Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Последната книга която прочетох ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4510)

4inthemorning 12th November 2008 19:39

Цитирай:

Първоначално написано от Пипилота
А къде забравихте кучето? ;)

То и без тва не искаше да го взимат на тая тясна лодка... :mrgreen:

Allure_ 18th November 2008 11:38

30 неизвинени - хареса ми и не ми хареса.Идейна,интересно поднесена,но някак не достатъчно убедителна.
Симон дьо Бовоар-Сломената жена-разглежда толкова дискутираната тема за изневярата

Persefona 18th November 2008 12:07

Цитирай:

Първоначално написано от barrуwhite
"Габриела, карамфил и канела".

мнооого бавно се развива действието. толкоз чаках докато се появи тая Габриела ... :)

danas 23rd November 2008 21:54

СИДНИ ШЕЛДЪН-Отвъд полунощ
много ми хареса тази книга,страхотна е
досега съм чела 7 негови книги и всичките са много интересни.

heavenkata 24th November 2008 21:02

снощи буквално на един дъх препрочетох за не знам кой си път една много любима книга -
"Любовта трае три години" на Фредерик Бегбеде , която е продължение на "Мемоарите на един откачен младеж " !
Може да ви звучи като тийн книга, но не е такава! Фредерик има страхотен стил на писане. Много е нестандартен и запленява. Прочела съм всички книги без " Разкази под екстази ", но и нейният ред идва.
Горещо препоръчвам! :2004:

tirra 28th November 2008 10:09

Знам че се повтарям, но...
Като видя млади хора да четат книги и надеждата ми се възражда отново.
Райчето пак насъбра точки.!!! :girl_kiss2:
Преди време една приятелка ми се оплака че дъщеря и , третокласничка, не спирала да чете книги и вече неможела да и насмогне да и купува. Купила и компютър та поне за малко да се отдели от това занимание, а тя го пускала за да се рови из нета и да си търси нови и интересни заглавия, после започвала да я моли да и купи тази или онази книга....
Незная дали това е някаква крайност, но да не би ние да сме били крайни като ни даваха за лятото дълъг списък със задължителни книги, които неможехме да изчетем дори за една година... все пак на мен ми беше интересно!

Пипилота 28th November 2008 11:13

Много са ми интересни хората, които гордо заявяват, че в живота си не са прочели нито една книга! :? Имах такава съученичка.

heavenkata 28th November 2008 12:39

tirra, стига си ме ласкаела, че ще се надуя много! :lol:
Пипи, ужас! И за мен е необяснимо!
Аз много обичам да чета. Сега са ми препоръчали една книга, днес ще ходя до библиотеката в ДряноУ да видя дали я има. Сигурно в Неделя ще има отзиви.

tirra 28th November 2008 12:48

Аз искам Сладиланката да каже коя и е любимата кника? Тя що не пише в тая тема?

Целувчица 28th November 2008 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от tirra
Аз искам Сладиланката да каже коя и е любимата кника? Тя що не пише в тая тема?

ми нямам такава tirra.Не обичам да чета книги пък и не ми остава време за тях


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.