Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Какъв е твоят фетиш ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10904)

Нелка 21st May 2013 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от Bunny boiler (Публикация 787755)
Нелке, това с мускулите е докато си млада :) После ще търсиш мъже с които можеш да си говориш и докато умния мъж винаги можеш да го накараш да отиде на фитнес и да влезе в форма, то глупавия мъж няма как да го направиш умен.

Тцъ.
Права си, че все по-малко ме влекат "манекенчета". Права си, че все повече ме влече към интелигентни и интересни мъже. С които няма да си мълчим сконфузно след секс...

Обаче не съм на мнение, че сега ще си взема зубър и ще го впрегна да ходи на фитнес. Или го харесвам на 100% какъвто е , или продължавам да търся. А истината е, че като се влюбиш в някой, просто не забелязваш физическите недостатъци.
А и човек спортува заради себе си, заради личен кеф. Ако някой го кара да го прави на сила, просто не се получава. ;)

Oompa Loompa 21st May 2013 22:03

Ох ма Нелке кога ще пораснеш :) и защо си мислиш, че зубър непремено означава смотаняк или грозник? Повечето мъже тръгват на фитнес не защото ги караш да ходят, а защото просто искат да са ти достоен партньор ;)

Нелка 21st May 2013 22:24

Глупости!! :D
Не знам един мъж, който е тръгнал на фитнес за да е достоен партньор на жена си! Знам такива , които искат да спечелят жена по този начин, която все още не е тяхна...
За разлика от жените, които ще си присъдят ако могат 3 чифта цици само и само да задържат мъжа до себе си..

Всъщност има си много предимства мъжа да е по-невзрачния във връзката. И това са най-стабилните и трайни връзки.
Не може и не трябва мъжа да се изживява като принцеса. 2 принцеси под един покрив.. нали се сещаш.. ;)

Аз бях зубър като тийн. Бях и смотана и грозна! :mrgreen:
Ако по някаква случайност човек бива умен и красив, предпочита да затъпи интелекта си, защото обществото ни не толерира красиви и интелигентни хора. Трябва да си или едното или другото, или просто си мразен.

Куул е да си тъп, арогантен, нагъл и красив. Тъжно ми е, че е така. Но е факт. :-(

lily.ana 21st May 2013 22:24

Нелке, слушай Цуца... тя е курифей :girl_haha:

Нелка 21st May 2013 22:29

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 787759)
Нелке, слушай Цуца... тя е курифей :girl_haha:

Майтапа на страна, Цуца каквото ми е казала до сега, всичко се е сбъдвало! Като една съвремнна Ванга е! Или много и интензивен житейски опит. Знам ли я... :2047:

lily.ana 21st May 2013 22:30

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787758)
Куул е да си тъп, арогантен, нагъл и красив. Тъжно ми е, че е така. Но е факт. :-(


Ей тука не съм съгласна. Куул е само в средата на останалите "куул" тъпаци.

lily.ana 21st May 2013 22:33

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787760)
Като една съвремнна Ванга е!

И баш толко дърта :lol:


А ся сериозно... аз Цуца отдавна съм я причислила към моята кръвна група само дето не се обажда като си идва в БГ...

Нелка 21st May 2013 22:40

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 787762)
И баш толко дърта :lol:


А ся сериозно... аз Цуца отдавна съм я причислила към моята кръвна група само дето не се обажда като си идва в БГ...

Аз ши я обадя тва лято! Ще направим форумна среща по морето, че тя там се подвизава. ;) Ако я довее англиския вятър тази година,..

lily.ana 21st May 2013 22:46

ок!!!! :mrgreen:

Oompa Loompa 21st May 2013 23:11

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787758)
Глупости!! :D
Не знам един мъж, който е тръгнал на фитнес за да е достоен партньор на жена си! Знам такива , които искат да спечелят жена по този начин, която все още не е тяхна...
За разлика от жените, които ще си присъдят ако могат 3 чифта цици само и само да задържат мъжа до себе си..

Всъщност има си много предимства мъжа да е по-невзрачния във връзката. И това са най-стабилните и трайни връзки.
Не може и не трябва мъжа да се изживява като принцеса. 2 принцеси под един покрив.. нали се сещаш.. ;)

Аз бях зубър като тийн. Бях и смотана и грозна! :mrgreen:
Ако по някаква случайност човек бива умен и красив, предпочита да затъпи интелекта си, защото обществото ни не толерира красиви и интелигентни хора. Трябва да си или едното или другото, или просто си мразен.

Куул е да си тъп, арогантен, нагъл и красив. Тъжно ми е, че е така. Но е факт. :-(

Ами Нелке значи, не знаеш как да ги ''накараш'' да отидат на фитнес :)
Аз в момента съм накарала двама да си свалят шкембетата и двамата ходят усърдно на фитнес :1242:
А за представата ти относно твоя външен вид, изобщо не ми се говори щото си такава патица, че ми иде да те шамаря ! :lachen:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.