме събудят сутрин рано и хайде към операционната, но сега до 14,00 на бояд ще откача. Питането ми е: може ли да ползвам никотинова лепенка, за да се въздържа максимално да не изпуша 100 цигари от притеснение?

Divinemouse 14th March 2008 12:14

Аз си загасих цигарата на терасата и легнах в операционната.Операцията ми беше за 13,00часа но доктора ми каза до 11 мога да пуша и да ям,след което се оказа че ще трябва да изчакам повечко защото оперираха друга пациентка и до 17,30 си пуших на терасата в стаята стаята.Според мен можеш да пушиш 1-2 цигари :1203:

sibi 14th March 2008 13:07

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Аз си загасих цигарата на терасата и легнах в операционната.Операцията ми беше за 13,00часа но доктора ми каза до 11 мога да пуша и да ям,след което се оказа че ще трябва да изчакам повечко защото оперираха друга пациентка и до 17,30 си пуших на терасата в стаята стаята.Според мен можеш да пушиш 1-2 цигари :1203:

Да пушиш - както и да е, но да ядеш ... това вече не ми се струва много разумно.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.