Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

sunflower21 10th July 2017 14:43

Някой от оперираните от д-р Илхан дали месец и половина след операцията е имал/а възли от дебели конци встрани в ноздрата при разреза на колумелата?
Имам два възела. Един тъмно син, който стърчи извън кожата и после върви под тънък слой кожа навътре в носа към върха, а другият, който е до този син възел днес щръкна и е дебел бял конец пак с възел и виси няколко милиметра извън ноздрата.
И двата възела са точно на разреза на колумелата встрани в лявата ноздра.
Нищо не ми беше обяснено там относно такива конци и се притеснявам.

Shtur4e 15th July 2017 20:37

sunflower21, аз имах дълъг бял конец в едната ноздра в горния край на колумелата, в началото се подаваше крайче, после стана по-дълъг. Гледай да не го дърпаш, сам ще си падне. Аз моя го подстригах с ножичка (не знам дали можеше), т.като доста се подаваше. Може би чак на четвъртия месец изчезна съвсем.

sunflower21 17th July 2017 15:46

Цитирай:

Първоначално написано от Shtur4e (Публикация 811754)
sunflower21, аз имах дълъг бял конец в едната ноздра в горния край на колумелата, в началото се подаваше крайче, после стана по-дълъг. Гледай да не го дърпаш, сам ще си падне. Аз моя го подстригах с ножичка (не знам дали можеше), т.като доста се подаваше. Може би чак на четвъртия месец изчезна съвсем.

Благодаря ти, Shtur4e! Онзи ден ми падна синият възел с малко конец и сега остана само белият, който и аз "подстригах" малко, за да не виси от ноздрата, че е грозно.
Синият конец докато беше там ме опъваше доста, но сега е по-добре.

Иначе ще споделя подробни впечатления за резултата и отношението към мен след като мине още малко време и спаднат отоците.

lilly_559 22nd July 2017 23:30

Цитирай:

Първоначално написано от lilly_559 (Публикация 811627)
Здравейте :2038: И на мен ми предстои операция в Турция и много бих се радвала,ако някой от оперираните сподели тук или на лични съобщения колко му е излязъл престоя в хотел + храна и такива неща.
Благодаря :D

С риск да стана досадна...

yoube 23rd July 2017 17:59

Пише си по-назад е обеснявано това, затова никой не ти отговаря. А и въобще не си писала за къде става въпрос, или за колко време дори. Все едно да питаш колко струват нощувките в България.

lilly_559 31st July 2017 02:28

Цитирай:

Първоначално написано от youBe (Публикация 811778)
Пише си по-назад е обеснявано това, затова никой не ти отговаря. А и въобще не си писала за къде става въпрос, или за колко време дори. Все едно да питаш колко струват нощувките в България.

Здрасти, става въпрос за Истанбул, 10-11 дни.
Иначе изчетох доста голяма част от мненията, но повечето са писали само за някаква жена Зюлейха ( или нещо подобно, съжалявам, ако името не е точно така), но нямаше точно цени, а и аз искам хотел.
И отделно храна, приблизително

Ann_Dy 1st August 2017 12:52

Zdraveite,

Izchetoh vsichki mnenia i pak sum oburkana.

Izvinqvam se, no nqmam kirilica na komputara.

Bih bila mnog blagodarna ako nqkoi moje da mi kaje kakvi sa poslednite kontakti za doktor Dilberg i Ilhan?

Bih iskala da popitam dali moje da im se izpratqt snimki za da poglednat i da kajat kakvo moje da se napravi kakva e slojnostta na operaciata?

Blagodarq

Pufpaf 2nd August 2017 12:49

Всеки има кирилица на компа си, оправданието е несериозно. Ако искаш да ти направя фотошоп, да видиш какво може да се направи за носа ти и как ще изглеждаш !

dessi_999 3rd August 2017 15:54

Здравейте на всички! Поради засиления интерес от всички градове, доктор Дилбер ще бъде отново тук но във Варна!Всички които се интересуват от консултация, нека се свържат с мен на тел. 0896629990 Датите за среща са 11,12 и 13 ти август!

Ann_Dy 3rd August 2017 17:38

Blagodaria Pufpaf - moje li email?

Ne, naistina pisha ot laptop, koito e raboten i e za teritoriata na anglia :)

Pak se izvinqvam


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.