Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

gabura7 19th July 2016 15:55

Този Асенов толкова ли е трудно да направи септопластика, че така окипазява?! Защо е рязал лигавица, като единственото за което съфорумката е отишла е да изправи носната преграда! Не мога да си обясня...А някои са доволни от него обаче от ринопластика.
А за Илхан и аз затова него избрах, тъй като аз лично ще имам нужда от някакво изправяне ли, що ли на костната пирамида и тъй като това става само с чук и длето на други места се страхувах, а при него се надявам, че няма да ги използва, но как иначе би наместил един кривнал настрани нос незнам.
Мitkui, на теб прави ли ти септопластика?

aliona 19th July 2016 19:50

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809491)
Този Асенов толкова ли е трудно да направи септопластика, че така окипазява?! Защо е рязал лигавица, като единственото за което съфорумката е отишла е да изправи носната преграда! Не мога да си обясня...А някои са доволни от него обаче от ринопластика.
А за Илхан и аз затова него избрах, тъй като аз лично ще имам нужда от някакво изправяне ли, що ли на костната пирамида и тъй като това става само с чук и длето на други места се страхувах, а при него се надявам, че няма да ги използва, но как иначе би наместил един кривнал настрани нос незнам.
Мitkui, на теб прави ли ти септопластика?

Ако преди 20 години не бях получила удар с юмрук в носа,и последствие от това счупена носна преграда,която след толкова години почна да създава проблеми с дишането, то никога не бих се озовала под скалпела. С какво право и защо е отрязал напълно здрава лигавицата знае само "Асенчо",сега единствено се надявам на турски доктори и се моля да стане чудо и да стана здрава .

VKey 19th July 2016 20:05

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809492)
Ако преди 20 години не бях получила удар с юмрук в носа,и последствие от това счупена носна преграда,която след толкова години почна да създава проблеми с дишането, то никога не бих се озовала под скалпела. С какво право и защо е отрязал напълно здрава лигавицата знае само "Асенчо",сега единствено се надявам на турски доктори и се моля да стане чудо и да стана здрава .

Според мен е допуснал грешка

mitkui 19th July 2016 21:26

Така , ще отговоря общо на всички . Операцията беше при др. Емре Илхан .
Прави ми рино и септо пластика , почти не можех да дишам през лявата ноздра ,
носната ми преграда беше много изкривена , което се отразяваше и на външния вид на носа .
Оказа се , че съм имал и някаква травма , за която аз не си спомням , но и тя е влошавала нещата . Още съм с лепенки на носа и няма смисъл да качвам снимки .
Да ви кажа честно , не видях нито един недоволен пациент в кабинета му , всички си тръгваха
ухилени до ушите. :))
Поздрави на всички .

anich4ka 19th July 2016 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809459)
Амиии пичове и момичета , вчера ми махнаха конците и се видях без лепенки . :))))
С огромна радост мога да споделя , че съм на 110- 200% доволен от резултатът .
На този етап вече дишам нормално , а визуално носът ми е направен
даже по-добре отколкото очаквах . Надявам се занапред , нещата да се подобрят
още . Поздрави на всички . Йеп , йеп , йеп.

Ихааааа! Супер :) Да качиш снимки като се чувстваш готов.

Съвсем малко ти завиждам, че ти се наложи да чакаш по-малко от мен за операцията :)

Аз чакам с нетърпение, но в същото време следя внимателно положението на юг...

mitkui 20th July 2016 07:13

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809496)
Ихааааа! Супер :) Да качиш снимки като се чувстваш готов.

Съвсем малко ти завиждам, че ти се наложи да чакаш по-малко от мен за операцията :)

Аз чакам с нетърпение, но в същото време следя внимателно положението на юг...

Положението на Юг не е зле , по новинарските емисии изглежда по-зле .
След операцията , като се почувствах добре , за да шофирам , ходих с автомобил до кабинета на доктора и нямаше никаква разлика м/у преди , и след опита за преврат .
Още повече , че ти писа , че ще отсядаш в Кадъкьой , който си е хубав квартал с гъзета и ще си близо до болницата и кабинета . Изобщо ситуацията е нормална , няма да да се плашиш . :)

mitkui 20th July 2016 07:25

И един съвет към всички , които са тръгнали към Турция за операция .
Купете си от БГ 3-4 флакона спрей - стерилен разтвор от морска вода за почистване /Tonimer Lab/ или нещо подобно . В Турция е 2-3 пъти по-скъп , а се използва доста , аз лично изсмърках 4 флакона . :)

gabura7 20th July 2016 07:46

Mitkui, как по точно кривата носна преграда се отразяваше на външния ти вид на носа - и той ли се не беше изкривил на някъде? И четох ,че кривата носна преграда, тъй като е хрущял , а и като цяло всички хрущяли и носни кости имат памет и постепенно искат да се върнат в старото положение.
Мерси за съветите, ще се запасим

Ellia 20th July 2016 08:37

Здравейте,
как стои въпроса с плащането за операцията? Парите кеш ли ги носихте или може плащане с карта на място?

VKey 20th July 2016 08:54

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809498)
И един съвет към всички , които са тръгнали към Турция за операция .
Купете си от БГ 3-4 флакона спрей - стерилен разтвор от морска вода за почистване /Tonimer Lab/ или нещо подобно . В Турция е 2-3 пъти по-скъп , а се използва доста , аз лично изсмърках 4 флакона . :)

Да, звучи полезно.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.