Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Paffalot 9th June 2013 23:04

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 788731)
Здравей! Симулацията не е в мен- не съм я и искала. Евентуално другата седмица съм на контролен преглед (не е сигурно още) и ще го попитам. Това, което се е получило като резултат е точно това, за което говорихме като цяло и това, което си представях.
Що се отнася до мъжките пациенти- аз самата видях няколко оперирани мъже в кабинета му, но за съжаление бяха с лепенки и не видях резултата, но е факт, че има опит и с мъжки корекции на носове. Както каза Зара, можеш да погледнеш и във фейсбук страницата му- https://www.facebook.com/pages/Op-Dr...5227?sk=photos

Благодаря ти за бързия отговор Раби. Решението на кой хирург да се доверя за носа си естествено, ще бъде базирано на мнението на другите хора за него и от техните резултати. Така че от една страна се радвам че си доволна от резултата си на 100% от Емре, а от друга че това улеснява и моето решение :)

rimi 9th June 2013 23:36

О на всяка цена ще се организираме на мен и без това вие сте ми одушника тука никой вече не иска да говори с мен на тази тема всички ме игнорират така че ще ми е много приятно Е няма да прекаляваме защото то носове носове ама има и други готини неща в този живот пък щом мога и в лични да си влизам вече никакъв проблем това в кръга на шегата

Ачелия 10th June 2013 08:45

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 788689)
Жалко, че снимките не с с еднакъв ъгъл, но и така добре се вижда, колко добре се е получило !

Страхотен резултат,Раби!Толкова си различна с новото носле,браво на доктора! :1252: :cool_new::bravo:

rimi 11th June 2013 09:35

Дилиана как мина контролния пр всичко наред ли е как е в Истанбул положението може ли да се ходи спокойно

rimi 11th June 2013 16:23

Нелка как ще процедирате с доктора след 9 месеца ще ходиш там ли направо за операция какво се разбрахте

Нелка 11th June 2013 18:46

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788826)
Нелка как ще процедирате с доктора след 9 месеца ще ходиш там ли направо за операция какво се разбрахте

Разбрахме се да поддържаме връзка. Да се види на къде отива вкостяването - дали спада и или се натрупва.
Но някъде към февруари-март смятам да е. Аз си се харесвам, не бързам за никъде.

Dii 11th June 2013 21:07

Има ли разлика между вкостяване и калциране? Едно и също ли е?

titi1 11th June 2013 21:19

едно и също е, калциране му е медицинското наименование мисля

Нелка 11th June 2013 21:19

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 788832)
Има ли разлика между вкостяване и калциране? Едно и също ли е?

Да. Поне аз използвам и двете понятие за едно и също.

Pufpaf 11th June 2013 21:36

Без да съм напълно сигурен, но си мисля и го вярвам, че ако се получи такова калциране, след това ако се направи нова операция само за премахване на това калциране си мисля, че е много много по малко вероятно да се получи отново. Това ми заключение е базирано на логиката, която е, че при премахване само на калцирането интервенцията е много по малко травмираща, защото се пили много по леко, по малко, докато при операциите в които трябва да се дялка сериозно, да се троши и намества е силно травмиращо и там където зарастват тъканите и се съединяват или тази съединителна тъкан, която е като обвивка се травмира повече.

Аз защо Нела не се ли сети да го пита, сега ако се пили само това калциране какъв е шанса да се появи отново, защото има голяма разлика от операцията както споменах, едно е да ти разпарчатосат носа, а друго е леко пилване. И когато ви казах нещо много важно, да си записвате разговора с телефона вие хич не ме слушате и винаги си записвайте на листче важни въпроси, които искате да питате лекаря, защото повярвайте там на място много от нещата се забравят и това ви го казвам от опит.

Сега Нелка ако си беше записала разговора от консултацията с телефона си, то после, можеше да намери някой, който да и преведе някой от медицинските термини, които преводача не могъл да ги преведе !


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.