Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   ? за сутиена (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10301)

novak 13th February 2010 08:33

? за сутиена
 
Може да е смешно, но мисля че повечето дискомфорт вече седмица след операцията ми е от размера на сутиена, а не от самата операция. Адски много ме болят ребрата точно където е лентата на сутиена сякаш някой ме е бил и имам синини. Сега проверих в сайта на Триумф и според тяхната таблица съм за сутиен 70В (гръгна 85, подгръдна 70), а аз съм с 75С и пак ме стяга много (само ластикът отдолу). Вярно е че съм само ребра и нямам никакви мазнинки, които да обират пристягането, но нормално ли е чак пък така да ме боли. На някой случвала ли му се е такава глупост.

novak 13th February 2010 10:27

Хайде още малко да ми се посмеете с моите индиански проблеми :oops:
Преди малко пак свалих сутиена за 2-3 минути да си поема нормално въздух и за пореден път установих че особено от дясно доста ме наболява едното ребро. Така че проблема може да не е в сутиена а в някаква лека травма на ребрата...дали при операцията е възможно да се получи такава...примерно да има някакъв натиск върху ребрата точно под гърдите или знам ли :roll:

diana1977 13th February 2010 12:01

не е идиотско аз бях по абсолютно същия начин,и мен боляха повече ребрата отколкото операцията,незнам на какво точно се дължи и аз около ребрата съм само ребра.Мислех че са ми пукнати ребрата,и неможех да търпя сутиена

gwendoline 13th February 2010 12:06

Цитирай:

Първоначално написано от diana1977
не е идиотско аз бях по абсолютно същия начин,и мен боляха повече ребрата отколкото операцията,незнам на какво точно се дължи и аз около ребрата съм само ребра.Мислех че са ми пукнати ребрата,и неможех да търпя сутиена


И при мен беше така, макар сутиен да не съм носила....това е от отлепянето на мускула, най-общо казано... макар да ми обясниха, че това било от анестезиолога, щото бил едричък :mrgreen: :1242:

novak 13th February 2010 12:13

И в такъв случай има ли смисъл да мисля в посока - сутиен с по-голяма подгрудна обиколка...или и това няма да ми помогне :shock:

novak 13th February 2010 12:16

Оффф много гадно като не могат да се коригират саобщенията Аз на този 75С ми премерих ластика ж неразтегнато състояние и то е 65см, та се чудех дали ако взема 80 (трябва да проверя В или С) няма по-малко да ме стяга, а пак да си върши работата :roll:

diana1977 13th February 2010 13:35

няма смисъл ще те боли,боли и ще мине знам какво е .как е спането боли ли те гърба много?.Между другото освен ребрата след операцията си спомням че и дълго време ми беше много подут корема но съм го чувала и от други,това пък от какво е........реакция на организма може би

diana1977 13th February 2010 13:40

е ако имаш възможност вземи си с малко по голяма обиколка,то и след това ще си ги ползваш,аз не се разделям с моя спя непрекъснато с него,ако съм без него се чуствам гадно като спя
Но внимавай с спането,защото си спомням че след около месец незнам как съм спала но ми се беше разместил импланта и гледката беше ........но ми го намести доктора иначе си бях изкара акъла да не трябва операция

novak 13th February 2010 14:05

Ами вече спя горе-долу нормално...даже съм леко на една страна (Стоянов ми каза да започвам да опитвам със спането на страни). Само сутрин е малко по-тежко...чуствам мускулите на гърдите някакси доста стегнати и май повече тежест отколкото болка, иначе дискомфорта през дене е от болката в ребрата и затова си позволявам по няколко пъти на ден за по няколко минути да оставам без сутиен. А за гърба още ме понаболява, но вече е остатъчна болка (като мускулна треска), но както казах вече не спя само погръб :)

diana1977 13th February 2010 16:06

а носиш ли ластична лента?аз я носих 15дни денонощно


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.