Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 4th March 2015 21:53

Авшар оперира в болница Ачибадем доста луксозна и на ниво болница.Аз бях с моя приятелка общувахме си изцяло на английски с Авшар той говори добре английски с персонала почти не съм общувала те си знаеха какво да правят а и асистентката му беше непрекъснато там докато ме изпишат и идваше непрекъснато да ме вижда и да се интересува дали не се нуждая от нещо.При операциите на Авшар престоя в болницата е само една нощ на другия ден следобед ме изписаха.Приятелката ми дойде на другия ден след операцията и седя цял ден при мен в стаята даже донесоха обяд и за нея.Аз бях отседнала в хотел Левент доста близо до болницата в деня на операцията ме взеха с кола от хотела отидохме в болницата взеха ми кръв за изследване прегледаха ме видях се с Авшар упоиха ме преди да ме вкарат в операионна което беше много приятно за мен поне не изпитах този ужас който преживях с Енчев.

rimi 4th March 2015 21:55

Много искам да кача снимки но нещо не ми се получава незнам защо на имейл мога да пратя ако някой иска.

rimi 4th March 2015 22:01

Инпасибъл можеш да предадеш на Авшар много поздрави от Руми Алексова на моята приятелка и направи отстъпка не заради мен естествено а заради това че сме доволни от работата му и му правим положителна реклама в Бг дано да ме помни че аз пак искам да му ползвам услугите за други работи.

impossible is 0 5th March 2015 11:07

Рими,както винаги си толкова отзивчива и откликваш на всеки!Аз докато четях темата,съпреживявах с теб всичките ти емоции покрай операцията ти и повярвай ми много се вълнувах и сега се радвам много за добрия резултат!
За съжаление моя английски не е на много добро ниво,не съм го ползвала отдавна и ми се иска да намеря някой,който да ми съдейства на турски език.
Задължително ще кажа за препоръката,може пък да направи отстъпка!
Ти кога смяташ да ходиш за тази процедура?Беше някакво попълване под очите,ако не се лъжа?

shape93 5th March 2015 13:29

Цитирай:

Първоначално написано от Di1234 (Публикация 803196)
Simona не знам в коя болница оперира, но вчера асистента му ми даде цена от 7000евро за първа ринопластика.

7000 eвро?! :2009: :dizzy: На keery ревизията му е излезнала почти толкова в САЩ при един от най - добрите в света (за мен) - Дейвис.
Толкова ли пък перфектни ги прави, че е толкова скъп?

impossible is 0 5th March 2015 15:11

По напред в темата на някой му беше дал цена 5500 Е за първа рино,но от тогава явно са се качили цените.Няма как-пазарна икономика...За наше съжаление.

rimi 5th March 2015 15:48

Аз първо трябва да му пиша но все отлагам но ще го направя някой ден.Авшар наистина е много добър ако бяхте ме видели след Енчев и сега аз имах огромна дупка между очите която Енчев запълваше с хилуронова на пипане носа ми се държеше само на кожа там да не говорим за огромната некроза на върха на носа преди да зарастне когато си пръсках стеримар в ноздрите физиологичния преливаше отгоре през дупката и пръскаше огледалото.Едната ми ноздра висеше почти сантиметър по надолу от другата аз даже си мислих че Авшар като ме види ще ми откаже и няма да се заеме с моя случай но той го направи и сега имам най -красивия и стегнат нос върху лицето си.Бях пратила снимки и питане къде ли не всички като виждаха тази рана на носа ми се чудиха как може това да ми се е случило след пластична операция никой не се нае всички вдигаха ръце и не се наемаха.Дори на едно място получих предложение да ми свалят кожа от челото да затворят белега и после на втора операция да оправят и другото.Една година не знаех на кой свят съм благодарна съм на strawberi че сподели в този форум за Авшар тя беше първата която се оперира при него и има невероятно носле.

impossible is 0 5th March 2015 19:02

Боже,какъв ужас си преживяла,не е истина!Това звучи направо за осъждане!.Аз по принцип не обичам да плюя доктори,особено когато нямам лични впечатления,но тук виждам толкова изстрадали и изпатили хора,благодарение на този доктор.Не знам този човек как има смелостта да прави операции,като е толкова некомпетентен!И как все още има кой да ходи при него!
Браво на Авшар,че се е справил с тази трудна задача и то по най-добрия начин!
Носи си нослето със здраве и дано да забравиш вече всичките лоши истории!
Някой да има телефона на Зюлейха?

DanKem 5th March 2015 22:56

И аз се присъединявам към питането за телефона :) Доколкото знам обаче тя е в европейската част. Не знам дали ще е удобно за Илхан.

shape93 6th March 2015 10:51

От една страна, може би по-високата цена, го прави по-трудно достъпен, и така обръща повече внимание на пациентите си.
А Рими, по назад в темата бях чел, че не си била нещо доволна след операцията ти при Авшар и се готвеше пак да ходиш.Какво стана тогава?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.