Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Випуск 2007 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4157)

Velikiq MAO 12th May 2007 20:36

Випуск 2007
 
Ей има ли някой друг, който да прави бал? Моят е на 20 ти май обаче нямам хич никакво настроение. По-странното е, че училището вобще не ми липсва, а просто ми е някво скучно. Ужким казват било незабравимо. дано и при мен да е така. Виж с по-голям мерак чакам бала на морето. Тогава с мен ще бъде и приятелката ми и мисля, че ще си изкараме супер.

Nezinka 12th May 2007 20:47

Мао, то впоследствие ще те удари тъгата по безгрижните години.
Аз имам двама абитюренти-брат ми и братовчедка ми-много са ми хубави, стискам им палци и ми ужасно криво и мъчно, че няма да мога да съм при тях:(
Цитирай:

Първоначално написано от Nezinka
Искам да се похваля с братото ми и неговия костюм за бала...направо го гледам и не мога да повярвам колко е пораснал...! :girl_cry2: :girl_cry2:

великана на кака


Atlantida 12th May 2007 21:37

Аз съм абитуриентка също :wink:

SsS 12th May 2007 22:43

Моя бал е на Банско от 25 до 27 :)

estrella 12th May 2007 22:54

Мао, къде ще ходите на бал?

Ей тва не мога да разбера на софийските ученици защо си седят тук...

Нашия бал беше на Златните и беше МЕГА здраво:)

Aset 13th May 2007 06:17

На братовчед ми е на 20ти. :D Търся си ярка червена рокла :wink:

Velikiq MAO 13th May 2007 07:36

МИ ние ще сме на Слънчев Бряг за три дни (на 25, 26 и 27) дано временцето е хубаво да си попеча дупето. То и на морето ще имаме офицялна вечеря, ама като знам как ще се осмъртят повечето, незнам кое ще и е офицялното :lol: :lol:

rusokoska` 13th May 2007 12:33

Моя бал е чак на 27 май ,ще сме си тука в Русе, а после на морето :)

trini_ti 13th May 2007 14:45

Моя бал също е на 20ти. Крайно съм разочарована и за това по всякакъв начин се опитвам да не ми пука че наближава, да ида да се позабавлявам със съуениците ми и после да си се прибера и повече да не мисля за тъпото ми даскало. Звучи грубо на как ще реагирате ако разберете че на бала си няма да имате ресторан, ще сте задължително в една дупка- клуб Антре, защото директорката така казва, няма да сте с кавалер или дама и даже няма да стигнете до училището защото са избори и в него ще ходят да гласуват и не можело да се вдига шумотевица в близост. Още и роклята ми не е готова :lol:

Velikiq MAO 13th May 2007 15:50

Цитирай:

Първоначално написано от trini_ti
Моя бал също е на 20ти. Крайно съм разочарована и за това по всякакъв начин се опитвам да не ми пука че наближава, да ида да се позабавлявам със съуениците ми и после да си се прибера и повече да не мисля за тъпото ми даскало. Звучи грубо на как ще реагирате ако разберете че на бала си няма да имате ресторан, ще сте задължително в една дупка- клуб Антре, защото директорката така казва, няма да сте с кавалер или дама и даже няма да стигнете до училището защото са избори и в него ще ходят да гласуват и не можело да се вдига шумотевица в близост. Още и роклята ми не е готова :lol:

:1202: ние по-скоро за морето имаме проблеми, ама се оправи работата. Директорите явно са болни хора.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.