Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Лепенки за отслабване (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=836)

vasy_baby 20th November 2005 11:47

Лепенки за отслабване
 
Някой знае ли нещо за лепенките дето ги рекламират по телевизията,ползвал ли ги е или поне да сте чули коментари.


Интересуват ме само лепенките,моля да не ми препорачвате други медикаменти или диети:)))))))))))))мерси

mitakka 20th November 2005 22:37

хе-хе такова нещо няма , вече им мина модата най-новата глупост е ортопедични стелки - вървиш и отслабваш :) само се възползват от нещастието на хората.и аз се излъгах веднъж два пъти със смъртоносни диети и разни л-карнитини докато не открих че истината е в рационалния хранителен режим и умереното но редовно спортуване.Това е единствения начин винаги да изглеждаш така както искаш.наистина отнема доста повече време от глада но пък веднъж постигнеш ли го вече се чудиш защо не си се сетил по рано

_VIP_ 21st November 2005 17:03

Re: Лепенки за отслабване
 
Цитирай:

Първоначално написано от vasy_baby
моля да не ми препорачвате други медикаменти или диети:)))))))))))))мерси

хех мило мое, как ще изгориш като не израсходваш :wink: Такова нещо като лепенки,вибриращи колани и разни други колани с сауна ефект и блаа блааа блаааа са пално безполезни неща. Помисли малко, порасаждавай с сама ще достигнеш до отговора дали има смисал! Ако беше така еееехееееееееее досега секи щеше да се бракне 50-80 кинта за неква лепенка и сега сички по улиците щяха да са като Холувудски манекени :wink:

чичо 25th November 2005 00:57

Имаше едно....слим силует или неква подобна простотия,с която като се напръскаш и след 30мин.обиколката на мястото ,на което си се напръскал намалява с няколко сантиметеа...Как може да се вържеш на такъв смотан номер незнам...напръскваш се и хоппп :arrow: ставаш идеален/а!
Тва са пълни измишлъотини ,които обират на вярващите и мързящити ги парите.. :idea: :P

_VIP_ 25th November 2005 11:24

Цитирай:

Първоначално написано от yavor
Имаше едно....слим силует или неква подобна простотия,с която като се напръскаш и след 30мин.обиколката на мястото ,на което си се напръскал намалява с няколко сантиметеа...

:shock: :shock: :shock: :shock: тия за кви ни имат нас бе ахахаха. А нямали такова кадето като се напраскаш и бицепса ти да стане като на Рони :lol: :lol: :lol: :lol:

Карамел 1st January 2006 13:39

Слим Силует бяха чорапогащи :lol: И то след като ги обуеш можеш да носиш дрехи по-малки с два номера...споко, то и супер мен си слага гащите след панталона :wink: :lol: :lol: :lol:

marsia 17th January 2006 14:53

Те тези лепенки не са за отслабване,а за поумняване.Защото като ги изразходиш и като видиш,че е нямало ефект,най-после "стопляш",че си се прекарал-значи си схванал,че не е трябвало точно за това да даваш парите си :lol: :wink:

mitakka 20th March 2006 21:49

Абе има такива лепенки недейте да лъжете момичето.Действат 100 %, даваш една камара пари и после немаш пари да си купиш храна.Ефекта е косвен но в крайна сметка заради лепенките отслабваш.

sladka_blondinka 28th May 2006 17:47

т.нар."пластири" в момента са една от новостите в това отношение,незнам доколко помагат да се отслабне,но съм чувала че пластирите поставени в/у съответното място,било то дупе,бедра,корем...видимо намаляват наличието на целулит конкретно в тези участъци.разбира се всичко е индивидуално :roll:

Ol`Dirty`Bitch 29th May 2006 23:40

Кви са тия пластири,за сефте чувам.Кажи де...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.