Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 19th May 2013 15:44

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 787598)
Пуфпаф, ти избра ли си вече хирург?

Аз първоначално си харесах А. Асенов, но след като видях тази тема за турските хирурзи, съм решил, че ще се боря за там, само ако не успея да заделя тези пари, тогава ще видя какво ще правя, но съм сигурен, че ще се справя и за това няма да си давам срок. Аз ще пусна своя тема скоро и ще си кажете мнението, на което държа, ако беше нещо малко да се пилне по елементарно бих се замислил да ме режат и в БГ, но това което искам и ако е възможно, ще си трябва голямо кълцане :girl_eat:

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 787603)
Аз пък съм решила, че ако след операцията някой ми каже, че в счупения нос ми е бил чара ще му счупя и неговия, да види какво е!

Хахахахаха вече съм ти фен :1223: само така бой по канчето, няма да им се даваме я, през толкова терзания да преминеш и накрая някой да ти се "изопне" :2001: .... :2047: .... :buttslap:
Аз пък като плувам в морето по гръб и всички хора почват да крещят и да излизат от водата, чуват се викове - акула акула, а аз такава не виждам :yako:

Josefinka 20th May 2013 15:22

Момичета благодаря ви за съвететите и отговорите. Цените са доста високи наистина но знам че един ден ще го направя защото не се харесвам така. Като опция имам и Кръстинова която казват е много добра но ще го мисля когато имам парите.
А вие бъдете сигурни че след риното сте още по красиви и е важно вие да се чувствате така, какво виждат другите няма значение като ние сме в мир със себе си. Поне за мен е така. Моята ринопластика дори и не задоволителна на сто % промени много лицето ми и самото ми излъчване и всички ми го казваха, но дори и да не беше така аз виждах положителната промяна.

Elly Stefanov 20th May 2013 16:09

Имаме още една оперирана - на Катя операцията е минала! :2003:
Днес и е третият ден, на 5-тия др. Дилбер ще махне лонгетата. Доктора бил доволен от резултата, на третия месец щяла да си види окончателната форма!

Помоли ме да пиша от нейно име, защото нещо не и давал достъп форума и не може сама да влезе, но като се прибере в БГ сама ще разкаже по-подробно :)

Dii 20th May 2013 20:11

Мисля, е цената при Дилбер е коментирана назад, може ли още веднъж опериралите се да споделят за нея. Конкертно за ревизиите питам..

Nose 20th May 2013 20:50

Dii, цената е около 6200 $ +/- Мисля,че на Нели толкова й каза,а и на мен ми обяви тази цена за ревизия.

Ели,как й е 3ти ден,като аз бях на консултация на 16ти и даже се наложи да го почакам малко,тъй като беше ходил до болницата да види Катя,понеже същия ден й беше операцията!Той спомена и разказа това - онова около нейното рино,но нека тя сама си разкаже,че да не се обиди...

Иначе моята консултация мина чудесно,обнадежди ме,че носът ми " ще го бива",много съм очарована от док. Внимателен е,изчерпателен и изобщо... не е консултация,на която да те претупат отгоре - отгоре...

Нелка 20th May 2013 20:53

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 787697)
Мисля, е цената при Дилбер е коментирана назад, може ли още веднъж опериралите се да споделят за нея. Конкертно за ревизиите питам..

Ревизиите вървят около 6000 долара. Според случая се определя точната цена. Моята беше 6200.
Някой спомена обаче, че вдигал цените след юни месец. За сега Дилбер взима най-малко за ревизии от Илхан и Авшар.

Pufpaf 20th May 2013 21:22

Ами аз това мислех да го пиша за цената при Дилбер, защото го прочетох във турският форум от където разбрах, че за първа пластика се вдига от 6000 на 6500 лири. В турският форум има толкова много информация, но трябва някой дето го знае езика, защото с google chrome браузера се разбира не повече от 30-40%.

То аз мога да се хвана на бас, че и Ашвар ще вдигне още цените, защото като разбрах от вас, че щял да назначи персонал с английски език, тъй като имало голям интерес от чужбина, а пазарните закони са такива, че покачването на цените е неизбежно ако търсенето нарасне !

Гадното на турският форум е, че повечето си показват снимките само в личните си галерии и само ако се те добавили, като приятел може да ги видиш и има изискване ако не се лъжа да имаш над 25 поста във форума.
Бих искал да видя повече носове правени от Дилбер, дано не вдигне прекалено и той цените, но явно за да вдига, това е знак, че е доста търсен специалист !

Elly Stefanov 20th May 2013 23:47

Nose, всъщност бях толкова развълнувана за Катя, че не погледнах от коя дата е мейла и, значи днес ще и махнат лонгетата :longhair:

Дилбер не вдига цената, а едната болница, с която работи, си променя ценоразписа. Моята операция се вдигна от 6000 на 6500 турски лири, но какво да се прави :2016:

Очаквам с нетърпение още новини от Катя. А на мен Дилбер ми беше пратил снимки, не са много, но мога да го питам дали мога да ги шерна тук.

Нелка 20th May 2013 23:53

Ели, предай поздрави на Катя! И бързо възстановявяване от целя форумен екип! :)

По-добре да постне снимки като се възстанови малко, че сега нищо няма да се вижда..

ina.ina 21st May 2013 08:49

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787527)
Нито един!! мой близък не каза "Браво, много добре изглеждаш" като ме видя за пръв път. Гледаха ме, бърчиха вежди, констатираха промяна, но не бяха категорични, че е положителна. Това е защото човешкия мозък е програмиран да приема всякакъв род промяна като шок, а шока като негативно проявление. И се бори срещу него. Базово учение в курсовете по психология.

Брей, Нелка ... чак не мога да ти повярвам. Защото пък аз много те харесах. Както и други снимки след ринопластика. Обаче наистина лицето се променя много - все едно са различни хора (преди и след). Явно затова близките реагират така ... все едно вече не си ти. Аз обаче ви казвам: "Браво!". :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.