Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Устните на Мария (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6129)

diamondpink 21st March 2008 18:41

Устните на Мария
 
Аз много харесвам устните на Мария. Някой знае ли как са правени?

junglegirl 21st March 2008 18:56

Едно момиче от форума каза,че са силикон при Ивайло Рачев в Плевен. :)

KEIS 22nd March 2008 09:17

Аз пък ,четох тук ,че се е правила в Стара Загора и хем оперативно хем и силикон има :roll:

Ava-ava 24th March 2008 10:11

A aз четох изказване от една потребителка,нейна много добра приятелка, тук, във форума, че тя нямала била силикон НИКЪДЕ по себе си. :shock: Ако се сетя в коя тема беше, ще ви покажа линка.

Ava-ava 24th March 2008 10:15

За да не говоря напразно, ето: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8496

Постинга на sexy007 надолу в темата :wink:

На кого ли да вярваме?!

Аз вярвам на собствените си очи. А според тях Мария не само има силикон в устните си, а има МНОГО силикон :lol:

Babri 24th March 2008 11:13

И аз мисля като Ава!

Мария определено има силикон в устните,гледала съм и първите клипове,личи си!

Защо трябва да не се казва,не мога да разбера :roll:

NESCAFE 24th March 2008 12:16

На мен определено преди, с естествените и устни ми харесваше повече.Сега с тези джуки направо се е обезобразила :sick:
То бива, бива уголемяване, ама чак пък толкоз :roll:

Babri 24th March 2008 13:06

Maрия верно е прекалила със силикона в устните си!

Ако беше сложила по-малко,щеше да е супер!

KEIS 24th March 2008 21:18

Да бе нямала пълни тъпотии и слепец ще види ,че има ..то и се вижда преди на клиповете и сега тая уста ставаше все по голяма ..На мен лично ми харесва но може би една две идеи по малка :lol:

Enerdji 29th March 2008 15:17

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Едно момиче от форума каза,че са силикон при Ивайло Рачев в Плевен. :)

На мен лично той ми е казвал че я е правил.
За съжаление не е от дискретните :roll:

junglegirl 30th March 2008 03:42

Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
За съжаление не е от дискретните :roll:

Ти пък :wink: Човекът жъне лаврите на това,което е посял,нищо лошо :)

Dia_t 9th April 2008 14:41

За мен Мария направо си е прекалила със силикона в усните.Като я погледнеш виждаш само едни устни.Иначе за обличането според мен е най-стилна от всички фолкаджийки.

Марулка 9th April 2008 14:50

Абе аз не съм и първа приятелка но преди живях доста време в Ст.Загора(по-времето когато беше ученичка и още само я знаеха малката Мима)та уверявам ви че беше видна "бръмчалка"/не е била лека/ но техните бяха бъкани с пари и тя още тогава го раздаваше доста"ХАЙ" ,но съм на 10000000 % сигурна че усните и бяха много по-малки.Ами вижте ги в първите и песни.Нямала........................... ......

doll 10th April 2008 00:35

Готина мацка.....харесвам я... Странно че отрича очевидното??/ :2016:


Не мислите ли може би,че е друг filler,та за това да отрича за силикона???Не знам???
:2035:

Ava-ava 10th April 2008 13:46

Друг филър с абсолютен силиконов ефект?! Едва ли...

doll 10th April 2008 13:55

Ами да ти кажа има,но не в Бг ,но може и да си права.....

Bebs 17th June 2008 22:35

Изобщо не ми харесват на Мария устата... тя е ниска, с много малка глава, тези уста са свръх неестествени и не пропорционални за нея. Даже ми е гадно като я гледам...
Също съм чувала 4е Ра4ев ги е правил... но в крайна сметка 4овек сам си преценява от кое и колко :roll:

snejinkata 29th June 2008 10:48

Ta относно Мария... Тя наистина в родния си град беше известна като Малката Мария и беше наистина доста "известна"! И само някой сляп или луд може да твърди,че няма нищо в устните й! Ами то само погледнете някой от старите й клипове като "спомен" и т.н.! Та там тя си е с нормални, да не кажа тънички устнички! Просто разликата е очеизваждаща! Ама според мен е прекалила! Все пак всичко трябва да си има мярка!

Марулка 29th June 2008 10:50

Цитирай:

Първоначално написано от snejinkata
Ta относно Мария... Тя наистина в родния си град беше известна като Малката Мария и беше наистина доста "известна"! И само някой сляп или луд може да твърди,че няма нищо в устните й! Ами то само погледнете някой от старите й клипове като "спомен" и т.н.! Та там тя си е с нормални, да не кажа тънички устнички! Просто разликата е очеизваждаща! Ама според мен е прекалила! Все пак всичко трябва да си има мярка!


Абсолютно вярно......................Обаче на мен сега дори и по-пухкави ми харесват много.Стоят и добре :P

Бобето 30th June 2008 00:17

Ееееее и аз си спомням първият и клип на песента "Спомен", и цици си имаше и устни си имаше, естественно че сега устните са и по големи, но искам да кажа че и преди това и бяха сочни за лицето и, и аз на нейно място не бих ги пипнала още тогава.
И съм против мението че е била с тънки устни преди.

Babri 30th June 2008 10:17

Ами да,точно сега и аз сетих за "Спомен"-там тя си имаше устнички,но не толкова плътни!

И гътдите й не бяха така големи-очевидно е,че се е тунинговала.Само не мога да разбера защо отрича :roll:

Марулка 30th June 2008 10:30

То много са малко тези който си казват...........все едно ние сме слепи или малоумни.Като на Глория циците,дето си пораснаха от само себе си.Не могат да разберат че дали са надарени от "природата" а от възхода на медицината на нас ни е все едно.Никой няма да ги обеси или гилотинира щото са си коригирали нещо.А сетих се защо ги е срам:Ето като кажа че съм с пластична операция и все едно си признавам че съм била -несъвършена преди,за това дай да ги баламосвам,че съм си природно хубава красавица съвършена. :shock:

Babri 30th June 2008 10:41

Доротейка,сигурно са слушали ринг-тона,затова така се е получило :girl_haha:

Ама и ние вече си го изтеглихме!

Марулка 30th June 2008 10:56

Ми да............. :1242: само от това ще е........... :girl_haha: :girl_haha: :1258: :1258: :1258: :1258:

Tiramisu 11th October 2008 14:31

Харесват ми устните на Мария само тия топчета по тях не ми харесват. винаги ли при силикон става така?

eeyore 19th October 2008 19:06

Устните на Мария приличат на един орган при жената, започващ с буквата ''П'' и завършващ с ''А''

diastemma 19th October 2008 21:52

Тук е "Пластична хирургия" и се обсъждат хирургични методи, а не се дават характеристики на пациент(к)ите!

Angel_Face 19th October 2008 22:42

на мен пък страшно ми храесват.въпрос на вкус си е
а мисля че на нея и отиват такива :)

KEIS 26th October 2008 17:02

За устните съм съгласна правени са на 100% силикон или там каквото и да е ..но за бюста и не съм ..естествен е и си личи .скоро я гледах по Планета имаше интервю бюста и е виснал ,даже може да видите на последния и клип от песента "Не не не " се вижда колко е отпуснат и не е голям ..просто ми се струва е била с хубаво бельо има такова всички знаем за повдигане на бюста .. и оптически изглежда доста по голям :wink:

bimbi 26th October 2008 18:25

Цитирай:

Първоначално написано от KEIS
За устните съм съгласна правени са на 100% силикон или там каквото и да е ..но за бюста и не съм ..естествен е и си личи .скоро я гледах по Планета имаше интервю бюста и е виснал ,даже може да видите на последния и клип от песента "Не не не " се вижда колко е отпуснат и не е голям ..просто ми се струва е била с хубаво бельо има такова всички знаем за повдигане на бюста .. и оптически изглежда доста по голям :wink:

потърси някой от първите й клипове и пак ще си говорим :lol: пък и що реши, че силиконовите не увисват :lol:

Babri 26th October 2008 19:10

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
потърси някой от първите й клипове и пак ще си говорим :lol: пък и що реши, че силиконовите не увисват :lol:

Даа,на първите й клипове наистина добре си личи,че бюста й е доста по-малък.Може пък след туй да е слушала ринг тона,знам ли :lol:

mickey_82 30th October 2008 03:39

Момичета аз я виждах на едно участие преди да забременее.Беше с обикновенно потниче и без сутиен.Определено нямаше пищен бюст-хубав,но една нормална големина.Все ми се струва,че ако имаше силикон там щеше да е по -голям или ако наистина има е под 250cc.
А за устата ,че има нещо,то е видно,но може и да не е силикон.Все пак тя винаги е с грим,а да не забравяме ,че той прави чудеса.Аз имам нормални устни и с червило,молив и гланц стават двойни.

danas 30th October 2008 13:13

естествено,че може да има силикон в гърдите,не е нужно да е като крава за да си личи,че е с силикон.
може и да е с 250 куб.тогава ще изглежда с естествено красив бюст.

Inkaaa 30th October 2008 15:54

http://www.slava.bg/news/6914.html

danas 30th October 2008 16:01

а тук пише,че е имала силикон по време на бременността
http://www.slava.bg/news/4704.html

Inkaaa 30th October 2008 16:08

Да се чудиш ана какво да вярваш вече,само клюки.Май е най-добре да си гледаме само в нашите деколтета! :D :naked:

danas 30th October 2008 16:19

според мен тя винаги си е имала,но в едни прилични кубици,затова хората се чудят има ли няма ли?

princesavm 30th October 2008 16:23

Каква е тази статия :shock: :shock: :shock:
Не се знаело дали кърмата ще е годна заради имплантите :2040:

Inkaaa 30th October 2008 16:23

Аз мисля, че няма просто от началото на кариерата си досега е качила поне 10 кг. както и Гергана, която е дебела вече и гърдите и са два пъти по-големи ,но здраве да е!!! :D

Inkaaa 30th October 2008 16:25

Цитирай:

Първоначално написано от princesavm
Каква е тази статия :shock: :shock: :shock:
Не се знаело дали кърмата ще е годна заради имплантите :2040:


Глупостите на жълтите вестници, даже са използвали понятието "течност" за силикона в устните и за този в бюста!!!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.