Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

gabura7 20th June 2016 21:30

Elyely,
Като гледам цените на Асенов, понеже те видях в неговата тема, са си доста солени. Всяка консултация се заплаща не малко, гледам и разни предоперативни консултации със специалисти се заплащат и ринопластика плюс септопластика отделно и то си става сума, не много по-малка от тази в Турция. Ако отседнеш и при Зюлейха и престоят няма да ти е скъп. Пиша ти това , тъй като самата аз се бях заинтересувала от Асенов, но реших да избера Илхан, тъй като варианта след операция при него да се наложи ревизия е в пъти по-малък в сравнение с хирург от България.

anich4ka 20th June 2016 21:52

Междудругото, за феновете на Дилбер- вижте това сладко носле. Момичето е българка.

http://bit.ly/28JRLnv

Мечта 21st June 2016 14:50

Да...ако трябваше след две години, т.е. сега, да избера при кого да се оперирам , пак бих избрала Дилбер.

P.S. На снимката не съм аз!!! Но стила на нослето ми е познат. Надявам се и други оперирани при него, да могат да кажат същото.

Sunlover 22nd June 2016 20:24

Здравейте, минаха 2 седмици от операцията ми при док. Илхан и на този етап съм доволна . Носът ми е по-хубав отколкото очаквах , но имам голям отток. За доктора мога да кажа само хубави неща, изключително внимателен , като минус мога да отбележа само за големите опашки пред кабинета му, първата ми консулстация отне около 5 часа, на следващите пак чаках доста дълго, но важното е крайният ефект все пак :)

gabura7 22nd June 2016 20:54

Браво , че си доволна от резултата, първа ринопластика ли ти беше? А самите консултации по колко траеха, като изключим голямото чакане? Имаше уговорен час за консултациите, но въпреки всичко чакаше часове, така ли?
Леко възстановяване!

mitkui 22nd June 2016 21:46

Чудесно , сподели малко повече . Какво работи по носът ти , как беше престоя в Истанабул ? Моята операция е след 2 седмици .

Sunlover 23rd June 2016 08:41

Имах час, но мисля, че дават еднакви часове на много жени. Самите консултаций са 15 минути, поне мойте .. Беше ми първа ринопластика, носът ми беше с гърбица , леко месест връх и като се смеех ми падаше комунелата :( Сега е скъсен с. изпилена гърбица , само ноздрите не са пипани.. Болницата е много хубава, персонала е изключително любезен,, постоянно минават , носят храна и за придружителя. Между другото фитьойла за придружителя се разтяга и само трябва да поискате чаршафи ,. Аз бях отседнала до пристанището Кадикой и от там до офиса на Илхан таксито правеше 20лири, а до болницата 5-7лири ( около 700метра пеша) Хората в азиатската част рядко говорят английски, за разлика от европейската част .

anich4ka 23rd June 2016 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от Sunlover (Публикация 809239)
Имах час, но мисля, че дават еднакви часове на много жени. Самите консултаций са 15 минути, поне мойте .. Беше ми първа ринопластика, носът ми беше с гърбица , леко месест връх и като се смеех ми падаше комунелата :( Сега е скъсен с. изпилена гърбица , само ноздрите не са пипани.. Болницата е много хубава, персонала е изключително любезен,, постоянно минават , носят храна и за придружителя. Между другото фитьойла за придружителя се разтяга и само трябва да поискате чаршафи ,. Аз бях отседнала до пристанището Кадикой и от там до офиса на Илхан таксито правеше 20лири, а до болницата 5-7лири ( около 700метра пеша) Хората в азиатската част рядко говорят английски, за разлика от европейската част .

А какво представляват консултациите, ако не греша има такава, при която се прави симулация?

Наистина ли трябваше да чакаш 5 часа?

Аз също ще отсядам в едих хотел до пристанището. Лесна ли беше комуникацията за такси и намирането на самия офис на доктора?

essmer 24th June 2016 17:54

Момичета,кои са въпросите които задължително ще зададете на избраният от вас хирург и подготвихте ли списък с въпроси преди консултацията ? :-P

zlatan2 25th June 2016 08:44

n


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.