Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Dii 13th April 2014 16:37

Уау, супер!:dirty_dance:

Rabiosa 13th April 2014 16:39

Какво се случва с тази тема??? Какви са тези жълтини, бе, хора???? За тези, които не ме помнят и тези, които са ме забравили, нека да обясня. Преди 1 година бях с 2 неуспешни операции, резултата беше доооста трагичен- вече имах и здравословни проблеми, да не говорим, че на външен вид за нищо не ставаше. Това беше най-депресираният ми период през живота. 2 години не знаех къде се намирам и не можех да се понасям. Тогава започнах ровене във всякакви чужди сайтове и разговори с всякакви специалисти, като стигнах и до Венецуела и Щатите. След дълги нощи безсъние е ровене къде ли не и с помощта на Зара777 се убедих, че едни от водещите специалисти са в Турция и съответно като най- близка дестинация и най-евтин вариант за качество се спрях на нея. В продължение на 6 месеца заспивах и лягах с турския форум (благодарение на Зара пак да кажа) и съм виждала и изживявала добрите резултати на Илхан и Дилбер. След консултации с двамата бях на 100% сигурна, че отивам при Илхан, тъй като определено ревизиите са му едни от най-сполучливите в света, а в Турция без конкуренция. Дори и Онур Ерол, макар да е светило с неговия начин на моделиране, няма такъв опит, каквто Илхан. Всеки ден се поглеждам в огледалото и благодаря, че след толкова ужас и самосъжаление, най-накрая се харесвам на 100%. Апелирам хората, които те първа са решени да направят тази операция да се водят главно и единствено от едно нещо- сполучливите резултати, а не клюкарски приказки за непрофесионализъм или лошо отношение. Д-р Илхан и страхотен лекар, перфектен скулптур и невероятен човек. Нито за минута не съм усетила какъвто и да е негативизам, а именно обратното. Дори сега като върна лентата назад ми става мъчно за цялото преживяване (от престоя в Истанбул, де), защото освен спокойствието, че съм в сигурни ръци, ми осигуриха и удовлетворение, че съм направила правилният избор. Снимки може да видите назад в темата и се надявам наистина да се поразровите, защото ще опознаете типа хора, които пишат, ще видите реално кой през какво е минал и наистина ще направите преценка накъде да се насочите.

Pufpaf 13th April 2014 17:10

Мислех да напиша, нещо което Rabiosa e споменала, че Илхан е много добър в ревизиите и много път съм казвал и във форума и на ЛС като са ме питали, че е много важно избора на специалист да бъде съобразен със конкретният случай, дали ревизия, корекция на върхове, ноздри, колумели и т.н. защо всеки хирург си има и по силни и по слаби страни, всеки дори си има собствен стил и почерк. Техниките в риноплстиката са много и не всеки ги владее всички еднакво добре.

Ревизиите са най-трудните операции, защото при тях не могат да се прилагат такива заучени техники като при първичните операции. Същото важи и за носове пострадали след някакъв инцидент и при тези случи се вижда кой хирург е талантлив и това е така, защото не всико опира само до опит и стаж. Това да моделираш носове на реални хора си е изкуство !

Относно отношението на Илхан не бих могъл да го коментирам, защото не съм имал контакт с него, но не ми се вярва да гледа лошо на нас българите, защото това все пак е бизнес и парите са по важни от това кой от къде е.

Rabiosa 13th April 2014 17:24

Искам да кажа още нещо във връзка с отношението му към българите. Когато му казах, че съм от България, София, той каза, че едно време като е бил по-млад е имал приятели от България и няколко пъти е ходил, но не и в столицата. Заговорихме се затова, че трябва да дойде и че реално не е изобщо далече. Впоследствие ми даде телефона на един негов приятел от България, като ми каза да го давам на хора от форума, които не могат да се свържат на неговия или не знаят английски или турски. Каза, че с него са много близки и непрекъснато държат връзка.
В същият смисъл пък, когато се върнах от Истанбул, след операцията ми паднаха лепенките и аз се обадих на асистентката му. Търсихме варианти да отида в някоя болница в България да ми ги залепят и докато и върна обаждане да й кажа, че случаят е разрешен, ми се обади един лекар, техен познат от Пловдив, който каза, че е разговарял с тях и ако желая мога да отида да ме превърже. Аз естествено отказах, а и те явно не са наясно, че София и Пловдив са бая далече. Въпросът е, че ако има някакво отношение, то по-скоро е положително, отколкото отрицанелно.

surita 79 25th April 2014 14:03

3Прикачено(и)
здравейте на всички отново :)включвам се с нови снимки 2 месеца и 10 дни от риното :)

Мечта 26th April 2014 12:32

Строхотно е нослето, surita 79. Прекрасна извивка!
След още няколко месеца ще бъде още по-нежно.
Харесвам много извивките, които прави Дилбер.

titi1 26th April 2014 12:57

Почерка на Дилбер яко си личи, не го казвам за лошо, просто го установявам всеки път като видя поредното негово носле.

simona_80 26th April 2014 16:53

surita, страхотно се оформя нослето. Браво ! Ей такива резултати да се виждат в темата

surita 79 26th April 2014 20:05

Благодаря ви момичета :)още е много подут от горе гърба но се надявам скоро да спадне още и да ми се оформи по хубава извивка.С моята дебела кожа ,доктора каза 6-9 месеца да чакам за отоците.Незнам дали като спадне върха като цяло ще изглежда малко по къс носа,че така ми се иска :)

zara_6666 27th April 2014 14:34

[QUOTE=Martin_N;797749]Малко като реклама ми изглежда това.. Първи 2 поста и... :)

Дай снимки на "многото" оперирани, де?

Chocolate9 ти при кой се оперира?
Според мен зависи какво трябва да ти се прави - тогава трябва да прецениш. А и второ рино е сериозна работа. Трябва и да минат поне 8 месеца преди първото
Здравеите:2035:Относно вашия пост мога да кажа само,че Емре Илхан съвсем няма нужда от реклама,защото дава дати за 7 -8 месеца напред:2022:Аз също смятам,че за ревизия е по-добър от останалите.Всеки избира сам дали при Дилбер или Илхан!А снимки на многото оперирани вижте в страницата на док.Op.dr.Emre Ilhan Недоволни просто няма!Вярно,увеличил е още цените,но за да се блъскат пациентите още на опашка...сигурно има за какво:roll::roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.