Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

dream_angel 19th March 2015 15:20

yoube, ти при кого ще си правиш операция? Аз реших да съм при Авшар, дано да имат свободни места за лятото.

yoube 19th March 2015 19:32

Цитирай:

Първоначално написано от dream_angel (Публикация 803601)
yoube, ти при кого ще си правиш операция? Аз реших да съм при Авшар, дано да имат свободни места за лятото.

Аз съм юли месец при Илхан, разгледа ми снимките и каза, че може и да не ме оперира обаче...в такъв случай отивам при Авшар или Дилбер, ще мина и през двамата, за да видя какво ще кажат на консултациите. Авшар направо ще ме изсуши финансово, разходите при него се доближават до тия на Дейвис в Америка, така че ще го решавам на място. sweet_dreams сори за бавния отговор, писах ти на меила ;)

kati_25 20th March 2015 19:17

Ревизия при Илхан 15 000 турски лири, доста големи цени. Какви операции прави този човек?

impossible is 0 30th March 2015 18:28

Вече близо месец нямам отговор от Авшар.Нещо започна да ми се изпарява ентусиазма.Направо и аз се замислям за Дилбер.Някой знае ли колко мсеца по-рано трябва да се запиша?

dream_angel 31st March 2015 14:04

Здравей, impossible is 0, и при мен се получи така и чаках доста дълго да ми отговорят на писмото, за да си запиша час при Авшар, но днес им се обадих по телефона и веднага ме записаха и след това почнахме да си пишем по viber. Моят съвет е да им се обадиш по телефона ако имаш възможност. Аз също писах на Дилбер преди седмица, но още не ми е отговорил, но предполагам, че при него не се чака толкова дълго, както при Илхан.

kati_25 31st March 2015 16:18

Здравейте, някой имали инфо и мнението за Гьоксел Абдулкадир - турски хирург?

sweet_dreams 3rd April 2015 13:27

Здравейте! Току-що си записах час за консултация на 11 май при Авшар. Наистина с е-майлите е малко тромаво, кога отговарят, кога не, затова по-добре е по телефона. За първа ревизия казаха цена около 8500 евро, а консултацията е 200 евро. Питах дали може да си запиша направо и час за операция за края на септември, но отговориха, че час за операция могат да ми дадат само след консултация.
Първоначално мислех за Илхан, ама това чакане ме разубеди...

impossible is 0 6th April 2015 11:18

Цитирай:

Първоначално написано от dream_angel (Публикация 803885)
Здравей, impossible is 0, и при мен се получи така и чаках доста дълго да ми отговорят на писмото, за да си запиша час при Авшар, но днес им се обадих по телефона и веднага ме записаха и след това почнахме да си пишем по viber. Моят съвет е да им се обадиш по телефона ако имаш възможност. Аз също писах на Дилбер преди седмица, но още не ми е отговорил, но предполагам, че при него не се чака толкова дълго, както при Илхан.

dream_angel ,благодаря за съвета!
sweet_dreams,а защо така не искат да запишат час за консултация и след ден,два за операция,все пак е трудна организацията за още едно ходене.Аз и без това трудно ще намеря време и за едно ходене.Но е хубаво,че дават часове сравнително рано!

essmer 6th April 2015 18:14

Imate li informaciq za evtini xoteli, noshtyvki kude otsednaxte ?

lucky89 7th April 2015 17:23

Здравейте, знаете ли при Дилбер колко време се чака за консултация горе долу?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.