Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мечта 20th May 2015 05:42

Можеш да теглиш от банкомат в Турция, но преди това съгласувай с банката си кой тип карта се приема/работи/ с техните банкомати.
Аз не посмях, въпреки че си направих карта и си носих парите в кеш през границата. Не съм имала проблеми. В хотел, мисля, че няма проблем да плащаш с карта.
Успех

angelina-g 21st May 2015 08:35

Здравейте! Аз се оперирах преди една година при Дилбер. За консултация не съм плащала, операцията беше първа и струваше 3500евро. Записах си час един месец предварително за консултация и на другия ден операция. Бях отседнала в дома на Зюлейха, една страхотна жена, придружаваше ме навсякъде, превеждаше, готвеше, думи нямам просто. От резултата съм доволна. Някой по- рано пита кога омеква носа. Моя към 9-10 месец но пак не е както преди риното. Успех на всички, които им предстои!

вайълет 24th May 2015 12:14

Здравейте!
Сигурно се е разисквало някъде по-назад, но не успях да намеря подробности - с какво методът на Авшар е по-различен от този на Дилбер и Илхан? Чудя се дали си заслужават парите, разликата си е доста голяма...

kiki85 27th May 2015 14:47

Мнения за http://www.kplus.bg/3--kplus-za-nas-abouts-us.html

DanKem 2nd June 2015 16:19

Другата седмица летя за Турция при Илхан и ще разказвам. Стискайте ми палци :) Дано ме обнадежди.

yoube 2nd June 2015 22:30

Теб те чакам от доста време да пишеш :grin: Разказвай после, че ми е интересно, аз следващия месец съм на операция при Илхан, ако се справи с моя нос, значи ще се справи със всеки ;-)

DanKem 3rd June 2015 05:59

Yoube, не останаааа :) Голямо чакане падна само за консултация, кой знае колко ще чакам за операция. На теб, знаеш, пожелавам много много късмет и да де похвалиш с успешна операция :)
На мен ми се свива корема от сега... И в самия град не знам как ще се ориентирам- после ще пиша пътепис за другите :)))) реших да летя до там в крайна сметка, така че в момента проучвам как да стигна от летището до Кадикоу, където е докторът.

yoube 3rd June 2015 09:47

И аз ти пожелавам успех, знам че ще се справиш-ти си боец ;)

Мечта 5th June 2015 10:08

Успех е от мен!
Аз също никога на бях ходила в Истанбул до консултацията и ми беше притеснено. С повече внимание, предварително проучване и план, нещата се получават.

Razie 5th June 2015 11:26

www.livclinics.com

DanKem 8th June 2015 19:56

Консултацията мина днес :) Съгласи се да ме оперира, имам дата за октомври...чакането започва отначало, но съм много щастлива. Повече подробности като имам време тези дни.

kxiona 11th June 2015 21:38

Здравейте на всички:2018:.

И аз се присъединявам тук към вас, идвам от темата за д-р Асенов. Ринопластиката ми бе преди година и почти месец и резултата не е добър, ама никак даже.

Отдавна мисля за ревизия при Дилбер. Четох в темата по-назад, но никой не дава информация за цена при ревизия. Ако някой знае , нека пише. До колкото разбрах Айше Расимова вече не работи с него и че мога да направя контакт с него чрез Зюлейха...така ли е?

И още нещо мислите ли, че ако пратя снимки на Дилбер , ще може да ми отговори и да ме насочи дали въобще имам шанс за сполучлив нос??? Ще ме разбере ли, ако му пратя мейл на английски.??

DanKem много се радвам за теб, и ти пожелавам успех. Знам те от темата за д-р Асенов.

natali_nat 11th June 2015 22:48

Цитирай:

Първоначално написано от kxiona (Публикация 804777)
Здравейте на всички:2018:.

И аз се присъединявам тук към вас, идвам от темата за д-р Асенов. Ринопластиката ми бе преди година и почти месец и резултата не е добър, ама никак даже.

Отдавна мисля за ревизия при Дилбер. Четох в темата по-назад, но никой не дава информация за цена при ревизия. Ако някой знае , нека пише. До колкото разбрах Айше Расимова вече не работи с него и че мога да направя контакт с него чрез Зюлейха...така ли е?

И още нещо мислите ли, че ако пратя снимки на Дилбер , ще може да ми отговори и да ме насочи дали въобще имам шанс за сполучлив нос??? Ще ме разбере ли, ако му пратя мейл на английски.??

DanKem много се радвам за теб, и ти пожелавам успех. Знам те от темата за д-р Асенов.

Разбира се,че ще те разберат.Имат си асистентки,които се занимават с пациентите.Ако имаш нужда от помощ знам турски :).
Дилбер прави естествени носове Илхан по чипи.Има и много други доктори,но тези са най-известни и съответно най-скъпи.
Късмет!

angelina-g 12th June 2015 13:10

Здравейте. Според мен по-добре писмото да е на турски. На мен ми ги превеждаха. Дилбер не говори Английски със сигурност, за асистентите не си спомням. Аз когато бях на операция имаше едно момиче за контролен преглед след ревизиа и тя каза, че и струвала 5000 евро.

Мечта 12th June 2015 13:46

Дилбер също прави чипи носове, стига да поискаш! И... да - най-успешната връзка с Дилбер е Зюлейха.
Най-скъп е Авшар, поне от споменаваните.

kxiona 12th June 2015 19:07

Много ви благодаря за информацията момичета. :girl_kiss2:

5000Е ми се струват бая, но май това е най-"евтиният" вариант.

Тези дни ще направя един колаж от снимки и ще се опитам да се свържа с Дилбер, да видим какво ще каже.

"Закотвям се " за темата и ще ви следя.

surita 79 12th June 2015 20:51

Здравейте от Истанбул ☺Моята 3та ревизия при др.Илхан мина утре ми махат конци те и ще кача снимки скоро.Сега като сравня отношението на Дилбер спрямо Илхан има огромна разлика.Внимавайте при избора си на лекар,аз май съм единствената тук на която Илхан прави ревизия след работата на Дилбер. Успех на всички

sandy0979 12th June 2015 20:56

Здравейте на всички тук!
Искам да споделя вашият опит.
Моята първа ринопластика се случи точно преди 4 месеца и резултата:
колапс на средният хрущял(стената на носа),ТОТАЛНО различни ноздри,вархът на носа стърчи и е много месест едновременно.Няма да съм първа,ако кажа,че това се отразява на психиката ми трагично.Докарах се до това положение в прехвалената Америка,избирайки хирург който не е специалист,но кой да знае...това осакътяване ми струваше 6000$.И тъй като неволята учи и аз започнах да уча.Проучванията ми ме отвеждат до две места-Лос Анджелис и Истанбул.Надеждата ми е в доктор Емре Илхан,но не намирам никакви снимки от ревизиите му,само виждам,че е доста зает и приема работата си доста сериозно.Ще се радвам ако ме насочите и с вашият опит.Планувам да пътувам от Флорида до Истанбул на 6 месец от операцията и ако мога да съчетая няколко прегледа ще съм още по спокойна.За това бих искала вашата помощ и опит.

natali_nat 13th June 2015 14:04

Цитирай:

Първоначално написано от sandy0979 (Публикация 804797)
Здравейте на всички тук!
Искам да споделя вашият опит.
Моята първа ринопластика се случи точно преди 4 месеца и резултата:
колапс на средният хрущял(стената на носа),ТОТАЛНО различни ноздри,вархът на носа стърчи и е много месест едновременно.Няма да съм първа,ако кажа,че това се отразява на психиката ми трагично.Докарах се до това положение в прехвалената Америка,избирайки хирург който не е специалист,но кой да знае...това осакътяване ми струваше 6000$.И тъй като неволята учи и аз започнах да уча.Проучванията ми ме отвеждат до две места-Лос Анджелис и Истанбул.Надеждата ми е в доктор Емре Илхан,но не намирам никакви снимки от ревизиите му,само виждам,че е доста зает и приема работата си доста сериозно.Ще се радвам ако ме насочите и с вашият опит.Планувам да пътувам от Флорида до Истанбул на 6 месец от операцията и ако мога да съчетая няколко прегледа ще съм още по спокойна.За това бих искала вашата помощ и опит.

Здравейте в фейсбук профила на Емре Илхан има много богат снимков материал.
Аз лично харесвам работата на Илхан повече в сравнение с Дилбер,но въпрос на вкус.
За Илхан се чака много и за консултация и за операция,с месеци се чака.

sandy0979 13th June 2015 15:03

Благодаря за отговора и Аз така предполагах за чакането.Най-добре да се обадя при Илхан за консултация септември още от сега.Притеснява ме само дали на 6 месец той може да ми даде яснота какво може и не може да се направи с моят нос

sandy0979 13th June 2015 15:05

Как мога да кача снимки?

natali_nat 13th June 2015 15:31

Вие прясно оперирана ли сте?
Снимки тук и аз незнам как се качват.
За окончателен резултат от ринопластика тряба да се изчака 6 месеца.
Сигурна ли сте,че имате нужда от ревизия?

sandy0979 13th June 2015 15:55

Преди 4 месеца се оперирах и нещата се влошават визуално.Във Флорида живея тук двама доктори ми потвърдиха за ревизията.Четох тук при вас добри мнения и за доктор Дейвис(Маями),така че искам и с него да се видя.Парите не са фактор търся най-добрият

natali_nat 13th June 2015 16:58

Ясно.
Ами за Турция Илхан е най-добрият поне за мен.
Успех ви желая!

sandy0979 15th June 2015 01:59

Длагодаря ви!Ще следя темата ви ежедневно.Дали ако пиша във фейсбук профила на Илхан ще получа отговор?

DanKem 15th June 2015 12:06

Суритааааа, честито! С огромен интерес следя твоята история. Стискам ти много палци да се харесаш. Илхан май ми каза за теб, като бях на консултацията ми каза, че има БГ пациентка в момента и ми показа визитка на мъжа й - пита дали се познаваме :D Ти къде отсядаш? Че и мен ме чака организация..

sandy0979 - Аз имам дата за операция октомври- 9 месеца след първоначалната, каза ми, че минимумът е 6 месеца, но предпочита поне 9 да са минали. Моята консултация беше сега на 5-тия месец от операцията и ме прегледа и прецени без проблем. Отоците са спаднали и несъвършенствата си личат.

С доктора се комуникира по мейл през асистентката му с английски Cansu (много сладка и мила, с много добър език). Имейлът й е info@rinoplasti.com. Иначе неговият английски също е много добър и комуникацията е безпроблемна.
Моят съвет е ако знаете английски, да си комуникирате директно- без развален телефон и обърквации.

sandy0979 15th June 2015 14:07

DanKem сърдечни благодарности много ме окуражихте.Късмет ви желая и времето до операцията бързо да отлети!Още тази вечер пускам мейл

zara_6666 17th June 2015 09:29

Цитирай:

Първоначално написано от natali_nat (Публикация 804809)
Ясно.
Ами за Турция Илхан е най-добрият поне за мен.
Успех ви желая!

И аэ съм на същото мнение:)Той има най-много ревиэии.Дилбер эа първа става дори ми харесват много , но няма много ревизии

sandy0979 18th June 2015 14:15

Илхан е резервиран за операции до края на април 2016.Пиша втори имейл да се моля за консултация през септември,ако пак ми откажат ще пиша на Авшар.Отчаяна съм,Америка е тоооллкова далече

zara_6666 18th June 2015 23:06

Цитирай:

Първоначално написано от sandy0979 (Публикация 804856)
Илхан е резервиран за операции до края на април 2016.Пиша втори имейл да се моля за консултация през септември,ако пак ми откажат ще пиша на Авшар.Отчаяна съм,Америка е тоооллкова далече

Пиши ми на Л.С

surita 79 19th June 2015 12:23

Цитирай:

Първоначално написано от DanKem (Публикация 804826)
Суритааааа, честито! С огромен интерес следя твоята история. Стискам ти много палци да се харесаш. Илхан май ми каза за теб, като бях на консултацията ми каза, че има БГ пациентка в момента и ми показа визитка на мъжа й - пита дали се познаваме :D Ти къде отсядаш? Че и мен ме чака организация..

sandy0979 - Аз имам дата за операция октомври- 9 месеца след първоначалната, каза ми, че минимумът е 6 месеца, но предпочита поне 9 да са минали. Моята консултация беше сега на 5-тия месец от операцията и ме прегледа и прецени без проблем. Отоците са спаднали и несъвършенствата си личат.

С доктора се комуникира по мейл през асистентката му с английски Cansu (много сладка и мила, с много добър език). Имейлът й е info@rinoplasti.com. Иначе неговият английски също е много добър и комуникацията е безпроблемна.
Моят съвет е ако знаете английски, да си комуникирате директно- без развален телефон и обърквации.

DanKem здравей ☺Радвам се за теб,че е минала консултацията и ще те оперира.От 3 дни съм без лепенки,носа е ужасно отекъл особедно от едната страна.Незнам какво ще стане и дали ще го харесам на 100 % в момента имам леки забележки,дано са временни от отоците ☺Бях отседнала при Зюлейха,ако искаш ми пиши на лични за подробности .

DanKem 23rd June 2015 15:27

Сурита, пиша :)

sandy0979 23rd June 2015 17:52

Аз имам час за Илхан на 24 август.Може ли да ми каже някой колко време и какво включва консултацията?Лесно ли се комуникира на Английски с доктора?

yoube 30th June 2015 23:11

Всичко за операцията с Илхан отпадна. След 2 седмици съм на операция при Ташкин, ако се навие да ме оперира. По-евтин е от Илхан, а и му е бил учител. Ако се справи с моя нос ще оправи всеки.

katia13 1st July 2015 10:52

Цитирай:

Първоначално написано от dream_angel (Публикация 803461)
Някой може ли да ми каже дали Дилбер прави фотошоп на това как ще изглежда носа по време на консултацията?

На мен Дилбер не ми е правил фотошоп, сега ще поискам за ревизията. Дано ми направи.

katia13 1st July 2015 11:15

Добре де, Зара казва нямал много ревизии..нещо много се напрегнах.. аз харесвам като цяло Дилбер.. Мислех при него да си направя ревизията, все пак той е правил първото рино.. Имам и час даже. Но нещо ме е страх много. Авшар ми допада като вариант , но е безкрайно скъп..докато събера парите сигурно ще са станали двойно , а и аз ще съм остаряла.. :( Илхан колко взима за второ рино - Сурита? при него ли прави ревизията след Дилбер ? Писах на Зюлейха във вайбъра , дали и кога ще отговори ще видим..нещо тоя път много ми е напрегнато, не като първия път..нищо не върви по план :(

Нелка пиши ако влизаш - нали и ти беше на ревизия при Дилбер..?

surita 79 3rd July 2015 14:23

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 804997)
Добре де, Зара казва нямал много ревизии..нещо много се напрегнах.. аз харесвам като цяло Дилбер.. Мислех при него да си направя ревизията, все пак той е правил първото рино.. Имам и час даже. Но нещо ме е страх много. Авшар ми допада като вариант , но е безкрайно скъп..докато събера парите сигурно ще са станали двойно , а и аз ще съм остаряла.. :( Илхан колко взима за второ рино - Сурита? при него ли прави ревизията след Дилбер ? Писах на Зюлейха във вайбъра път..нищо не върви по план :(

Нелка пиши ако влизаш - нали и ти беше на ревизия при Дилбер..?

Здравей ,katia13,много смело решение да си правиш ревизия при Дилбер.Не мислиш ли,че щом един път не се е справил няма да успее и втория път.Ако ти я направи безплатно да,но незнам инъче как се навиваш.Да аз си правих трето рино при Илхан,след като не бях доволна от ревизията на Дилбер,който дори не беше така добър поне да си признае грешките.За 1ва ревизиа Илхан взема към 15000 лири,но определено поне си струва цената и се занимава основно с ревизии :)

surita 79 3rd July 2015 15:15

1Прикачено(и)
Бях ви обещала снимки,утре ми става 1ви месец

surita 79 3rd July 2015 15:28

2Прикачено(и)
Нещо не можах да кача всички едновременно

Мечта 3rd July 2015 17:44

Честито ново носле, surita 79!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.