Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Хайде да спортуваме заедно! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9039)

Engel 16th June 2009 09:32

Хайде да спортуваме заедно!
 
Пускам тази тема с идеята да се мотивираме една от друга относно спорта и да не се залягаме :) Особено лятото.. :roll:
Предлагам всяка да отчита какво е правила през деня :2035:
Няма значение, колко натоварващо е било това упражнение/разходка/тренировка важното е да се трудим и да правим нещо за себе си! Само с ядене не става! :2056:
Надявам се да ви хареса идеята :2003: Успех на всички! :sunbath:

bubu_123 16th June 2009 09:39

На мен идеята ми харесва. Би ми било толкова мотивиращо, колкото и споделянето на менюто за деня в другата тема.
Аз днес се отчетох с час на велоаргометъра и малко упражнения за корем (според велоаргометъра -412кал :cool: ). Лично аз съм доволна от себе си, защото както баща ми ми казва - голямо дробче съм :oops:

MILI 16th June 2009 09:40

Engel, Хубава тема :2003:
Дано да има много постове всеки ден :lol:

Аз обаче както съм тръгнала, мога само да я саботирам. Ще ми се смеете каква ми е физическата активност за деня :roll:

goldish 16th June 2009 09:45

Аз сутринта правих малко упражнения вкъщи и после 15 минути тичане в парка- с доста почивки де. Сега да чуем другите.

tonita 16th June 2009 09:47

Engel супер темичка! :1219: Нали и аз вече съм от спортуващите... :dirty_dance:

Надявам се да има редовно какво да отчитам тук!

Вчера бях 1 час на аеробика, след работа- бая се озорих, НО забелязах следното: Като се прибрах в 8 вечерта бах толкова уморена, че някакси не ми се ядеше толкова, а през деня бях яла малко! :roll: Бях на вечеря при нашите- имаше салата, таратор, миш-маш и някакви мезенца. Аз хапнах салатка и малка купичка таратор. :roll: и ми стана тежко.... което никак не е типично за мен :oops:


Възможно ли е спорта да засища?

Engel 16th June 2009 09:59

Да, възможно е :) Не точно засища ама и аз забелязвам спад на апетита. Изобщо спад на въглехидратният глад.
Успех на всички, аз за днес нищо не съм направила :( Надявам се довечера да ми дадат едни ролери и загрея малко :D

Honeyed 16th June 2009 10:52

Ооо спортна темичка .
Точно това ми трябва .
Довечера очаквайте включване - спортува ли Honeyed или пак само се клати от витрина на витрина с приятелки . :P

Izabo 16th June 2009 10:54

Лейдис, да не ви стряскам, ама спортът по-скоро ще ви върне апетита към храната, отколкто обратното :). Забързва метаболизма все пак :). Факт е обаче, че след тренировка грам не ми се яде, ама то е от умората... Като попремине тя обаче, друго става :). (лягайте да спите тогава, не знам само как ще се справят трениращите сутрин :lol: )
Аз ще се похваля, че от почти 3 седмици ВСЯКА сутрин съм на велото :). За мен това е нечувано постижение. Никога не съм спортувала. Надявам се да продължавам да съм сериозна и да увеличавам продължителността и интензивността на тренировката. Стигнала съм до 40 мин. засега. Взимам 1 г. ел-карнитин 40 мин. преди това и се чувствам добре от това :). Въртя на ниска степен, гледам да поддържам мин. 70 rpm, изминавам 17 км. за това време, горя 380 ккал. уж, а и не качвам особено пулса - о/о 120 удара в мин :? (на 27 години съм).
Много ли е зле? За съжаление, това е, което мога да направя за момента, но се старая и се надявам на по-добри постижения в близко време :). Резултат виждам и това ме надъхва :).
Правя и по малко упражнения с гири вечер. :D

swe3tynka 16th June 2009 14:19

Engel, браво за темичката :2020:

Аз ще се отчета за вчера,понеже за днес още не съм спортувала (довечера, предполагам ще пиша :) )

20-30 мин упражнения в къщи за крака, дупе, талия, коремче
2 часа народни танци с мноого интензивно темпо (от мен течеше вода :shock: )

aniK 16th June 2009 14:36

Вторник ми е тренировката за горна част на тялото - рамо, бицепс и трицепс. Гърди и гръб не правя :? Коремни преси всеки ден.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.