Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 20th June 2013 13:45

Нелка утре ли трябва да честитим

rimi 20th June 2013 13:51

При мен носа става все по хубав но горе едната странична кост не се е прибрала достатъчно и от там идва проблема иначе всичко друго е супер стана още по фин белега е доста по незабележим но това много ме дразни и ме хваща яд колко малко е трябвало за да се избавя от това един път завинаги Нелка ти как си това нещо там отгоре намаля ли

geri 89 20th June 2013 13:57

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789288)
Eли много ми харесва това което виждам на снимките ще стане просто уникален а и като се има предвид че ти е и първа операция напълно е възможно да стане като онзи нос който беше качила по рано Гери кой те подреди предните два пъти и къде е проблема най вече

Първия път-Антон Тонев,втория-Ильо Стоянов.Проблемът е във върха-виснала колумела,трябва да се стесни върха и ноздрите.

rimi 20th June 2013 16:27

Ей на тези нашите не им се отдава да правят върхове Кога ти беше последната операция Между другото каквото и да решиш ще ти направят хубав връх И последно да те питам ако не е тайна колко ти обяви Авшар като цена

geri 89 21st June 2013 06:07

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789296)
Ей на тези нашите не им се отдава да правят върхове Кога ти беше последната операция Между другото каквото и да решиш ще ти направят хубав връх И последно да те питам ако не е тайна колко ти обяви Авшар като цена

Последната ми операция беше 2011година.Авшар ми обяви 9000€ ,което включва-ще ми оправи дишането и формата на носа и ще ми изреже от горната устна гадното (според мен)силиконово олио.Дилбер ми каза-5000€

Нелка 21st June 2013 08:53

Geri , писах ти на лс, ще ти го напиша и тук..

За мен 4000 евро са доста скъпа цена за махане на силиконово олио....

Ако ти е мега сложен носа, и Авшар е единствения, който може да го оправи, може би ще е оправдана. Не не мисля, че това е случая..

Ничия страна не заемам, иска ми се да съм напълно обективна, но ме хваща яд като се спекулира с цената и то при ревизии, където хората са наистина отчаяни..

rimi 21st June 2013 09:05

Ей Нелка ако знаех че си тук аз ти честитих рождения ден в другата тема нищо и все пак най важно е да си здрава и много много щастлива А за цената много си права толкова много пари изръсихме и сега пак съм в изходно положение за тази цена трябваше да ми се гарантира на 100 процента пък било то ревизия или не Като слагаш такива цени трябва да си направо перфектен Между другото се свързах с твоята приятелка обеща ми жената че ще дойде на 12 07 дано да чуя нещо обнадеждаващо тогава

Нелка 21st June 2013 09:58

Рими, за съжаление , при ревизия и Бог не може да ти гарантира.. каквото и да е, камо ли 100% перфектност!
Аз за това казвам - ценете си парите, знайте за какво ги давате!
Моята позната ми се обади, каза , че се е уговорила с теб! Тя е супер, много ще ти допадне!

Мерси за пожеланията! :)) Тъкмо отивам на плаж! :)))

diliana_mihaylov 21st June 2013 22:34

Честито на новите нослета и от мен. Пожелавам ви да изпитвате само положителни емоции от тук нататък и никога повече да не извъртате глава, когато мислите, че някой ви гледа в профил.
Аз съм толкова щастлива и за мен д-р Авшар ще остане един от най-важните хора в живота ми.
Моят нос спада все повече, но в тези жеги от време на време подпухва, което е нормално. След една седмица ще си слагам и лингвални брекети - отново промяна, за която жадувам почти през целия си съзнателен живот.
Та по този повод вчера ми правиха снимка на захапката и като си видях профила направо не можах да повярвам. Всичко изглежда идеално право и гладко.
Успех на всички с предстоящи операции и пожелание за едно вълнуващо лято!

ai6erasimova 22nd June 2013 08:07

Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.