Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Корекция на уши? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8322)

clickhere 7th March 2009 01:27

Корекция на уши?
 
Здравейте,можете ли да ме посъветвате при кой да си направа корекция на ушите?Гледам има доста клиники,но си нямам идея къде е най-добре.

clickhere 7th March 2009 11:49

Притеснявам се да не стане така че след време да се върнат пак в първоначалното си състояние или пък да седят неестесвено.А искам да го направя по-скоро и като гледам всички тези мнения кой доволен,кой не и ми е много объркано.

joliy 12th March 2009 09:28

Цитирай:

Първоначално написано от clickhere
Притеснявам се да не стане така че след време да се върнат пак в първоначалното си състояние.

За да не се случи това се носи два месеца денонощно лента, която притиска ушите. Знам го от една позната, която се оперира при Тонев преди година. Много добре и станаха ушите, но пък имаше малко за корекция, т.е. не беше тежък случай.

Aset 12th March 2009 12:11

Има някъде голяма тема по въпроса, потърси я. Има няколко метода - разрови се за предимства и недостатъци, отиди на консултации и накрая ще решиш. :wink:

clickhere 14th March 2009 00:35

Да аз ги разгледах вече всичките. :wink:

Celtic dream 12th April 2009 21:46

Кое е по-сериозно като интервенция - корекция на уши или ринопластика по затворен метод? На мен ще ми правят двете в един и същи ден, и нослето с ендоскопски метод - през носа, но при ушите ще има рязане... от друга страна, при носа има отоци, тампони и т.н....
Ако си ги направя двете в един ден, повече време ли ще ми трябва, за да се възстановя?
Малко офтопик, но не знам къде другаде да пиша :(

sisiapostolova 12th April 2009 21:49

мойте уши са правяни ...върнаха се 40 %

sisiapostolova 12th April 2009 21:51

Цитирай:

Първоначално написано от Celtic dream
Кое е по-сериозно като интервенция - корекция на уши или ринопластика по затворен метод? На мен ще ми правят двете в един и същи ден, и нослето с ендоскопски метод - през носа, но при ушите ще има рязане... от друга страна, при носа има отоци, тампони и т.н....
Ако си ги направя двете в един ден, повече време ли ще ми трябва, за да се възстановя?
Малко офтопик, но не знам къде другаде да пиша :(

и на мен ми правиха носа по отворения начин , и ушите едновременни , ушите малко болят от бинта който ги стяга , носа изобщо ..на 4 ден бях пушка

Celtic dream 13th April 2009 10:06

Цитирай:

Първоначално написано от sisiapostolova
на 4 ден бях пушка

Супер! :D смела мацка!
Аз дори ще съм с ендоскопски метод на носа!
А на тебе ушите как ти ги правиха - с чупене или пилене?

Rulerzzz 26th May 2009 11:44

Здравейте.
Въпросът ми може да не е за точно тази тема и се извинявам ако е така.
Искам да попитам някои има ли отзиви за доктор Асенов в клиника Торакс в Пловдив?
Може да ми пишете и на адрес todor_rd@abv.bg
Благодаря ви предварително :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.