Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

jenny12345 9th October 2016 13:58

Доколкото разбирам Дилбер се занимава само с носове, а Илхан може да поправя и други неща по лицето, напр. липофилинг и др. Има ли някой, който заедно с ринопластиката си е правил и да кажен липофилинг на кръгове под очите?

hiiiiiie334s 11th October 2016 15:11

Честито :)

aliona 12th October 2016 12:35

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 810117)
Не ти излизат снимките директно в поста и това е защото не си дала директен линк към адреса на снимката, а е линк към страницата на която има снимка.Но аз си позволих да ти помогна и да направя това.


http://prikachi.com/images/334/8928334j.jpg

http://prikachi.com/images/335/8928335i.jpg

http://prikachi.com/images/336/8928336B.jpg

http://prikachi.com/images/333/8928333d.jpg

http://prikachi.com/images/332/8928332A.jpg

Перфектно носле :1211:

Konstantina91 13th October 2016 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от liliann (Публикация 810160)
Здравейте! И аз да се разпиша като нова във форума,но със сигурност редовна за в бъдеще. Имам две неуспешни ринопластики при д-р Тонев. Колкото и неудобство и мъка да ми е причинило това отново не мога да кажа лоша дума за него,тъй като той и екипа му се държаха прекрасно и да уточня,че втората я направи за своя сметка,не съм платила нито лев...но ето вече 6 години след втората положението все повече не ми харесва и реших,че ще търся алтернатива извън Българиа. Изключително много харесах работата на д-р Дилбер,а и като цена е сравнително по-поносима за мен в сравнение с другите известни турски хирурзи. Имах късмета и лично да се срещна с него и то тук в София за една кратка консултация. Увери ме,че нещата са поправими и да му се доверя. Все пак след 2 неуспешни операции страхът от разочарование отново е огромен...Нямам познат,който да се е оперирал при доктора,разбрах за него от форума и едва сега реших да се регистрирам и споделя моята история. Много моля,ако някой се е оперирал при него и няма против да ми изпрати личен телефон на моята поща-mmsales09@abv.bg, просто за да поговорим за подкрепа.Планирам операцията да е покрай Коледа,надявам се този път да е моя така желан Коледен подарък...Ще се радвам да чуя и още мнения за работата му и тук също,макар че изчетох много,но ако някой се включи още,ще съм му искрено благодарна!

Аз до колкото чух от Зюлейха, Дилбер е отказвал на много хора за ревизия, защото е преценял, че не може да се оправи положението. Това, че на теб ти е казал, че може да ти помогне е добър знак. Аз бях при Илхан, но много съм проучвала за Дилбер и според мен също е много добър доктор. :) Има доста момичета тук, оперирани при него, дано да ти бъдат от помощ и да получиш Коледния си подарък :) Успех!

Konstantina91 13th October 2016 12:54

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 810152)
Перфектно носле :1211:

Тепърва ще спада, но много благодаря! :2020:

Ellia 13th October 2016 15:09

Цитирай:

Първоначално написано от liliann (Публикация 810160)
Здравейте! И аз да се разпиша като нова във форума,но със сигурност редовна за в бъдеще. Имам две неуспешни ринопластики при д-р Тонев. Колкото и неудобство и мъка да ми е причинило това отново не мога да кажа лоша дума за него,тъй като той и екипа му се държаха прекрасно и да уточня,че втората я направи за своя сметка,не съм платила нито лев...но ето вече 6 години след втората положението все повече не ми харесва и реших,че ще търся алтернатива извън Българиа. Изключително много харесах работата на д-р Дилбер,а и като цена е сравнително по-поносима за мен в сравнение с другите известни турски хирурзи. Имах късмета и лично да се срещна с него и то тук в София за една кратка консултация. Увери ме,че нещата са поправими и да му се доверя. Все пак след 2 неуспешни операции страхът от разочарование отново е огромен...Нямам познат,който да се е оперирал при доктора,разбрах за него от форума и едва сега реших да се регистрирам и споделя моята история. Много моля,ако някой се е оперирал при него и няма против да ми изпрати личен телефон на моята поща-mmsales09@abv.bg, просто за да поговорим за подкрепа.Планирам операцията да е покрай Коледа,надявам се този път да е моя така желан Коледен подарък...Ще се радвам да чуя и още мнения за работата му и тук също,макар че изчетох много,но ако някой се включи още,ще съм му искрено благодарна!

Здравей, liliann

аз съм оперирана при д-р Дилбер( август месец ) и съм страшно доволна от резултата. След много дълго проучване избрах него, защо най-много ми допада неговата работа. Носовете, които прави са мой тип, за това му се доверих и въобще не съжалявам. Той не само е доктор, но и Човек, не мога да опиша грижите и вниманието, което ми обърна, както той, така и Зюлейха, при която бях отседнала. И аз съм чувала, че не е много по ревизиите, по скоро Илхан е по тази част, но щом се е съгласил при теб, значи работата не е много и имаш голям шанс за прекрасно носле ;) Ако имаш някакви въпроси съм насреща, може и на лично съобщение :)

London123 13th October 2016 17:24

извинете ме за правописа използвам преводач от латиница на кирилца! Здравеите на всички,искам да разкайя моите впечатления от двете консултации които направих в БГ с др. Дилбер И илхан. Пурво искам да кайя че имам неоспешна (меко казано) операця при енчев които ми изряза много коста И мие вдигнал варха ... явно Толко си мойе.... в депреся сам ве4е година И 6-7 месеца. На 9ти се видях в 15 чеса с др. Дилбер влезнах при него седнахме един до друг видя ми носа огледаго опипаго хубаво И ме пита кои ми е направил ЙЕНСКИ нос видя ми ноздрите които са много малки каза ми че И тях ще трябва да оправи И чак тогава ме пита аз какво мисля И какво искам... това което исках тои вече ми го каза .. За мен остана само да го питам за дата И цена И така си записах час за януари а цената е 5 000 евро като трябва да избера да ли дами вземе матерял от реброто или мойе да закупя матерял от германия. Тругнах си доволен от факта че Доктора ми каза това което исках да чуя без дори даси отворя устата. прибрах се в хотела И чаках да стане 17 чеса за другата консултаця при илхан. И така влезнах при илхан имаше голяма маса аз седнах в единия краи на масата тои в другия И последва вупроса какув е проблема какво искам разказах му вси4ко И му казах какво не ми харесва в носа И какво искам като тои ми отговори че сам много слойен случаи,койата ми е много тунка И едва ли не ще сам наи слойния му пациент до сега като дори неми погледна И пипна носа поне... предлойи ми да ми инйектира някаква течност И щял да ми изглейда по добре от сега или да ми направи присадка.когато му казах че изклиочвам варянта с инйектиране И предпоцгитам присайдане тои направи странна физиономия и ме пита защо ще изглейдаш по добре..идваше ми направо да стана и да си тругна... осетих че не иска да ме оперира и направо го питах за цена и дата. и така сумата е 7 500 евро защото сам много слойен случаи и дата за маи месец.

aliona 14th October 2016 21:32

Цитирай:

Първоначално написано от Konstantina91 (Публикация 810164)
Тепърва ще спада, но много благодаря! :2020:

Грам никъде не личи че подуто,ако не знаех че си оперирана,никога не бих помислила че нослето е пипано :2035:

liliann 14th October 2016 22:53

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 810165)
Здравей, liliann

аз съм оперирана при д-р Дилбер( август месец ) и съм страшно доволна от резултата. След много дълго проучване избрах него, защо най-много ми допада неговата работа. Носовете, които прави са мой тип, за това му се доверих и въобще не съжалявам. Той не само е доктор, но и Човек, не мога да опиша грижите и вниманието, което ми обърна, както той, така и Зюлейха, при която бях отседнала. И аз съм чувала, че не е много по ревизиите, по скоро Илхан е по тази част, но щом се е съгласил при теб, значи работата не е много и имаш голям шанс за прекрасно носле ;) Ако имаш някакви въпроси съм насреща, може и на лично съобщение :)

Здравей!Не ми дава да ти пиша лично съобщение,още явно не мога да се оправям въвъ форума,може ли някакъв емейл или телефон.Между другото записах час за януари за операция при Дилбер,но много се колебая за Илхан също...

liliann 14th October 2016 22:59

По принцип моя проблем наистина не е голям...Проблеми с дишането нямам. Ще се радвам и оперирани от Илхан да се включат,тъй като явно значително почвам да полудявам и да се раздвоявам между двамата...И относно Илхан,той знае ли английски,как се разбирахте с него?За Дилбер съм спокойна тъй като неговата асистетка,която беше по време на консултацията говори перфектно български,с пея се и чухме няколко пъти след това по телефона. Благодаря Ви момичета,че се включихте и че има и други сродни души на мен!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.