Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

Шоки 2nd December 2012 11:17

Деси, не се притеснявай. Първия месец след операцията е най-дискомфортен, след това ще си вече много по добре, а пък след 3-4-ия месец ще са си като твои вече.

Dessislava 2nd December 2012 12:33

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 780171)
едва ли не веки момент разстоянието между гърдите ми ще изчезне. Все едно кожата ще се отлепи и имплантите ще се съберат в средата. Постоянно проверявах дали все още имам разстояние :D

Лиденце,точно това е усещането,което ме измъчва в последните 3-4 дни.Ама аз вече съм на 2 седмици ,бе мило...:sad:
Иначе доктора и аз го "зарадвах",т.е. мъж ми ме "натопи",че съм искала големите...:1252:
В този ред на мисли Инче си абсолютно права-да ме слушат е по-важно от мойта ЛАКОМИЯ :-D .Аз сега пухтя,че тежат и отпред съм като гвардеец,а още стотина кубика,къде ли трябваше да се поместят?!:1242:
Шоки,сигурно си права,мила...ама времето е спряло в моите "вкаменелости".Толкова съм нетърпелива...Искам всичко да е минало.Дано болките и чакането се оправдаят с крайния резултат.:girl_flirt:

Шоки 2nd December 2012 12:44

Да, когато ти е гадно времето минава бавно, но всичко ще е наред.

Dessislava 2nd December 2012 13:09

Шоки...:girl_kiss2:

Нелка 2nd December 2012 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780185)
Лиденце,точно това е усещането,което ме измъчва в последните 3-4 дни.Ама аз вече съм на 2 седмици ,бе мило...:sad:

Деси , честито и от мен! Някакси съм пропуснала твоята операция, но наваксвам!
Много положителни емоции с новите красоти! :) :)

А аз на 2 седмици бях дроб сърма - до третата не можех да се изправям сама сутрин от леглото. До първия месец ми беше тегаво. Мислех, че никога няма да ги почувствам като мои и ми беше леко депресирано, да не би да съм направила грешка. До 3 месец усещах някакви болки. Така че, мнооооогооооо ти е рано! Имай предвид, че е до тяло - имам 2 приятелки, които въобще не ги усетиха - едната беше във фитнеса на 3-ти ден!! А другата си вдигаше децата на 1-ва седмица. За това си мислих, е нещо с моята оп не е наред, щом толкова ме боли.
Дай снимки да видим колко събрани са? (а и не само :girl_kiss2:)

Dessislava 2nd December 2012 15:13

:2015:,Нелка!:girl_in_love:
Аз от третия ден движа,а от петия ставам сама.От няколко дни всичкото домакинство мен чака:sad:,ама вечер съм труп:2040:
Първото ставане е тегаво и това разстояние минимално.Аз оревах света да са максимално доближени и сега си нося последствията:wink:
Последно имам снимки от миналата седмица и ще ти ги пусна след малко на ЛС,ама вземи едно валерианче,че не нося отговорност за душевните травми,които може да предизвика у теб гледката им:1242:

Нелка 2nd December 2012 22:29

Лелеее, гърдите са супер! Ще станат страхотни! :)) Аз бих се радвала физиологията ми да позволява събрани гърди, ама нъцки... Аз си ги харесвам де.. :)

lily.ana 2nd December 2012 22:39

Деска, ако имаш нови снимки дай насам :mrgreen:

Dessislava 3rd December 2012 07:51

Нелка:2046:
Лил,имаш ги...вече:girl_flirt:

lily.ana 3rd December 2012 09:37

Видях ги! Аз ти писах и на лс, но да кажа и тук.... мисля, че като поспаднат и се поналеят отдолу ще са супер :mrgreen:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.