Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Мацки какъв крем за лице ползвате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7234)

ka 19th November 2008 22:14

Какво мислите за кремовете на URIAGE и по-точно Suppleance Visage? В момента си търся крем за суха и чувствителна кожа и все още не съм си избрала. Вие какво ще ми препоръчате? :)

Gia 19th November 2008 23:35

Не съм чувала за последните...
Моят в мом е Диор HydrAction и кожата ми се чувства много приятно.

Liana 21st November 2008 15:50

Eucerin Q 10, дневен, нощен и околоочен. Понася ми, през целия ден кожата ми е мека и изглежда много жизнена.

xxxxx 21st November 2008 17:27

Аз в момента съм просто влюбена в този на PLANTE SYSTEM срещу стареене. :P Скоро ще атакувам пак магазините за околоочен от тази серия.

Първоначално ми мирешеше гадно като на окосена тревица, но след това започнах да свиквам, даже да се пристрастявам. Това тревата е голямо нещо! :3000:

Galina Ganeva 21st November 2008 17:38

Здравейте всички!
Аз съм работила 3 години ж магазин за селективна парфюмерия и козметика и съм ползвала почти всичко което се предлага.
За почистването на кожата си използвам само 3-те стъпки на Клиник няма по - добра почистваща система от тази. кожата ти просто сияе и винаги се усеща много чиста. За дневен крем ви препоръчвам нещо което да има фактор защото в днешно време е много важно да пазим кажата си от вредното влияние на слънцето има много добри предлиожения от Есте Лаудер за всяка възраст и нужда, както и околоочните също са добри.
А за тези които предпочитат да ползват по натурална козметика препоръчвам Дарфен и Сисле.
За по-подробна информация или консултация мове сда ми пишете на лични.
Надяжам се че съм ви помогнала

ka 21st November 2008 18:18

Добре тогава, щом нямате мнение за тази марка /била медицинска козметика/, препоръчайте ми някакъв друг крем, подходящ за суха и чувствителна кожа. Ползвах на Ла Рош Посе, но сега искам друг. :)

milena127 22nd November 2008 14:36

Цитирай:

Първоначално написано от Galina Ganeva
А за тези които предпочитат да ползват по натурална козметика препоръчвам Дарфен и Сисле.

Сисле откога е натурална козметика :roll: ? Сигурна ли си, че е НАТУРАЛНА, т.е с естетсвени съставки и без вредни такива? Например парабени и прочее? Или е от "натуралните" в кавички такива, понеже напоследък доста марки си прикачат този етикет.

Ето в тази тема съм написала изискванията една козметика да е натурална. Дълбоко се съмнявам, че Сисли отговаря на тях.

Galina Ganeva 22nd November 2008 17:05

Да сигурна съм защото съм я продавала те дори не използват консерванти а стабилизатори.
ако познаваше историята на марката щеше да знаеш, но няма как да стане това освен ако не влезеш в техния сайт

milena127 23rd November 2008 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от Galina Ganeva
Да сигурна съм защото съм я продавала те дори не използват консерванти а стабилизатори.
ако познаваше историята на марката щеше да знаеш, но няма как да стане това освен ако не влезеш в техния сайт

Би ли ми дала линк към тази страница от сайта им, която показва съставките на продуктите да ги прегледам? Имам предвид ВСИЧКИ съставки, защото аз успявам само да открия че имало еди каква си натурална съставка в даден крем, което далеч не означава че всички съставки са натурални в този крем.
Благодаря предварително!

Galina Ganeva 24th November 2008 09:15

ами незнам аз съм ги чела в учебника им затова съм сигурна не съм ги търсила в нета


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.