Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

lily.ana 30th November 2012 13:00

Мускулът е захванат от двете страни на гръдната кост и ако е имало отлепване може да усещаш опъване.

Dessislava 30th November 2012 13:12

Да,опъване е :1246:
Това означава ли,че се възстановява/заздравява/ или да се притеснявам:2036:

lily.ana 30th November 2012 13:26

Опъване има, защото напрежението там е най-голямо. Представи си как мускулът е захванат и колкото по-близо то костта, толкова ъгълът е по остър (баси как се изразих само и аз едвам си разбирам :lol:) Не мисля, че има повод за паника Деска.

Dessislava 30th November 2012 14:14

Уф,а имам чувство,че разстоянието между тях се смалява и имам усещане за сърбеж и дразнене помежду гърдите:roll:

lily.ana 30th November 2012 14:29

Сигурно само така ти се струва... разстоянието между гърдите при всеки е различно, в зависимост от анатомията, но не би трябвало да се смалява разстоянието помежду им толкова бързо.

Dessislava 30th November 2012 14:51

Възможно е и да си внушавам.Ама най-горе отоците спаднаха,т.е по моята логика се преместват по-долу и оттам ми се вижда,че и разстоянието е по-малко.А те всъщност са поотекли и оттам и моите лудости.Ама аз ги исках такива с широка основа и малко разстояние:girl_flirt:Така че никой не ми е виновен:-D

ina.ina 30th November 2012 17:46

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780123)
Възможно е и да си внушавам.Ама най-горе отоците спаднаха,т.е по моята логика се преместват по-долу и оттам ми се вижда,че и разстоянието е по-малко.А те всъщност са поотекли и оттам и моите лудости.Ама аз ги исках такива с широка основа и малко разстояние:girl_flirt:Така че никой не ми е виновен:-D

Не се шашкай, гаранция са отоци, напрежение е нормално да усещаш (даже и боцкания и тем подобни). Поне си знаела какво искаш (широката основа) още преди операцията. И според мен не си сбъркала. :D

Dessislava 30th November 2012 18:31

Да,Инче,от всичко има и отоци,и сърбеж,и боцкане и придърпване,и бълбукане,абе екстри колкото щещ:-D
Най-странно ми е,че са абсолютно топлички,па макар дървени-горе,а безчувствени-долу:girl_flirt:
А широката основа си ми беше цел,макар да ме "гризка",че можеше с 5 мм да е по широк диаметъра,ама се моля тези да си ме "слушкат":wink:

lidiya 1st December 2012 23:20

Деси, и аз имах странното усещане през първите дни, че едва ли не веки момент разстоянието между гърдите ми ще изчезне. Все едно кожата ще се отлепи и имплантите ще се съберат в средата. Постоянно проверявах дали все още имам разстояние :D С намаляването на отоците, изчезва и това странно усещане.
И с безчувствеността бях като теб - отдолу не усещах допир, дори под мишниците не усещах.
Така че, всичко е наред според мен. :)

ina.ina 2nd December 2012 10:28

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780137)
Да,Инче,от всичко има и отоци,и сърбеж,и боцкане и придърпване,и бълбукане,абе екстри колкото щещ:-D
Най-странно ми е,че са абсолютно топлички,па макар дървени-горе,а безчувствени-долу:girl_flirt:
А широката основа си ми беше цел,макар да ме "гризка",че можеше с 5 мм да е по широк диаметъра,ама се моля тези да си ме "слушкат":wink:

Ааа, без лакомия моля! ;) :D Важното е да си те слушкат и никакви проблеми да нямаш. :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.