Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 10th May 2013 23:30

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 787099)
Нелка, като връщах назад страниците пак ти гледах нослето страхотно е не ги махай тези снимки нека и други хора да видят какво се казва добре свършена работа и не да се задоволиш с нещо си там върху лицето си а с най- доброто.

Да, ще оставя само на Дилбер носа тук. На Джамбазов произведението ме е срам да го постна публично, честно. Прекалено суетна съм. 2 години съм се снимала само под опредлен ъгъл или съм фотошопирала снимки. Имам го в цялия си блясък само на 5 снимки и са в секретна папка. Пращам го на лични само на насочили се към Джамбазов, да видят в какво се забъркват. Няма смисъл да плаша останалите хора..

Elly Stefanov 11th May 2013 00:32

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 787098)
Eли много прилично хотелче до църквата Света София ли се намира някъде На мен за 25 05 ми трябва хотел само за една нощувка нали отивам за контролен преглед незнам само за една вечер къде ще се навият да ми дадът стая Как си го резервирахте този хотел

Не, Рими, този хотел е в района на летището по посока Фатих и историческата част. По-добре си погледни хотел от сега, аз нали съм юни месец при Дилбер и едва букнахме тази стая. Приятел на гаджето ми ни я резервира, той е в туристическа агенция, иначе аз гледах квартири, семейни хотелчета - нещо тънкажно... В Гюнеш седмица престой в двойна стая ще ни излезе към хилядарка, но според приятеля ми на фона на останалите разходи не било кой знае какво

diliana_mihaylov 12th May 2013 09:34

Кажете ми моля ви как си махате засъхналата кръв и секрети от носа. Аз нямах тампони, но това ме побърква. Все едно имам тампони. Не мога да спя. Д-р Авшар ми е изписал xanax за по-добър сън.
Днес е 4 ден от операцията ми, отоците поизчезват. Имам леки синки на клепача и на скулите. Всичко ми е 6 само дишането или по-скоро липсата на такова ме влудява.

diliana_mihaylov 12th May 2013 10:29

1Прикачено(и)
Прикачен файл 603

Това е скулптурата модел на моя нос преди и след направена от др Авшар!

Нелка 12th May 2013 11:38

Много ми е интересен като хирург Авшар! :) Много е оригинален.

Изглежда голяма разликата, браво на него!

Savi 12th May 2013 11:58

Добре изглежда:)Вижда се разликата! Това за теб ли остава,Диляна?Ако е така е супер!

diliana_mihaylov 12th May 2013 12:10

Да, това го прави за спомен. Той е и скулптор. Страхотен е. Дано само като ми махнат всички лепенки да мисля същото за него :2034:

rimi 13th May 2013 00:11

Дилиана, не се притеснявай като си гледам моя нос смятам че ще останеш доволна като се има предвид каква безформена маса, изкривен и целия в дупки беше та и за капак с белег на върха. Сега носа ми е идеален дори и с белега отгоре скоро и аз ще кача снимки да видите промяната за един месец. Незнам защо ти е запушен носа аз ли съм някакво рядко говедо нито оттоци имах нито синини а дишането си е идеално още с излизането от упойката. Все пак на всички препоръчвам на които им предстои да си вземете Арника 200 може благодарение на нея да съм била така добре,защото друго не съм взимала

Nose 14th May 2013 13:30

Днес трябва да е операцията на Катя при др.Дилбер! Стискам палци и да се надяваме Катя да се включи скоро с добри новини! :wink:
Аз може и да се видя с нея,тъй като съм на консултация вдругиден!
Ще пиша подробности като се върна!

Elly Stefanov 14th May 2013 14:30

Успех, Ноус, пиши ако имаш инфо за Катя, не знаен какво става с нея и само се надявам всичко да е наред.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.