Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   избелване на зъби (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11821)

ангелче 7th March 2011 10:20

избелване на зъби
 
Здравейте, обмислям избелване на зъби с домашна система/тези,които се продават онлайн/дали не правя грешен избор ? На зъболекар не мисля да ходя понеже парите са деойно повече а при мен положението не е "зле" средно жълтички са :D просто аз искам да станат перфектно бели...има ли някой опитал с тези системи или с някой паста за зъби или "прах', хайде момичета помагайте/за протокола не пуша, кафе пия всеки ден/!

dezire_d 9th March 2011 11:52

Здравей, и аз се интересувам от ефективни продукти за избелване на зъбите. Ще чакам някой да сподели своя опит.

Bril 9th March 2011 22:56

Ако имате бели пломби после ще се наложи да ги подменяте.Освен това избелването прави зъбите чувствителни.

леля мичИ 10th March 2011 00:17

Цитирай:

Първоначално написано от Bril
Ако имате бели пломби после ще се наложи да ги подменяте.Освен това избелването прави зъбите чувствителни.

Е, да бе, чак пък толкова :roll:

Аз съм си правила ZOOM и дори с него не толкова драстична промяната, едва ли с дом. система ще е .

А това, че стават чувствителни е вярно и много неприятно :twisted:

ангелче 10th March 2011 09:52

А някой виждал ли е ефект от паста за зъби, рекламират някакви на дропс :oops: извинете ме, ако греша името/даже незнам дали е цялото име/....искам просто избелване и подръжка?
Знам , че брекетите са най ефикасния и дълготраен метод , но за съжаление не са ми по джоба :D така, че давайте идеи /без содата за хляб/тя вреди и прави венците чуствителни !

titi1 10th March 2011 10:00

Брекетите нямат нищо общо с избелване на зъбите, те са за наместване...за т.нар. криви зъби.

А избелващите пасти са по-скоро за поддържане на вече избелени зъби.
Но нека все пак някой по-вещ да се изкаже :)

ангелче 10th March 2011 13:03

оффф, че съм тъпичка ФАСЕТИ исках да кажа :oops:

Мариса 10th March 2011 15:16

Re: избелване на зъби
 
Цитирай:

Първоначално написано от ангелче
Здравейте, обмислям избелване на зъби с домашна система/тези,които се продават онлайн/дали не правя грешен избор ? На зъболекар не мисля да ходя понеже парите са деойно повече а при мен положението не е "зле" средно жълтички са :D просто аз искам да станат перфектно бели...има ли някой опитал с тези системи или с някой паста за зъби или "прах', хайде момичета помагайте/за протокола не пуша, кафе пия всеки ден/!

ЗАбрави да имаш бели зъби само с паста или каквото и д абило,ако не е проф.избелване при зъболекар+ което ще ти вземе отливка на зъбите за силиконови шини и избелващ гел за поръжане на резултата.Аз си ги избелвам 1,2 пъти годишно с тази лампа,а всяка седмица стоя с тези шини.Резултатът е перфектен.

Bril 10th March 2011 18:38

Решението си е ваше,но няма кадърен стоматолог,който да ви похвали избелването на зъби още повече,че и дебелината на емайла е от значение.То е същото като обезцветяването на косата,което съсипва косъма,само че за зъбите няма маски....

teenbeen 13th March 2011 16:38

Аз съм пробвала избелващи пасти за зъби и няма абсолятно никакъв ефект. Най-добре си е да се отиде на зъболекар.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.