Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 14th May 2013 14:31

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 787233)
Днес трябва да е операцията на Катя при др.Дилбер! Стискам палци и да се надяваме Катя да се включи скоро с добри новини! :wink:
Аз може и да се видя с нея,тъй като съм на консултация вдругиден!
Ще пиша подробности като се върна!


Питай Дилбер дали Катя е минала, защото нещо се изгуби тук и се съмнявам да не са я приклещили ангажименти и да я е отложила!

Чакаме те и теб да докладваш как е минало! :)

diliana_mihaylov 14th May 2013 16:31

Днес ми махнаха лепенките.... харесвам се... не - много се харесвам. Само едно ме притесни. Д.р Авшар каза за нищо на света да не вдишвам рязко или да издухвам носа. Върхът ми щял да падне. А аз няколко дни като бях със запушен нос инстинктивно се опитвах да дишам през носа и това беше напрежение. Дали всичко ще отиде по дяволите?

Pufpaf 14th May 2013 16:49

Честито и на теб :2003:
Стига се филмирай, мисли позитивно, сигурен съм, че няма да имаш проблеми ! Те докторите по принцип се презастраховат, но това, за да се случи, повярвай няма как да стане само с някакви опити за вдишване, то си трябва сериозен напън и притискане с пръсти за да стане проблем. :2043:

Нелка 14th May 2013 17:06

Аз като се сетя какво повръщане беше след операциите ми, какъв напън, какво чудо... Върха не ми е паднал.

Да не е имал предвид, че ще "Падне" в смисъл няма да е чип? В което пак няма логика.. Да не сте се изгубили в превода нещо?

Nose 14th May 2013 17:23

Диляна,няма как да падне нещо,което е повдигнато,скъсено итн,няма логика :2035: Особено пък от издухване.Така си мисля...
На мен при 1вата операция ми се отвориха конците вътре на носа на септума,след като сестрата грубо и некадърно бръкна да ми изкара тампоните.Тогава носът ми провисна,да,но имаше причина за това! При теб няма да се получи нищо такова,бъди спокойна! :)

Нелка,миналата седмица като звъняхме пак на Дилбер,той казал на моята близка,че иска да говорят за някакво момиче Катя,но казал ,че като отидем ще говорим.Явно нещо с превода,не знам... Затова предполагам,че днес й е операцията,както беше планувана.

Нелка 14th May 2013 17:43

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 787274)

Нелка,миналата седмица като звъняхме пак на Дилбер,той казал на моята близка,че иска да говорят за някакво момиче Катя,но казал ,че като отидем ще говорим.Явно нещо с превода,не знам... Затова предполагам,че днес й е операцията,както беше планувана.

Няма логика да е за това, защото той си има преводачка там на близо , в лицето на моята позната. С която си станаха дружки вече. ;)
Имам притеснения, че нещо се е оплело там... Ама хаиде , ще казваш като мине консултацията ти. Успех! :)

diliana_mihaylov 14th May 2013 17:48

2Прикачено(и)
Прикачен файл 604

Прикачен файл 605

Ето снимките ми от днес. А за падането на върха, той имаше предвид провисване. Много ми е трудно да се контролирам да не подсмърчам :1213:

Нелка 14th May 2013 17:49

Страхотна си, Диляна! Не знам какъв е бил предния ти нос, но този е идеален! Честито! :)

Не се тормози за подсмърчането, наистина за пръв път го чувам това..

diliana_mihaylov 14th May 2013 17:56

Благодаря Нелка,
предният ми нос беше... хмм дълъг, с гърбица, много топчест връх и изявено колумнела. Някъде по-напред бях сложила снимка на отливката на носа ми от Авшар. Доволна съм. За обслужването думи нямам. След месец на конролния преглед ще ми направи и устните. Имах филър, който ми беше слаган в БГ и бяха станали ужасни топчета. Д-р Авшар ги изряза с микро разрез и каза, че чак след месец може да сложи нов. По принцип ми предложи липофилинг, но нещо не знам как ще ходя 1 месец с огромна уста... Ще видим, има време до следващия път :girl_hysteric:

rimi 14th May 2013 20:10

Дилиана какъв филър ще ти сложи Авшар че аз сега на 25 05 отивам на контролен преглед и сега се замислих дали и аз да не се възползвам от тази услуга Имаш ли някаква представа за цена че като се има предвид моята ринопластика колко струваше да не е много скъпо


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.