Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

keery 24th April 2013 20:00

Ами отправих запитване към Илхан да се видим още веднъж преди датата и мислех на това ходене да направя и консултация с Авшар. Това е много добре , че той може да изправя и септум , защото моя Джамбазов го е изправил по продължение, но спрямо лицето го е сложил накриво и криви сега наляво и се вижда в лявата ноздра . Но знам ли, може би е добре да не се пипа повече , ще си криви и това ...Не търся перфектност. Поне по-големите му поразии да се оправят

Rabiosa 24th April 2013 20:28

Здравейте на всички! Операцията на Нели при Дилбер мина преди около 4 часа и преди малко се чухме. Нищо не я боли- ни глава, ни нос....малко й се гади, но ще й мине. Още не отворила очи и ми даде заръка да ви пиша как е минало :girl_haha: Нослето й е бинтовано, но отсега се вижда, че е скъсено и повдигнато. Това, което виждам много ме радва- доктора се е постарал максимално. Видяли са се с него след операцията и към 21ч. пак ще намине. Предполагам утре ще е вече къде къде по-добре и самата тя ще разказва и споделя. :1207:

rimi 24th April 2013 21:07

Раби, толкова се радвам за Нелка хайде най накрая да се е отървала от проблемите, че тя много се измъчи милата и да е доволна от резултата в което съм почти 100 процента сигурна. Ако се чувате с нея много поздрави и я чакаме с нетърпение. Леле и аз и давам акъл на Нелка да ходи да се консултира с друг доктор а те вече са я оперирали ужас.Раби хайде че ти си следващата

Rabiosa 24th April 2013 21:30

1Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786285)
Раби, толкова се радвам за Нелка хайде най накрая да се е отървала от проблемите, че тя много се измъчи милата и да е доволна от резултата в което съм почти 100 процента сигурна. Ако се чувате с нея много поздрави и я чакаме с нетърпение. Леле и аз и давам акъл на Нелка да ходи да се консултира с друг доктор а те вече са я оперирали ужас.Раби хайде че ти си следващата

rimi, пратих й и тя те поздравява. А дано се наспи едно хубаво тая нощ, че утре да е свежа. Много е доволна от доктора, много добър човек е. Тя сама ще ви разказва утре, но операцията й се оказа доста по-сложна от очакваното. Самият доктор се е видял в чудо, но й е казал, че е надхвърлил очакванията си. Като й махнат лонгетата ще изглежда по-широкичък, но лека полека ще спадне и й е казал, че август ще се види окончателния резултат. Пращам ви снимка от операционната на едно сладко носле :bravo:
Прикачен файл 535

кукумицинка 24th April 2013 21:41

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786286)
rimi, пратих й и тя те поздравява. А дано се наспи едно хубаво тая нощ, че утре да е свежа. Много е доволна от доктора, много добър човек е. Тя сама ще ви разказва утре, но операцията й се оказа доста по-сложна от очакваното. Самият доктор се е видял в чудо, но й е казал, че е надхвърлил очакванията си. Като й махнат лонгетата ще изглежда по-широкичък, но лека полека ще спадне и й е казал, че август ще се види окончателния резултат. Пращам ви снимка от операционната на едно сладко носле :bravo:
Прикачен файл 535

Ехе, супер изглежда! Желая й бързо възстановяване и нямам търпение да разкаже повече :)

klarisina 24th April 2013 22:09

Чакаме те, Нелс!!! Да знаеш, това е твоето носле, малко, вирнато и красиво!!!
Ох, отдъхнах си и аз :), след толкова много опити, вече мислех да се жертвам и да ти подаря моето, но виждам, че вече си се сдобила с по-добър, така, че моя ще си го запазя!:2035: :1219:

Savi 24th April 2013 22:36

Какви чудесни новини! И от сега нататък само такива да чуваме :)Дано Нелс да си хареса новото носле и никога повече да не си спомня за лошите опити преди това!Желая й от все сърце само положителни емоции!
Бързо въстановяване!

keery 25th April 2013 05:47

Определено нослето е скъсено и повдигнато. Много успех и найстина този път да е постигнат желания резултат !

Nose 25th April 2013 07:45

Еееее браво! Една хубава новина рано сутринта! :cool_new:
Хайде Нелка,чакаме те за повече инфо,почивай си сега,супер много се радвам за теб!
И наистина се е получило,на снимката се вижда ,че е малък,а хем е сниман отблизо! Знаех си! :1207:
Интересно ми е да чуя какво е казал Дилбер,как се е справил? Личното му мнение по въпроса. Хайде,като се поосвестиш пиши...

Elly Stefanov 25th April 2013 07:53

Едно голямо БРАВО за доктора :) Нели, много се радвам за теб, ти си много красиво момиче и съм сигурна, че вече си невероятна! И аз (предполагам и Катя) като следващи пациентки на доктора чакаме с нетърпение подробен разказ. Боже, много се вълнувам :)))

titi1 25th April 2013 10:26

и аз чакам с нетърпение подробности за нослето на Нелка

rimi 25th April 2013 13:06

Нелка много сладко е станало да знаеш ще е подобно на моето така ми изглеждаше носа с лепенките така че съм сигурна че много ще се харесаш

rimi 25th April 2013 13:58

Момичета не можете да си представите какъв късмет имате и колко умно сте постъпили като не сте направили грешката да се оперирате в Бг става въпрос за тези които отиват за първи път сега в Истанбул Аз в момента имам съвършен нос дори не съм си представяла някога че някой може да го направи толкова добре и въпреки всичко този белег ми вади очите независимо от това че сега не си личи толкова пак ще си го нося цял живот Вярвайте ми идва ми да го удуша този Енчев

Elly Stefanov 25th April 2013 14:04

Рими, Енчев беше преди няколко месеца във Варна за консултации и като си помисля, че се канех да отида.... Но нали имам проблем с дишането реших да потърся УНГ и то беше половин година мислене и търсене кой да е! Истината е, че никой тук не ми вдъхна такова доверие, както който и да е от турските лекари. Дано да се оправдае мнението ми :) Нели, как си, миличка?

Rabiosa 25th April 2013 14:46

Нелка са я изписали сутринта и предполагам, че спи в момента. Малко й беше зле от упойката, но вече се надявам съвсем да е ОК. Чакам я с нетърпение и аз да пише, че има много да разказва. Чист късмет е, че този път е попаднала на специалист, защото е имала една инфекция, която не знам как се е получила, но тя по-подробно ще разказва. Само едно знам- момичета, става ли въпрос за реоперация 100% гледайте доктора да е УНГ специалист и да работи по отворения метод, защото не знаете всъщност какво представляват нослетата ви отвътре.
Рими, мила, сигурна съм, че при теб всичко е наред и Авшар е свършил работата си перфектно- не го приемай лично :) Но принципно най-сигурния начин да сте на 100% спокойни за себе си е да знаете, че всичко ви е огледано като хората.

Нелка 25th April 2013 16:06

Здравейте!
Не малко, ами много ми беше зле от упойката, и все още ми е. Направо ми разката фамилията, какво беше това чудо.. Аз колко операции съм имала, таквоз нещо не ми се беше случвало.

Започвам от неприятното.
От около 6 месеца имам постоянна болка от вътрешната страна на върха на носа. Аз съм споменавала някъде из форума. Като през последните седмици доста се усили и усетих, че нещо иска да избие от върха на носът ми. Зачерви се и се появи връхче.

И какво се оказва като ме отвориха - гной! И то много. По цялото протежение на носа.
Явно някакво конче не е успяло да излезе и се е получила инфекция.

Никой не обвинявам! Предполагам, че не е лекарска грешка и може да се случи при всеки. Просто ми мина през акъла на няколко пъти да се консултирам с Джамбазов за тази болка, но веднага се отказвах от тази еретична мисъл първо, защото той има навика да неглижира всякакъв род проблеми след неговата интервенция; второ, защото явно щях да чакам с години за консултация с него..

И си мисля сега, ако не я бях планувала тази ринопластика при кой в Бг щях да ходя и какво щяха да правят с мен и носът ми...

Elly Stefanov 25th April 2013 16:11

Нели, това е не просто ужасно, но и много опасно! Инфекция в главата! Голям късмет, че отиде в Турция, направо не ми се мисли, ако се беше усложнила! Иначе освен замайването от упойката как си? Имаш ли синини и отоци? Дишаш ли през носа? Какво ти каза лекаря като цяло за операцията ти? Btw и аз се чудя какво ли ще открият в моя нос, хем не ми се искаше по отворения метод, хем както каза и Раби е по-добре.

Нелка 25th April 2013 16:23

Иначе като цяло съм възхитена от Дилбер!
Наистина направи и непосилното от моя нос, много добре ми обясни, че имам лимити, които не позволяват по-малък размер.
беше ми много зле цяла нощ. Док ми писа по Уатсап как се чувствам към 12 часа, дали има нужда да идва. Аз му писах, че ми е лошо, обаче няма никакъв смисъл да идва, той нама какво да направи.
След 5 мин довтаса! Живеел наблизо до болницата. Наистина нямаше какво да направи, аз бях вече на система. Подържа ми ръката 5 мин и аз го изгоних да си ходи да спи. :-?

Хора, аз съм работила в сферата на политиката и знам какво е това популизъм. Обаче на този човек в очите му пише колко е човечен.
За това приканвам всички, които са се запътили към Истанбул да се консултират с него - аз поне много усещам хората, предполагам повечето на подсъзнателно ниво усещаме, когато някой се старае просто да ти се хареса и кога си е просто себе си.

Колкото и да са мазни нашите хирурзи не вярвам някой да си жертва личния комфорт дори един смс да прати. След като ти е взел вече парите. Не мога да гарантирам за крайния резултат, добре изглежда за сега, ама направо ме е страх да се израдвам. Обаче ми е готино да усещам, че на някой му пука какви ги е свършил...


Иначе една синина нямам. Само оток. Предполагам не е чупен носа, а само го е пилил. Защото такава извивка нямах. :)

На мен ми е още мн зле, спя по 1-2 часа, после половин час ми е ок и пак ми става лошо и пак лягам. Не мога да си обясня защо така ме удари тази упойка...
Ако имате въпроси - питайте! :)

Elly Stefanov 25th April 2013 16:31

В коя болница беше? Лесно ли стигна до нея? И как плати :) Сори, че съм толкова досадна като ти е зле, отговори ми когато имаш сили.

Нелка 25th April 2013 16:32

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 786327)
Нели, това е не просто ужасно, но и много опасно! Инфекция в главата! Голям късмет, че отиде в Турция, направо не ми се мисли, ако се беше усложнила! Иначе освен замайването от упойката как си? Имаш ли синини и отоци? Дишаш ли през носа? Какво ти каза лекаря като цяло за операцията ти? Btw и аз се чудя какво ли ще открият в моя нос, хем не ми се искаше по отворения метод, хем както каза и Раби е по-добре.

Ели, предполагам, че когато ти е първа няма проблем да е по затворения метод. Също така предполагам Авшар има много добра видимост с неговите ендоскопски методи.
Обаче има хирурзи, които оперират по затворения метод насляпо. Там вече не бих се пуснала.

Док каза, че го е изчистил добре, обаче ми е затруднявало дишането. А аз като се замисля, от 8-9 месеца ми е запушен носът често, отдавах го на алергии. Да видим сега дали ще се запушва.
Сега съм на антибиотик 1 седмица.

През тампоните дишам по-добре отколкото дишах преди това :) Много странна работа. Синини казах нямам. И това ми е странно.
Дилбер каза, че е надминал и собствените си очаквания. Въобще не ми даваше надежди, все повтаряше, че първо трябва да види какво е положението вътре.

Много е надут сега. Но като си сменям превръзката виждам колко е повдигнат и си е чип. Просто самата ми мутра е променена :)

Нелка 25th April 2013 16:38

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 786329)
В коя болница беше? Лесно ли стигна до нея? И как плати :) Сори, че съм толкова досадна като ти е зле, отговори ми когато имаш сили.

Няма проблеми! :) Предполагам какво ти е!

Болницата е на една спирка от кабинета му . Истанбулския градски транспорт е наистина мн лесен, веднъж като му хванеш цаката. Въпреки, че яз съм си с придружител (Да е жива и здрава, без нея ниакак нямаше да се оправя! Определено ви трябва турско говорящ! За Дилбер поне, другите може да имат англоговорящ персонал. Ама то не е само персонала - то си е на ниво ежедневие.)
Болницата се казва Etnica Hestenezi. Не е кой знае какво и персонала не е мн учтив ако трябва да съм честна, ама нейсе - мина ;) Най-вероятно за това и цената е по-ниска.
Платих в брой в кабинета му. Малко е кофти да носиш толкова пари на ръка, ама така си тръгнах. Не знам. Може би и по банков път би станало. Трябва да се пита.

Elly Stefanov 25th April 2013 17:08

Болницата е на спирка Kadikoy, нали? И аз ще съм в същата, май се казваше Ethica Hestenezi. Викаш, кабинета му е на една спирка разстояние - там ли ти беше прегледа? Бтв и аз дишам супер трудно и все повече се задушавам, трябва да си поемам въздух като астматик! Снимай се, като се чувстваш готова, аз се опитвам да свикна с мисълта, че след по-малко от два месеца ще гледам друго лице в огледалото :)

rimi 25th April 2013 17:42

Леле Нелка какво чудо е имало от долу как е работил този човек не знам Но сега вече всичко е минало дано сега да се въстановиш бързо Много са мили наистина загрижени са за пациента си толкова са внимателни че на нас българските пациенти дори ни става неудобно

keery 25th April 2013 18:21

Определено Нели сега ти е чип , както ти го искаше . С нетърпение ще чакаме като махне лонгетата да видим как е станал. Предполагам и лонгетата е добра и е дишаща а не от спаряващите тук дето като ти я свалят след 14 дни и кожата ти е станала гмеч ..

keery 25th April 2013 18:26

Аз също си мисля и бих казал на хората , който са тръгнали по този път . Хора бягайте далеч от БГ ринопластици, които си мислят само че са такива. Нито техниката, нито квалификацията, нито лекарското отношение имат както подобава на такива лекари. Разбира се да Ви приберат паричките и после да оставят да си чупите главата това е нещо съвсем нормално за тях.

кукумицинка 25th April 2013 18:38

Нелка, като каза инфекция, веднага се сетих, когато приказваше, че имаш някакъв проблем. Добре, че всичко е минало благополучно. Имам чувството, че направо някакво провидение е имало, че някой те пази, защото с подобен проблем не се знае какво е можело да се случи. Желая ти още веднъж бързо възстановяване!

Нелка 25th April 2013 20:00

Благодаря ви много!
Дано ме е изчистил добре, направо ми е притеснено. Стискам палци да минава и да забравям.

Nose 25th April 2013 20:22

Нелка,бъди убедена,че те изчистил по-старателно от който и да е Бг хирург! :2043:
А за нослето - аз само цъкам да видя колко малък е станал,много ми допада резултата:)))) Дано си много щастлива,макар и с кофти реакция след упойката... Стискай зъби,ще видиш ,че си заслужава! :girl_kiss2:

Oompa Loompa 26th April 2013 01:27

Нелке, този път да знаеш че ще е това което искаш :) Хайде оправяй се бързо и чакам нови снимки :)



Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786324)
...Само едно знам- момичета, става ли въпрос за реоперация 100% гледайте доктора да е УНГ специалист и да работи по отворения метод, защото не знаете всъщност какво представляват нослетата ви отвътре.

И първата и втората ми операция са правени по затворения метод! Дали ще е отворен или затворен метод не ти гарантира нищо, ако хирурга е некадърник!

keery 26th April 2013 04:22

Тук напълно трябва да се съглася с Bunny!

katia13 26th April 2013 07:17

Нелкаааа, супер новина..бях сигурна че операцията ти е тази седмца ;) . Много се радвам че се чустваш по-добре..жалко че упойката ти е подействала кофти , дано днес си ок вече :) . Знаех, че Дилбер ще се справи и ще даде най-доброто от себе си..както някой писа по-рано "не би се хванал ако мисли че няма да успее да го направи хубав носа..вс епак се касае за реномето му " :)

И най-вече се радвам, че си доволна от Дилбер.. и заради теб и заради нас с Елена .. дано не прозвучи егоистично, но чаках с нетърпение отзиви..следващата съм аз..оказа се преди Ели, че ще съм на масата и ще пиша при първа възможност, за да ви информирам за док моите впечатления .

Нелка 26th April 2013 08:09

Катя, стискам палци! Макар,че знам, че ще получиш каквото ти е казал док! Опредлено не е от типа да ти замая главата за да те привлече към себе си. За теб с Ели гарантира чудесен резултат и аз наистина вярвам в това! :)

Няма да те питам кога е, защото май по-добе да не казваш. Изненадай ни! :)


Аз тази сутрин съм много по-добре! Даже изядох цяла баничка! :p Главата не ме боли , не ми се вие свят и най-вече - не ми се гади! Как ми липсваше апетита... аз принципно съм голям чревоугодник и постоянно ям. :1242:

Постоянно кихам обаче. Много ми гъделичка в носа. И още си тече кръв. Надникнах набързо вътре - тампоните са кухи, като тръбички - за това може да се диша явно и за това изтичат секрети навън.
Кийри беше питал за лонгетата - да, на дупки е. Предполагам това значи дишаща. Живот и здраве в понеделник махаме лонгета и тампони.

Elly Stefanov 26th April 2013 08:26

Нели, радвам се, че си добре днес :) продължаваш да нямаш болки в носа и синини, нали? Не знаех, че има секрети да текат, макар че изглежда логично.. Духаш ли си носа, или само ги попиваш? Какво ти даде октора като медикаменти за след операцията? Намен ми беше казал, че около 50$ ще са лекарствата.

Нелка 26th April 2013 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 786374)
Нели, радвам се, че си добре днес :) продължаваш да нямаш болки в носа и синини, нали? Не знаех, че има секрети да текат, макар че изглежда логично.. Духаш ли си носа, или само ги попиваш? Какво ти даде октора като медикаменти за след операцията? Намен ми беше казал, че около 50$ ще са лекарствата.

Болки в носа нямам. Главата боли от отока. Гледам, че малко синьо имам на клепача на дясното око днес. И това е. Иначе стандартния оток.
Носът не го духам. Просто си лепя марлички отдолу като се изтича да не ми влиза в устата. Те в болницата ти ги дават завкъщи.

Медикаментите варират според зависи. Примерно на мен ми изписа антибиотик, обезболяващо и антиалергично, защото се оплаках от алергии. Също така арника и морска вода. Но да, горе-долу толкова излизат.

zara_6666 26th April 2013 10:54

Нелинцееее....толкова се радвам за теб!:2018::2013:Нослето е много по-малко..доктора се е справил добре:dirty_dance:

Нелка 26th April 2013 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 786377)
Нелинцееее....толкова се радвам за теб!:2018::2013:Нослето е много по-малко..доктора се е справил добре:dirty_dance:

Мерси, миличка! :2008:
Хайде да минаваме всички по реда си и да напускаме темата! :twisted:

Шегувкам се. Със сигурност съм абонирана от тук нататък. Стискам палци всеки да получи каквото иска!

Elly Stefanov 26th April 2013 21:59

Нели, като се чувстваш добре дай някоя снимка в анфас д видим как те е променил доктора :)

Нелка 26th April 2013 22:12

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 786408)
Нели, като се чувстваш добре дай някоя снимка в анфас д видим как те е променил доктора :)

В близките няколко дни - абсурд! :girl_haha: Няма смисъл просто - едно кИфте съм!

Дилбер каза да не се плаша от анфаса, точно за това ме предупреди - щял да спада носът ми поне 6 месеца. Първо заради многото ревизии, второ заради ужасно дебелата кожа.

И на мен анфаса ми е голяма питанка, аз от него се притеснявах най-много. Но колумелата ми е прибрана, връхчето е вдигнато.. колкото е да е месест носът, поне няма да го имам онова постоянно навъсено изражение от висящата колумела..

Поне 2 седмици преди да пусна читави снимки. Няма смисъл преди това.

Elly Stefanov 26th April 2013 22:28

Добре, нямам търпение да те видя :))) нямам търпение да мине и моя ред, направо съм обсебена от мисълта.

rimi 26th April 2013 22:57

Нелка не се притеснявай за кихането гледай да го правиш през устата Аз бях същата работа голямо кихане падна даже още си покихвам но сега поне ми е по спокойно все пак минаха 16 дни Нослето си личи че е много приятно повдигнато още от сега и не е увиснал както беше


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.