Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Помогнете... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1720)

sladkavuzdi6ka 9th June 2006 18:00

Помогнете...
 
Другия месец мисля да си коригирам носа в Нефертити при Емил Георгиев,но все още не съм се решила окончателно.Страх ме е изключително много.Аз съм на 17год и не мисля да казвам на родителите си те и без това не живеят с мен.Знам че разликата ще е голяма,но тожа не ми е проблема.Интересува ме дали боли много?АЗ предпочитам пълна упойка и се чудя дали ще усещам нещо по време на операцията?Като изляза от упойката много ли ще ме боли и веднага ли ще имам кръвоизливи и синини?Колко време ми е нужно да се възстановя напълно?Първите дни ще мога ли да правя всичко или ще трябва да лежа??Моля помогнете ми няма кого да питам:)Благодаря

seadd 9th June 2006 19:02

Здрвей.Няма нищо страшно. :)

Цвета С 9th June 2006 20:22

не се притеснявай всичко ще мине успешно и ще се радваш на едно хубаво носле,аз също имам правен нос и няма нищо страшно

vessi_77 9th June 2006 21:28

Единственото , в което не съм сигурна е дали ще те оперират без присъствието на родителите ти, при условие,че си непълнолетна. Трябва да провериш!Да не стане така, че като отидеш и те регистрират в клиниката- видят личната карта и...

кити 9th June 2006 21:31

Момичета, тя е на 17 и явно няма никой до себе си...как така няма страшно...абе девойче, защо просто не почакаш да пораснеш, и тогава да вземаш такива решения за здравето си...не ми се сърди...ти си уплашена, и с право. Ако попаднеш на верния доктор добре, но си малка във всички случаи. Той трябва да е луд да те оперира без придружител, това е опасна операция, как без родител ...Не разбирам...Аз не бих отишла. Не е въпрос на страх, а на безопасност. Ако стане нещо, момиченце, на кого ще разчиташ???

SexyLady 10th June 2006 08:49

мисля, че без съгласието на родителите ти няма право да те оперира :!: а и не е редно.Най-добре поизчакай още година -две, пък може и да размислиш

mayayo 10th June 2006 10:57

Цитирай:

Първоначално написано от кити
Момичета, тя е на 17 и явно няма никой до себе си...как така няма страшно...абе девойче, защо просто не почакаш да пораснеш, и тогава да вземаш такива решения за здравето си...не ми се сърди...ти си уплашена, и с право. Ако попаднеш на верния доктор добре, но си малка във всички случаи. Той трябва да е луд да те оперира без придружител, това е опасна операция, как без родител ...Не разбирам...Аз не бих отишла. Не е въпрос на страх, а на безопасност. Ако стане нещо, момиченце, на кого ще разчиташ???

Тя е напълно права... Ако го направиш, един ден може много да съжаляваш за това. ПОМИСЛИ МНОГО ДОБРЕ :!:

dani_d 10th June 2006 11:10

Защо не изчакаш още 1-2години, обмисли хубаво нещата, и тогава предприемай такава стъпка, а и тогава няма да ти трябва съгласието на родителите. Но ако си го решила сега и като си под 18 от друга страна е хубаво те да знаят, а също и да се запознаят с хирурга :!:

Julet 10th June 2006 12:56

:)
 
Аз другия месец мисля да ходя също в " Нефертити " , но само на консултация...
Хайде заедно.... Пиши ми на лични...

anichka 10th June 2006 12:56

миличка, при всички положения трябва да има някой до теб, особено първите дни.моите родители също не знаеха нищо но аз бях на 23 все пак.всъщност никой не знаеше, даже доктора ме закара с колата си до мястото където отседнах в Сф.като не живееш с родителите,с кой тогава??трябва да имаш някой да разчиташ,повярвай ми.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.