Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 6th February 2015 22:32

Zdr asim tuka pitayte koto vi interesuva as pomagam za vsi4ko ot p0srestaneto do izprastaneto moje li4no da si pisem ili da govorim tuka ne e mn udobno i mn misli te pri kogo ste se operira te ne davayte mn Pari na vyatira i drug oto tova e lise napravete pravi len izbor ako pitate men moga da vi dam siveti neşe lijete na reklamıte i snimkite po interneta

yoube 6th February 2015 23:00

Такаа. Значи цената при Дилбер за първа ринопластика е около 4500лв (в най-евтината клиника), а при Илхан 7000лв. Относно телекомуникацията за Турция-Айше пише на всяка страница по 2 пъти, че може да ви помогне, ако някой още не е разбрал. Много мило момиче само трябва да се свържете с нея, другия вариант е по и-меилите им да пишете и ако имате късмет след седмица две ще ви върнат отговор, но повечето не говорят английски дори, по-телефона може ѝ да ви е по-трудно. Ето го на Дилбер-muhammetdilber@hotmail.com. При всички положения си намерете някой за последния вариант да говори добре турски. DanKem нека ти кажа само, че Асенов има навика да стяга много лонгетата и сигурно просто е много сплескан, след 1 месец ще видиш каква разлика ще е в дебелината, ако е крив обаче това е друг въпрос-сам няма да се изправи, за 2-ри път чувам за кривнат от него нос, започва да му става навик. Ако си за реконструкция направо мисли за Илхан или Дейвис (Кери беше писал за него в темите). Аз юли хвърча за Турция с подобен на твоя проблем :bubblegum:

anich4ka 7th February 2015 00:58

Цитирай:

Първоначално написано от yoube (Публикация 802394)
Такаа. Значи цената при Дилбер за първа ринопластика е около 4500лв (в най-евтината клиника), а при Илхан 7000лв. Относно телекомуникацията за Турция-Айше пише на всяка страница по 2 пъти, че може да ви помогне, ако някой още не е разбрал. Много мило момиче само трябва да се свържете с нея, другия вариант е по и-меилите им да пишете и ако имате късмет след седмица две ще ви върнат отговор, но повечето не говорят английски дори, по-телефона може ѝ да ви е по-трудно. Ето го на Дилбер-muhammetdilber@hotmail.com. При всички положения си намерете някой за последния вариант да говори добре турски. DanKem нека ти кажа само, че Асенов има навика да стяга много лонгетата и сигурно просто е много сплескан, след 1 месец ще видиш каква разлика ще е в дебелината, ако е крив обаче това е друг въпрос-сам няма да се изправи, за 2-ри път чувам за кривнат от него нос, започва да му става навик. Ако си за реконструкция направо мисли за Илхан или Дейвис (Кери беше писал за него в темите). Аз юли хвърча за Турция с подобен на твоя проблем :bubblegum:

yoube, това актуални към момента цени ли са, или това, което до тук са споделяли за отминали операции?

anich4ka 7th February 2015 01:00

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 802391)
Zdr asim tuka pitayte koto vi interesuva as pomagam za vsi4ko ot p0srestaneto do izprastaneto moje li4no da si pisem ili da govorim tuka ne e mn udobno i mn misli te pri kogo ste se operira te ne davayte mn Pari na vyatira i drug oto tova e lise napravete pravi len izbor ako pitate men moga da vi dam siveti neşe lijete na reklamıte i snimkite po interneta

Айше, писах ти пак на фейсбук, заедно със снимките :)

yoube 7th February 2015 02:01

Ами това са последните за които съм чул (от време на време чета и един турски форум с гугъла), може да има някаква промяна все пак. Май е важно и какво ще ти се прави по носа де, но пак няма да е голяма разликата.

DanKem 7th February 2015 08:08

Yoube, благодаря ти за включването. Прочетох цялата тема, от отзивите виждам, че Илхан е подходящ за моя случай. За лонгетата - да стегната е била и дори подозирам, че може да е допринесла за счупването на гърба. Там където е счупен се движи и имам гънка в кожата на носа. Кривината знам, че няма как да се изправи уви, но за съжаление е видима. Как си записа час при Илхан? И колко месеца след операцията мислиш, че може да се консултирам с него?

yoube 7th February 2015 10:39

Ако си решила за Илхан запиши си час от сега при него като горепосочените ми варианти които писах, понеже при него вървят с година напред долу-горе. За да не пътуваш 2 пъти нека консултацията и операцията бъдат в разлика 2-3 дни, които да прекараш в хотела. Най-добре година и половина да мине, да зарастне добре, защото ако много е пилено ще ти трябват и spreader grafts и от 2-те страни на носната преграда за да се разшири. Колкото и да си зле не бързай, мисли за варианта, ако не се получи и тоя път какво може да стане.

DanKem 7th February 2015 11:44

Година и половина... Ужас. Не знам, за момента ми се струва невъзможно да остана така толкова време :( иначе присадки ще трябват да, в момента носът е отекъл и е адски тънък, представям си какво е като спадне... Защо да не се получи? Наистина ми се струва невъзможно да стане по-зле. Изобщо възможно ли е крив нос да се изправи? Сигурно и друг гръб ще трябва-сега ми е счупен на две в средата... Какво си навлякох на главата сама :(

Мечта 7th February 2015 14:13

При д-р Дилбер първа ринопластика няма как да е 4 500 лева, дори и в най-нископлатената клиника!
От миналата година до сега под 3000 евро не съм чула цена. Моята беше малко по-скъпа.
Не винаги отговаря на имейла. Аз лично се свързах по друг начин.
За Илкан не мога да кажа.

DanKem, 10 дни са твърде кратък период за да мислиш за ревизия. От това което си описала, положението изглежда сериозно, но все пак носът още много ще се променя.

DanKem 7th February 2015 15:43

Мечта, знам, рано е, но някои неща са очеизвадни, няма какво да се заблуждавам. А и при Илхан доста се чака така като чета...мисля, че ще изчакам година, точно както му вървят операциите. Съвсем сериозно мисля още другата седмица да запиша консултация и т.н. Колко консултации са нужни? Ще ми се например юни-юли да отида в Истанбул и да се видя с Илхан и Дилбер, после да насроча операция януари месец.
Иначе четох доста и това, което имам и от двете страни ( повече от едната) е external valve collapse. Абсолютно по същия начин хрущялите са хлътнали, запушват ноздрите и не мога да дишам. Като си гледам отдолу ноздрите се вижда как са сплескани и няма място никакво. Най-вероятно и затова изглежда тооолкова тънък и с отсечени страни носа. Пишат, че се оправя със spreader grafts. Някой по-запознат- какво е това? Хрущял, кост? Като се сложат въпросните ширината на носа се коригира и можеш да дишаш. Дотук добре... кривият нос може и да преживея някакси. Но имам работа и по върха и ноздрите. И там си видях проблема в неестествената ноздра- nostril retraction. Получавало се от прекалено изрязване на хрущял- точно на тази ноздра хрущял ми избива отвътре и се вижда и боли.
За съжаление съм на 100 % сигурна, че ще се бута носа пак.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.