Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 13th July 2013 17:44

Moмичета, ето ме отново отдавна не бях влизала защото съм с децата на море и нямам никакво време. Днес се върнах от Турция отново и съм много разочарована, прочетох всичко пропуснато и много се радвам за всички вас но при мен нещата са все същите. Отидох за вдлъбването отгоре и познайте какво ми сложиха пак хилоронова питах го, ще се налага ли друга операция той каза че не е необходимо и че едва ли не така щял вече да остане носа завинаги. Защо ли аз не вярвам на това той и Енчев слагаше хилурон и ми говореше някакви небивалици но си останах обезобразена. Направо не знам какво да правя вече в момента носа ми е с форма точно какъвто трябва да бъде но докога. Ще си направя консултациии следващия път и с Дилбер и с Илхан ,когато дойде време да тръгвам ще помогнете ли момичета с организацията? Между другото да ви попитам колко горе долу плащате за превода на Зюлейха много симпатична жена тя беше с мен и ми превеждаше ама това което каза доктора не ми хареса изобщо.Започвам да си мисля че явно само аз попадам на такива.Много отвратително пътуване тръгнах с големи надежди а сега като съм си вече вкъщи се чувствам смазана

sibi 13th July 2013 18:15

рими, тук всички сме луди и не виждаме по-далеч от носовете си. ;) Хайде пак да кажа това, дето много пъти съм го повтаряла - хора като нас, дето са били с ужасяваща първа ринопластика, няма как да получат абсолютно съвършен нос. Все с нещо трябва да се примирят. За съжаление, това са ми наблюденията. Твоят нос си е съвсем добре сега, просто си насочи вниманието към другите неща в живота и това е! Не знам дали ще успееш, щото ние наистина не виждаме по-далеч от носовете си, но тази мания може да се преодолее - с повечко усилия! :D

Pufpaf 13th July 2013 18:54

Аз не знам какво да кажа, инак много добре разбирам човек, който иска най доброто за себе си и преминал през какво ли не плюс, че е дал една чанта пари, но понякога това съвършенство просто е недостижимо. Съгласен съм със sibi, носът ти наистина е много добре сега, но в твоите очи ще е друго, знам !

Аз само ще те попитам едно нещо, тъй като дори не се знае това дали може да се оправи, но да приемем, че друг доктор ти каже има шанс да се получи примерно 30% и в останалите случи да не стане или дори 50 на 50 да е, в този случай ще се решиш ли да опиташ, само на този въпрос ми отговори ?

Лично мен ме яд много, макар и да се знаем само от форума, като знам колко много пари си дала и направо стомаха ми се свива, но нека все пак да погледнем и положителната страна, вярно не е перфектният резултат, който ти си искала, за мен това е доста дребно несъвършенство, а носът ти е станал много по добре от преди.

Друго което се сещам е, ако това се оправя със запълване, не може ли да се запълни с нещо много по трайно от ХК, или дори да е оперативно дали пак ще трябва да платиш толкова много пари, ами ако няма гаранция за успех. Аз ще съм много разочарован от този лекар ако наистина е можело да се оправи с реоперация, но той не искал да я прави, просто да си спести работата и за това да е решил да сложи ХК за по лесно.

Ако все пак отидеш на консултация, сигурен съм, че Дилбер ще ти каже откровено дали може нещо да се направи или не, аз съм сигурен, че той ще е честен с теб и особено, като имаме българска връзка с него, дори си мисля, че към българите ще е още по внимателен. Имам усещането, че този д-р Ашвар има много клиенти и всякаш е решил, че и да остави един недоволен от тях няма да изгуби нищо и дори ще си спести работа, но това важи само, ако наистина е можело да се направи нещо оперативно, което той е длъжен да направи и то за негова сметка.


Сори ама нямаше как да го напиша по кратко :neutral:

rimi 13th July 2013 20:14

Сиби, абсолютно си права но при положение че дадохме толкова много пари, ама наистина много и той гарантираше че може да се справи направо ще се изям от яд. Пуф паф точно така е той има толкова много клиенти независимо от ценоразписа си че какво значение има някаква си там българка била недоволна това по никакъв начин няма да се отрази на работата му. А относно операция вярвай ми ако някой може да го оправи пак бих се оперирала не знам ненормална ли съм вече

geri 89 13th July 2013 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790347)
Сиби, абсолютно си права но при положение че дадохме толкова много пари, ама наистина много и той гарантираше че може да се справи направо ще се изям от яд. Пуф паф точно така е той има толкова много клиенти независимо от ценоразписа си че какво значение има някаква си там българка била недоволна това по никакъв начин няма да се отрази на работата му. А относно операция вярвай ми ако някой може да го оправи пак бих се оперирала не знам ненормална ли съм вече

Много жалко за този доктор...Не ти ли обясни поне каква е причината за това вдлъбване?Аз също ходих на консултация при него,отдели ми точно 10 мин,а накрая каза че ми дава гаранции 100 процента че ще сам доволна от резултата.Мисля че за тези пари които си му платила,(а със сигурност и на теб ти е дал гаранция зя работата си)би трябвало наистина да си свърши работата докрай.

rimi 14th July 2013 18:26

Гери и на мен ми отдели толкова 10 минути и гаранциите бяха на 100 процента започвам да си мисля че не може да прави ревизии Защото за първи път операциите ги прави добре но на ревизии явно не е добър Гери ти имаш ли вече дата за Дилбер аз другия път като отида непременно ще го посетя и този път имах някакви такива планове но Авшар като ми сложи хилуроновата се отказах защото нямаше да има смисъл

keery 14th July 2013 18:40

Рими, много съжалявам за това което ти се е случило. Аз наскоро говорих с един човек, който познава Авшар и според човека той найстина не обича да прави ревизии, което ме кара да си мисля че не е добър в тях и също ти препоръчвам да не ходиш повече при него. Той е доста комерсиален и за тези цени , които той предлага може да намериш много добри хирурзи в Европа и САЩ дори.

klarisina 14th July 2013 21:57

От вчера, като прочетох как се развиват нещата при Рими съм бясна, но нямах възможност да пиша!!!
Виждам, че някои правят неуместни опити да я утешават, но истината е, че трябва да е непримирима и да настоява да се удовлетворят исканията и! Имам огромни резерви за възможностите на турските "специалисти" въпреки преекспонирането им тук и не я съветвам да ходи при други турски лекари! От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми !
Съгласна съм с Кери, че за тези пари можеше наистина да получи, желаното носле и дори да бяха възникнали проблеми, клиниките на запад са добре обвързани със застрахователни компании и обещетенията и ревизиите са много добре отработени!!!

ai6erasimova 14th July 2013 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 790344)
Аз не знам какво да кажа, инак много добре разбирам човек, който иска най доброто за себе си и преминал през какво ли не плюс, че е дал една чанта пари, но понякога това съвършенство просто е недостижимо. Съгласен съм със sibi, носът ти наистина е много добре сега, но в твоите очи ще е друго, знам !

Аз само ще те попитам едно нещо, тъй като дори не се знае това дали може да се оправи, но да приемем, че друг доктор ти каже има шанс да се получи примерно 30% и в останалите случи да не стане или дори 50 на 50 да е, в този случай ще се решиш ли да опиташ, само на този въпрос ми отговори ?

Лично мен ме яд много, макар и да се знаем само от форума, като знам колко много пари си дала и направо стомаха ми се свива, но нека все пак да погледнем и положителната страна, вярно не е перфектният резултат, който ти си искала, за мен това е доста дребно несъвършенство, а носът ти е станал много по добре от преди.

Друго което се сещам е, ако това се оправя със запълване, не може ли да се запълни с нещо много по трайно от ХК, или дори да е оперативно дали пак ще трябва да платиш толкова много пари, ами ако няма гаранция за успех. Аз ще съм много разочарован от този лекар ако наистина е можело да се оправи с реоперация, но той не искал да я прави, просто да си спести работата и за това да е решил да сложи ХК за по лесно.

Ако все пак отидеш на консултация, сигурен съм, че Дилбер ще ти каже откровено дали може нещо да се направи или не, аз съм сигурен, че той ще е честен с теб и особено, като имаме българска връзка с него, дори си мисля, че към българите ще е още по внимателен. Имам усещането, че този д-р Ашвар има много клиенти и всякаш е решил, че и да остави един недоволен от тях няма да изгуби нищо и дори ще си спести работа, но това важи само, ако наистина е можело да се направи нещо оперативно, което той е длъжен да направи и то за негова сметка.


Сори ама нямаше как да го напиша по кратко :neutral:

Dok dilber vinagi kazva istinata dali ste stane ili ne negori prazni prikaxki

ai6erasimova 14th July 2013 22:26

Pravasa i as poznavam mn hirurzi rabotila sim sis vsyakikvi i za tova pomislete mn dobre predi da idite pri nyakogo vzemete pravelmnoto reseniye


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.