Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

Inkaaa 8th November 2012 11:35

Преди бях с кръгли импланти, сега съм с анатомични! И проблема сега е доста по незабележим, днес ми е 9ти ден! явно ще се оправи., както казват всички! Хубав ден:))

lily.ana 8th November 2012 13:16

Проблемът в началото е, че мускулът притиска импланта, а собствената жлеза седи отгоре като желе, след като се отпуснат тъканите би трябвало този проблем да се заличи.

Относно вида на имплантите ти явно съм се заблудила от информацията, която си посочила в другата тема.

aniK 10th November 2012 23:05

Цитирай:

Първоначално написано от Inkaaa (Публикация 779430)
Преди бях с кръгли импланти, сега съм с анатомични! И проблема сега е доста по незабележим, днес ми е 9ти ден! явно ще се оправи., както казват всички! Хубав ден:))

Кой доктор ти сложи анатомични след кръгли и с какви параметри на имплантите беше преди и сега?

ina.ina 11th November 2012 10:46

Аник, ето параметрите (помня, че ги имаше, защото аз попитах същото Инкааата. :D ):

Цитирай:

Първоначално написано от Inkaaa (Публикация 779246)
Докторът сега е срязал на същото място , където и предишния , така че вината за разликата в нивата е на първия лекар. Предишните ми 280, бяха 11см. широки и 4.3 дебели, сега са 410, 13см. на 12, 5, височина и 6. 1. дебелина. Доволна съм от размера сега, защото аз съм 160 висока и тежа 45кг, подгръдна 72см.


Inkaaa 12th November 2012 08:50

Ina. Ina. благодаря , че си отговорила вместо мен, ще кача още снимки на гърдите да се види, че мускула се отпусна и сега не се вижда почти.

aniK 12th November 2012 14:59

Инчета, сори, не съм чела внимателно, но много спам в последните страници :buttslap::D
Сега ще видя назад кой доктор е това.

Inkaaa 12th November 2012 15:06

Кой д-р е не пише!Аз не знаех , че е по-сложна тази подмяна!

aniK 13th November 2012 13:09

Цитирай:

Първоначално написано от Inkaaa (Публикация 779554)
Кой д-р е не пише!Аз не знаех , че е по-сложна тази подмяна!

Почти никой не се наема след кръгли да слага анатомични.

Бижу 13th November 2012 15:40

ИС ми каза, че не е никакъв проблем да сложи кръгли след анатомични. А обратното би го направил само при условие, че имплантите са МакГан, предвид текстурираната им повърхност, минимизираща риска от ротация.

Ани, как си ти?

hera 14th November 2012 11:30

Текстурираната повърхност на МакГан не играе никаква роля след подмяна.Това го каза И.С.

lily.ana 14th November 2012 12:41

Аз нещо не схващам... нали всички марки импланти имат и текстурирани такива. Аз съм с текстурирани... та каква е разликата между текстурираните на макган и останалите марки? Ей тва мъ вълнува :1246:

viv_pl 15th November 2012 22:15

Момичета и моят ден наближава - 23.11. Засега съм спокойна, дори нямам търпение да дойде :smile: Надявам се, че няма да ме обземе някаква паника другата седмица:2036:

eliii 15th November 2012 22:31

късмет и успех и дано всичко мине ок!!!Ти при кого беше и какъв вид импланти>?

viv_pl 16th November 2012 19:17

При Рачев в Плевен, 380сс кръгли, среден профил, Motiva.

lily.ana 16th November 2012 19:30

Успех и от мен Вив!

viv_pl 16th November 2012 20:30

Благодаря ви момичета :2008: и аз се надявам всичко да мине добре и аз да се похваля с красив бюст :2013:

Dessislava 26th November 2012 09:07

Момичета,днес става седмица от операцията ми.Притесняваме всяко излизане.Мускулите ме стягат и ходя превита на две,а времето все още не е толкова студено.Това само в началото ли е,следствие на операцията или е от студ,че идва зима,а аз сега съм зле...:(,а и след по-малко от месец почвам работа след тригодишна пауза...май съм станала голяма лигла в къщи:1246:

ina.ina 26th November 2012 09:24

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 779984)
Момичета,днес става седмица от операцията ми.Притесняваме всяко излизане.Мускулите ме стягат и ходя превита на две,а времето все още не е толкова студено.Това само в началото ли е,следствие на операцията или е от студ,че идва зима,а аз сега съм зле...:(,а и след по-малко от месец почвам работа след тригодишна пауза...май съм станала голяма лигла в къщи:1246:

Ами и аз бях така след операцията (и после пак при смяната на ПИП) - като излезех и треперех, та не можех да се спра (добре, че дебело облечена и нищо не личи :D ). Вярно, че беше студено, но не е толкова от студа. След известно време (мисля около 2 седмици) всичко това отмина. Така че, не се притеснявай, ще ти мине, нормално е. :D

lily.ana 26th November 2012 09:25

Гръдният мускул контрахира Деска... постепенно ще отшумява и до няколко дни ще се чувстваш значително по-добре.

Dessislava 26th November 2012 09:53

Успокоихте ме,благодаря!!!Верно,че и в къщи понякога се вдървявам:-D,ама при излизане навън е задължително:wink:

ina.ina 26th November 2012 09:59

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 779987)
Успокоихте ме,благодаря!!!Верно,че и в къщи понякога се вдървявам:-D,ама при излизане навън е задължително:wink:

Пак заповядай. :D ;)

резервна модераторка 26th November 2012 10:18

Да ходиш превит. Позната история.. След мойта операция касапинът ми изписа една седмица домашна лежачка, но аз реших да се направя на борбена феминистка, та си тръгнах отново на работа още на 3-тия ден.

Да, ама с Г-стойката - проблем с шофирането. Караш по интуиция с глава забита във волана, ближеш еърбаг-а и му лепваш по една цифка на всяко по-рязко спиране.

lily.ana 26th November 2012 10:20

Ща плескам ей! Стига глупости си писал :lol:

резервна модераторка 26th November 2012 11:40

ПП. Вече мога да изстрелям 10 пъти на един дъх В-Ъ-О-П-Ю-Щ-Е. В една сладкарница даже успях да развеселя два малки пумпала със скорострелката, ама мамите им нещо не оцениха хумора. :(

viv_pl 26th November 2012 22:42

Момичета, рано ли е да добивам представа как ще изглежда бюста ми на 3-тия ден?

eliii 26th November 2012 23:36

много рано Лив,мнооогоо рано...

lily.ana 27th November 2012 09:28

Viv, можеш за забавление да ги снимаш всяка седмица и след време ще видиш колко много са се променяли :girl_flirt:

Dessislava 27th November 2012 10:23

viv,честити придобивки!!!:wink:
Рано е...И аз искам по-бързо да спаднат,ама не.Ами ако пък спаднат много почва да ме "яде" отвътре защо не избрах по-големите:-D
Абе въобще угодия няма!!!

viv_pl 27th November 2012 11:31

Благодаря момичета:2008:
И доктора каза, че след махане на превръзките ще са най- грозни:-D
Мен ме притеснява, че ареолата на лявата ми гърда не е в средата, а по в ляво, но пък и тя е по подута в момента, надявам се да се намести.
А идеята със снимките е много забавна, ще си направя една фотосесия и после ще я споделя:wink:

Dessislava 30th November 2012 12:56

Момичета,два дни се чувствам странно:roll:
Усещам нещо между опъване,стягане,дразнене в горната част,където са имплантите и мястото м/у гърдите .Това пак ли се дължи на травмата на мускула или е от това,че са ми доста приближени...
Вчера на консултацията доктора каза,че всичко е нормално и не би трябвало да има болка,но то не е болка,а смесени чувства...

lily.ana 30th November 2012 13:00

Мускулът е захванат от двете страни на гръдната кост и ако е имало отлепване може да усещаш опъване.

Dessislava 30th November 2012 13:12

Да,опъване е :1246:
Това означава ли,че се възстановява/заздравява/ или да се притеснявам:2036:

lily.ana 30th November 2012 13:26

Опъване има, защото напрежението там е най-голямо. Представи си как мускулът е захванат и колкото по-близо то костта, толкова ъгълът е по остър (баси как се изразих само и аз едвам си разбирам :lol:) Не мисля, че има повод за паника Деска.

Dessislava 30th November 2012 14:14

Уф,а имам чувство,че разстоянието между тях се смалява и имам усещане за сърбеж и дразнене помежду гърдите:roll:

lily.ana 30th November 2012 14:29

Сигурно само така ти се струва... разстоянието между гърдите при всеки е различно, в зависимост от анатомията, но не би трябвало да се смалява разстоянието помежду им толкова бързо.

Dessislava 30th November 2012 14:51

Възможно е и да си внушавам.Ама най-горе отоците спаднаха,т.е по моята логика се преместват по-долу и оттам ми се вижда,че и разстоянието е по-малко.А те всъщност са поотекли и оттам и моите лудости.Ама аз ги исках такива с широка основа и малко разстояние:girl_flirt:Така че никой не ми е виновен:-D

ina.ina 30th November 2012 17:46

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780123)
Възможно е и да си внушавам.Ама най-горе отоците спаднаха,т.е по моята логика се преместват по-долу и оттам ми се вижда,че и разстоянието е по-малко.А те всъщност са поотекли и оттам и моите лудости.Ама аз ги исках такива с широка основа и малко разстояние:girl_flirt:Така че никой не ми е виновен:-D

Не се шашкай, гаранция са отоци, напрежение е нормално да усещаш (даже и боцкания и тем подобни). Поне си знаела какво искаш (широката основа) още преди операцията. И според мен не си сбъркала. :D

Dessislava 30th November 2012 18:31

Да,Инче,от всичко има и отоци,и сърбеж,и боцкане и придърпване,и бълбукане,абе екстри колкото щещ:-D
Най-странно ми е,че са абсолютно топлички,па макар дървени-горе,а безчувствени-долу:girl_flirt:
А широката основа си ми беше цел,макар да ме "гризка",че можеше с 5 мм да е по широк диаметъра,ама се моля тези да си ме "слушкат":wink:

lidiya 1st December 2012 23:20

Деси, и аз имах странното усещане през първите дни, че едва ли не веки момент разстоянието между гърдите ми ще изчезне. Все едно кожата ще се отлепи и имплантите ще се съберат в средата. Постоянно проверявах дали все още имам разстояние :D С намаляването на отоците, изчезва и това странно усещане.
И с безчувствеността бях като теб - отдолу не усещах допир, дори под мишниците не усещах.
Така че, всичко е наред според мен. :)

ina.ina 2nd December 2012 10:28

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780137)
Да,Инче,от всичко има и отоци,и сърбеж,и боцкане и придърпване,и бълбукане,абе екстри колкото щещ:-D
Най-странно ми е,че са абсолютно топлички,па макар дървени-горе,а безчувствени-долу:girl_flirt:
А широката основа си ми беше цел,макар да ме "гризка",че можеше с 5 мм да е по широк диаметъра,ама се моля тези да си ме "слушкат":wink:

Ааа, без лакомия моля! ;) :D Важното е да си те слушкат и никакви проблеми да нямаш. :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.