Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   устни импланти (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12667)

malinka_kapinka 23rd April 2012 14:59

устни импланти
 
Здравейте решила съм да си сложа импланти в устните на Permalip на 21 год. съм.Но проблема е в родителите ми те са много консервативни хора и не биха позволили такова нещо а ако го направя без да им кажа много ще се ядосат и най вече защото и преди си направих една пл.операция без да знаят и това направо ще ги довърши.Твърдо съм решена да го направя и искам да го скрия по някакъв начин от тях но незнам как все пак живеем заедно.Мислех си да ги прикрия с грим но не съм сигурна и ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет.

Oompa Loompa 23rd April 2012 15:09

защо ще си слагаш имплант ? по добре е сложи филър да видиш дали ще ти отива и едва тогава мисли за импланти пък и това е много крайна мярка и може да съжаляваш за това .

Бижу 23rd April 2012 20:48

Малинке, как мислиш да скриеш/прикриеш устни с импланти?! Ти с филър ако са няма да можеш да ги заблудиш, какво остава за другото...

Нелка 23rd April 2012 21:41

Пермлип се прмахва много лесно. По-лесно, от колкото се слага. Представлява силиконово "червейче".
Виждала ли си устни с Пермалип? Но не само на снимка? Чувала съм, че импланта възпрепятства подвижността на устните и пречи на правилната дикция. Освен това не стои толкова добре.

И аз бих те посъветвала да пробваш с филър. Дори да се харесаш, да продължиш с филър. За мен стои най-естествено (до колкото е възможна естетествената визия при "надути" устни). И може да излъжеш вашите, че си получила някаква алергична реакция от някакво евтино червило. Като спадне отока вече ще са забравили как изглеждат предишните ти устни. Хайде, измислихме го! :lol:

Josefinka 24th April 2012 11:48

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 772413)
Пермлип се прмахва много лесно. По-лесно, от колкото се слага. Представлява силиконово "червейче".
Виждала ли си устни с Пермалип? Но не само на снимка? Чувала съм, че импланта възпрепятства подвижността на устните и пречи на правилната дикция. Освен това не стои толкова добре.

И аз бих те посъветвала да пробваш с филър. Дори да се харесаш, да продължиш с филър. За мен стои най-естествено (до колкото е възможна естетествената визия при "надути" устни). И може да излъжеш вашите, че си получила някаква алергична реакция от някакво евтино червило. Като спадне отока вече ще са забравили как изглеждат предишните ти устни. Хайде, измислихме го! :lol:

Брех пък Нелито колко изобретателна с лъжите :bravo:. Моите даже не забелязаха че съм си сложила нещо в устните а за ужасният хематом който ми стана казах че е от тръбата при операцията на носа. Не че трябва да им давам обяснения, все пак съм голямо момиче но така си спестих "ма защо сега и това,ти си хубава и така е бла бла"

marina22 24th October 2012 16:26

Аз лично съм против имплантите каквито и да са те :)
________________________
метални врати блиндирани врати входни врати метални решетки

petiarad 25th October 2012 08:58

Наистина момичетата са прави. Аз имах 2 години Пермалип в двете устни ....и го махнах преди две седмици. Долният имплант се беше изкривил и много личеше. Направиха ми липофилинг....но не ми остана много от него....Въпреки това се харесвам повече така, отколкото с кривата уста...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.