Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Мацки какъв крем за лице ползвате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7234)

Liana 13th February 2009 15:09

Aset, може би трябва да си смениш крема за лице. А колко са ефикасни, нали знаеш, че и да се борим с времето, винаги то ще победи.

Относно мострите и аз много се дразня, че все нямат. Като искам да си сменя крема за лице и искам да изпробвам няколко вида, евентуално ми дават 1 мостра и така ограничават избора ми, въпреки че съм клиент и в този момент купувам други продукти. Онзи ден в Мола много се издразних, защото от много отдавна искам да си купя един крем 417 (май така се казваше) и за пореден път нямаха мостра. Но ме убеждаваха супер нахално да си купя, защото бил хубав и като им направих забележка, че нямат мостра, те ми извадиха един крем (тестова опаковка), почти напълно измазан и ми предложиха да се намажа там, за да го пробвам. Представяте ли си с мръсните ръце да бъркам в едно бурканче, където кой ли не е бъркал и да си го слагам на лицето.

А в една аптека, където ме познават и съм редовен клиент, от месеци не мога да се добера до 1 мостра на 1 крем и едната от аптекарките ми сподели, че колежките и веднага прибират мостите за вкъщи.

aniK 13th February 2009 15:39

Цитирай:

Първоначално написано от Liana
.......те ми извадиха един крем (тестова опаковка), почти напълно измазан и ми предложиха да се намажа там, за да го пробвам. Представяте ли си с мръсните ръце да бъркам в едно бурканче, където кой ли не е бъркал и да си го слагам на лицето.

А в една аптека, където ме познават и съм редовен клиент, от месеци не мога да се добера до 1 мостра на 1 крем и едната от аптекарките ми сподели, че колежките и веднага прибират мостите за вкъщи.

:shock: :shock: Отврат :shock: :shock: Умирам, като гледам клиентки да пробват червила или друго от тестерите директно върху устните си :sick:
А за мострите съм сигурна, че точно така става - разпределят се помежду им и приятелки :?

simplewoman 13th February 2009 19:42

И аз имам един въпрос относно био козметиката-знаете ли дали има слънцезащитни фактори в кремоветеза лице.Отскоро ползвам Nuxe,но изхвърлих опаковката,а на самия крем не виждам да пише :roll:

Aset 13th February 2009 21:25

Не във всички. Пусни едно търсене в нета за твоя крем, все ще изскочи някое описание на продукта.

simplewoman 13th February 2009 23:02

Този който ползвам се оказа че няма-ще имапровизирам с марките,които съм ползвла досега през пролетта и лятото,макар че петна пак имам по дяволите-няма оттърване :twisted:

shery_76 4th March 2009 16:39

[quot
e="Monique"]Ка

зва се Diroseal на Avene :)[/quote]ь
аз използвам кремовете на френската фирма HUET BIOLOGIE от която съм много доволна.Те са според типа на кожата,а имат и околоочен контур който може да се използва след 25г.Тази страхотна козметика не е на масовия пазар, закупувам я от козметичката ми във фирма Афродита гр. Варна.

Т-Е-Д-И 6th March 2009 18:28

Днес доста се чудих какъв да взема, и се спрях на Нивея Хидратиращ дневен и нощен.

Шаро 7th March 2009 15:07

Не знам защо някои си мислят, че като не е за масовия пазар, дадената козметика е много добра. Може просто да е в период на въвеждане на продукта. Който е учил маркетинг, нека каже точния термин.

milena127 13th March 2009 19:19

Цитирай:

Първоначално написано от Malenna
От няколко месеца ползвам крем на Nuxe. Ползвала съм козметика от всякакъв клас, и до момента съм най-доволна от този. :2003:

Присъединявам се, страхотна козметика :2043:

feya 17th March 2009 19:33

Здравейте, аз ползвам Есте Лаудер дневен Re-NUTRIV ultimate youth creme ,нощния ми е серума пак на Есте и ми направиха подарък околоочния на La Prairie с хайвер - страхотен! :) Голямо мазане пада и като прибавя и трите стъпки на Клиник, обаче си има ефект :wink:

JosephineDeBeauharnais 17th March 2009 20:51

Neutrogena!
Перфектен е за хидратиране и не омазнява кожата. Перфектният крем.

Celine 18th March 2009 09:23

Цитирай:

Първоначално написано от feya
Здравейте, аз ползвам Есте Лаудер дневен Re-NUTRIV ultimate youth creme

От колко време го ползваш ? Имам в предвид изградила ли си си мнение за него вече, струва ли си наистина цената му:
Цитирай:

Re-Nutriv Ultimate Youth Creme е в бутик Estee Lauder, цена 340 лв
Ау във кой магазин, правят такива подаръци - Ла прери ?

Patety 18th March 2009 09:45

Euсerin -Q10- дневен и нощен:
http://www.marvistore.com/images/q10_active_FS.jpg
http://www.farmacia-morlan.com/image..._q10_noche.jpg
не са скъпи: дневен около -30лв., нощен-около 35 беше май...
Но имайте предвид,че кремовете за лице не бива да се употребяват повече от 3 месеца един и същ. Редувайте ги.

misheto7 18th March 2009 09:51

Цитирай:

Първоначално написано от Patety
Но имайте предвид,че кремовете за лице не бива да се употребяват повече от 3 месеца един и същ. Редувайте ги.


Защо ? Аз например много трудно си намирам подходящи кремове за моята кожа :roll:

Т-Е-Д-И 18th March 2009 10:27

Защо да не се ползва по-дълго време? Зависи от крема има кремчета за премахване на пигментни петна и съответно хидратиращи, които се ползват поне 1година.

Patety 18th March 2009 10:37

Гледах някакво предаване дето бяха поканили някаква дерматоложка и тя обясняваше как се нанася крем за лице и за какъв период се ползват. Общо взето това, което обясни е, че кремовете се нанасят щедро от средата на лицето като се размазват към челото, ушите и брадичката, намазва се и шията. Но за позването тя изтъкна като довод, че трябвало да се редуват различни кремове за лице, тъй като кожата ти привиквала и действието му намалявало.

Т-Е-Д-И 18th March 2009 10:41

Да може и така да е , но пак зависи от крема, според мен.
Аз съм ползвала един и същ крем доста време не съм забелязала да има разлика. :)

Mena 18th March 2009 15:50

Аз съм на мнение, че кремът не бива да се сменя, ако чувствате, че ви действа добре, и не вярвам особено много в това, че кожата привиква към него и затова не действа.
Ако желаете все пак да разнообразите нещо можете да добавите концентрат/ серум, който да нанасяте преди основния крем.

feya 18th March 2009 15:56

Цитирай:

Първоначално написано от Celine
Цитирай:

Първоначално написано от feya
Здравейте, аз ползвам Есте Лаудер дневен Re-NUTRIV ultimate youth creme

От колко време го ползваш ? Имам в предвид изградила ли си си мнение за него вече, струва ли си наистина цената му:
Цитирай:

Re-Nutriv Ultimate Youth Creme е в бутик Estee Lauder, цена 340 лв
Ау във кой магазин, правят такива подаръци - Ла прери ?

Ами преди него ползвах един по нисък клас на Есте Лаудер,а този ми е от месец ..доволна съм много ,разбира се доколкото мога да преценя за месец.Струва си цената /голяма скъпотия де/ :roll:
А подаръка беше от приятелка ...кой ти прави подаръци в магазините ..дават някоя мостра и то не винаги имат :roll: :)

Марулка 18th March 2009 15:58

feya дай боже всички да се мажем с такъв "нисък" клас като Есте Лаудер :lol: :P

feya 18th March 2009 16:05

:D не съм се изразила добре явно :lol: имах в предвид, че предния крем беше по нисък клас от новия им.Поне така се изразяват в тези магазини за козметика :roll:

Т-Е-Д-И 18th March 2009 18:41

Нещо много на снобарско ми мирише :roll:

feya 18th March 2009 19:01

снобарско ?! :roll: Не ,не е

Т-Е-Д-И 18th March 2009 20:51

Цитирай:

Първоначално написано от feya
снобарско ?! :roll: Не ,не е

Не е нужно да се казва кое колко пари е, тука мадамите не са прости знаят коя марка колко върви.Мое мнение. :)

feya 18th March 2009 21:15

Отговорих на поста на Celine "От колко време го ползваш ? Имам в предвид изградила ли си си мнение за него вече, струва ли си наистина цената му?"
:D
далеч съм от мисълта че някой е "прост" :roll: споделих личните си критерии ...като всеки друг !!
Със здраве!! :wink:

Celine 19th March 2009 10:30

Извинявам се на feya, за неудобството.

Ако на някой толкова му пречи цената, да ме уведоми ще я изтрия от поста си.
feya ако желае може да направи същото.

feya 19th March 2009 13:48

няма проблеми Celine :2020:
Не виждам защо трябва да трием каквото и да било ,това си е истина ,а и не сме споменали цена,нали? Има различни критерии за скъпо все пак :girl_dance:
Много хубав ден !! :)

gwendoline 19th March 2009 13:57

И аз ползвам в момента крем на тази пространно обсъждана тук марка :wink: Ето този:
http://www.beauty.bg/gallery521_article492.html

misheto7 19th March 2009 16:39

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
И аз ползвам в момента крем на тази пространно обсъждана тук марка :wink: Ето този:
http://www.beauty.bg/gallery521_article492.html

Боже ,как давате такива пари за крем за лице :roll:

То верно ,че няма високи цени ,а ниски доходи ама все пак.300 лева за кремове за лицеми идват в повече та ако ще и чудеса да правят

Преди ползвах Лореал,сега ползвам Lumene-серията с витамин С.

gwendoline 19th March 2009 17:02

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
И аз ползвам в момента крем на тази пространно обсъждана тук марка :wink: Ето този:
http://www.beauty.bg/gallery521_article492.html

Боже ,как давате такива пари за крем за лице :roll:

Кремчето ми е подарък от Женя Чавдарова :2020: Но понеже ми харесва - мисля да си взема още едно като ми свърши... Но цената му не е тази, с която си ме цитирала.... :idea: :cool:

misheto7 19th March 2009 17:57

Гуен мило не съм имала конкретно теб предвид.Твоя пост ми попадна с линк към кремовете :roll: И не съм те цитирала с цена.Виж в линка които си дала трите продукта колко излизат.Това имах предвид.Не съм искала да засегна никого,най-малко теб с поста си :2020: :girl_kiss2: А и говорех за себе си ,че не бих ги дала.Макар и причината за това да не ме радва много :?

gwendoline 19th March 2009 18:19

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Виж в линка които си дала трите продукта колко излизат.Това имах предвид.

О, да... завиждам на тези, дето могат да си ги купят и трите, щото марката наистина е добра... Моа приятелка, която е със свръхчувствителна нежна бяла и прозрачна кожа и с около 100 алергии ползва тази марка откакто я познавам (има няма 20-тина години :wink: ) Мен такива неща ме впечатляват предимно...аз също имам доста алергии, не само към козм. продукти... затова и доста внимавам какво ще ползвам :? :idea:
Мише, на теб ти пожелавам да можеш да си купуваш продукти според желанието ти и мнението ти за тях като качество, без да те притеснява цената им! :2020: :1219:
P.S. Само се преследваме с теб в темички за маркова козметика и парфюмерия, забелязваш ли...? :girl_haha: :girl_kiss2: Но пък и съм им благодарна, че там се "забелязахме" :idea: :2035: :lol:

misheto7 19th March 2009 19:11

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Мише, на теб ти пожелавам да можеш да си купуваш продукти според желанието ти и мнението ти за тях като качество, без да те притеснява цената им! :2020: :1219:
P.S. Само се преследваме с теб в темички за маркова козметика и парфюмерия, забелязваш ли...? :girl_haha: :girl_kiss2: Но пък и съм им благодарна, че там се "забелязахме" :idea: :2035: :lol:

Тъпкано да ти се връща :2024:
И все пак ми се вижда прахосничество 300 лева ,като за оня крем показан по-нагоре в темата .Т'ва знаЙш ли колко чифта обувки са :girl_haha: Пък като се сбръчкам ше ги дам накуп да ме изпънат.То ако с кремове ставаше пластичните хирурзи да са били кепенците вече :girl_haha:

п.с тц тц тц как помниш само :girl_haha: :girl_kiss2:

Solver 19th March 2009 20:31

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Пък като се сбръчкам...

Значи е време :twisted:

misheto7 20th March 2009 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Пък като се сбръчкам...

Значи е време :twisted:

Не си ми критерии :2033:

aniK 20th March 2009 10:09

Аз за други дала-недала пари, за бялата козметика давам. Като си слагам нещо на фейса, гледам да е уж "качествено" (не, че цената е гаранция де...)
Винаги сменям кремовете, когато свършат, както и шампоаните - въртя такива, които съм харесала и ми понасят. Чела съм за насищането и как определена съставка спира да действа, затова сменям.

Solver 20th March 2009 10:15

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Пък като се сбръчкам...

Значи е време :twisted:

Не си ми критерии :2033:

Това е добре, значи остава вероятността да съм ти критериЙ :lol:

misheto7 20th March 2009 10:41

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Това е добре, значи остава вероятността да съм ти критериЙ :lol:

:offtopic: Не ми сочи грешките Mr. Правопис защото кирилизатора толкова може:evil:

И не виждам какво правиш в тази тема освен да се заяждаш .Няма да започна да си обръщам повече внимание така че си намери друго забавление :bubblegum:

Solver 20th March 2009 10:44

Търсех подходящ крем за лице, но твоят образ ме отклони от целта ; )

miss_sixty_ 22nd March 2009 00:21

Аз ползвам на Гарниер,преди имах на Юсерин.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.