Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 8th June 2013 19:29

Tова нещо трябва да го прочетат всички български специалисти, тука вече не говорим само за кадърност, а за отношение, морал и професионализъм !
Какво да коментираме, ние за това сме и тоя хал като държава, не става без морал и човештинка. Тука ако беше при БГ хирург, то аз си залагам единия бъбрек на на бас, че щеше да каже, нищо му няма или то тва е от възстановяването не съм аз виновен, но съм толкова убеден, че никой няма да каже, не ми харесва как е станало трябва да го пилнем/поправим и то за негова сметка и да има такива случаи, те ще са единици. Радвам, се че така е преминал прегледа, а ти сигурно колко ли си си мислила - как ли да му кажа, че това не ми харесва и дали може да го оправи.
Браво на Дилбер, той и много добре осъзнава, че това е и голяма реклама за него, аз ако ида при него ще му кажа, колко трябва да ти е благодарен, защото тази тема за турските хирурзи е твое дело :2003:

rimi 8th June 2013 21:40

Нелка толкова съм щастлива че така е минала консултацията ти така ме обнадежди че и при мен ще се случат така нещата Цял ден те чаках с нетърпение за новини а те са повече от добри и аз вярвам че няма да ме оставят така пък след 9 месеца пак заедно Просто при нас нещата е писано да станат мноооого трудно само да сме щастливи накрая

rimi 8th June 2013 21:46

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 788688)
Рими, при мен става въпрос за прекалено издълбаване на мястото между очите, а върха не беше пипан изобщо. Обещах снимки преди- ето

Прикачен файл 682 Прикачен файл 683

Леле Раби наистина положението е било трагично много ужасен нос са ти направили преди това само Емилчо ли беше майстора този направо трябва да му счупиш ръцете да окепази така хубавото момиче А сега е направо фантастчно цялата ти физиономия и излъчване са променени какво е правил този човек незнам но се е справил чудесно

rimi 8th June 2013 21:59

Нелка аз на 12 юли ще съм на преглед в 15 00 часа Дали жената ще е свобадна на тази дата Пак казвам искам да си и платя на женицата за ангажимента и с мен не обичам да ангажирам хората така с моите си неща без да се отблагодаря по някакъв начин

Rabiosa 9th June 2013 03:24

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788709)
Леле Раби наистина положението е било трагично много ужасен нос са ти направили преди това само Емилчо ли беше майстора този направо трябва да му счупиш ръцете да окепази така хубавото момиче А сега е направо фантастчно цялата ти физиономия и излъчване са променени какво е правил този човек незнам но се е справил чудесно

Имай предвид, че това не са ми най-ужасните снимки...след операцията положението беше за самоубийство...
Важното е, че сега съм :2013: Имам малки забележки и аз, но приемам критиката от останалите, че се втелясвам :1228:

zara_6666 9th June 2013 08:13

Rabi,супер е!:1203:При мен проблема е същият.Отнето е повече,иначе връхчето,ноздрите са ми добре.Ще се побъркам!Бях ти писала Раби ама маѝ не си получила нищо!?

Paffalot 9th June 2013 09:59

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 788718)
Имай предвид, че това не са ми най-ужасните снимки...след операцията положението беше за самоубийство...
Важното е, че сега съм :2013: Имам малки забележки и аз, но приемам критиката от останалите, че се втелясвам :1228:

Здравей Рабиоса,

Аз също следя темата от доста време, не съм коментирал тъй като просто е нямало какво ново да споделя, но все ви чета мненията. Радвам се че доста хора вече се пребориха и успяха да получат желаните резултати.

Обръщам се към тебе Раби, тъй като аз също смятам да отида на операция при Емре. Бях на консултация при него, и му се изкефих, четох доста за него и мисля че е добър. Работата му върху тебе също изглежда на ниво, от това което видях. Бих искал да те помоля дали е възможно да покажеш симулациите, които си си правила с него преди операцията. За да можем да видим каква му е била целта и до колко е постигната.

Виждам че докторите имат доста опит с женски носове, работата е обаче че ми е много трудно да видя как се справят с тези на мъжете, тъй като те са и като бройка по-малко апък и май няма тенденция да влизат и постват коментари и снимки.

Очаквам с нетърпение вашите отговори

Поздрави

zara_6666 9th June 2013 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от Paffalot (Публикация 788725)
Здравей Рабиоса,

Аз също следя темата от доста време, не съм коментирал тъй като просто е нямало какво ново да споделя, но все ви чета мненията. Радвам се че доста хора вече се пребориха и успяха да получат желаните резултати.

Обръщам се към тебе Раби, тъй като аз също смятам да отида на операция при Емре. Бях на консултация при него, и му се изкефих, четох доста за него и мисля че е добър. Работата му върху тебе също изглежда на ниво, от това което видях. Бих искал да те помоля дали е възможно да покажеш симулациите, които си си правила с него преди операцията. За да можем да видим каква му е била целта и до колко е постигната.

Виждам че докторите имат доста опит с женски носове, работата е обаче че ми е много трудно да видя как се справят с тези на мъжете, тъй като те са и като бройка по-малко апък и май няма тенденция да влизат и постват коментари и снимки.

Очаквам с нетърпение вашите отговори

Поздрави

Кога ти беше консултацията,там не ти ли показа снимки на мъже?Аз също бях на консултация и съм се спряла на Е.Илхан,но чакам да мине още време от последната рино.Ти за 1ва ли си или ревизия?Във феѝсбук има снимки на мъже,но те са с лепенки и не се вижда много добре

Rabiosa 9th June 2013 13:22

Цитирай:

Първоначално написано от Paffalot (Публикация 788725)
Здравей Рабиоса,

Аз също следя темата от доста време, не съм коментирал тъй като просто е нямало какво ново да споделя, но все ви чета мненията. Радвам се че доста хора вече се пребориха и успяха да получат желаните резултати.

Обръщам се към тебе Раби, тъй като аз също смятам да отида на операция при Емре. Бях на консултация при него, и му се изкефих, четох доста за него и мисля че е добър. Работата му върху тебе също изглежда на ниво, от това което видях. Бих искал да те помоля дали е възможно да покажеш симулациите, които си си правила с него преди операцията. За да можем да видим каква му е била целта и до колко е постигната.

Виждам че докторите имат доста опит с женски носове, работата е обаче че ми е много трудно да видя как се справят с тези на мъжете, тъй като те са и като бройка по-малко апък и май няма тенденция да влизат и постват коментари и снимки.

Очаквам с нетърпение вашите отговори

Поздрави

Здравей! Симулацията не е в мен- не съм я и искала. Евентуално другата седмица съм на контролен преглед (не е сигурно още) и ще го попитам. Това, което се е получило като резултат е точно това, за което говорихме като цяло и това, което си представях.
Що се отнася до мъжките пациенти- аз самата видях няколко оперирани мъже в кабинета му, но за съжаление бяха с лепенки и не видях резултата, но е факт, че има опит и с мъжки корекции на носове. Както каза Зара, можеш да погледнеш и във фейсбук страницата му- https://www.facebook.com/pages/Op-Dr...5227?sk=photos

Pufpaf 9th June 2013 13:49

Здравей братко по съдба ! Това мислих да питам и аз, не ти ли показа снимки на консултацията и също така правили ли си си фотошоп или доктора да ти е правил. Ако ти е правил фотошоп може ли да ми го покажеш на ЛС и със сегашният нос. Тук поне може да споделиш какво искаш да ти правят по носа, само гърбица ли или и друго. Значи така а, имало мъже ама те си трайкат отстрани и само гледат, а аз тук сам "войн" из между толкова красиви жени, които доста си ме по разсейват между другото :1228:

Все пак не забравяйте, че баш в Турция, който и да е специалист ще има голям опит и с мъжки носове по простата причина, че турците са нация с наистина големи носове и може би там има и най много жени с гърбави носове. Само си правете сметка колко е развита там ринопластиката, щом такива като Дилбер, който не е е бил въобще на специализация в чужбина и всичко е научил от Турция, само по себе си говори колко са напред там !

А някой може ли да каже колко пари взима Е. Илхан за първи ринопластики, защото доколкото знам някои са доста по скъпи.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.