Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 17th May 2013 16:52

Илхан слага импланти и в брадички и скули. Мисля и устни прави. И той е УНГ.
За Дилбер не знам, може и той да ги прави тези неща.
Авшар със сигурност ги прави.

Но рино и липосукция в едно... Може да се навие някой смелчага! Аз лично никога не бих го направила.

Обаче, ако някой ти се навие на рино и брау лифтинг в едно - бягай с 300км/ч! Ринопластиката прави такъв оток, че така хубаво ще ти се разпънат шевовете и нежната кожа около очите, че ще получиш обратен ефект.

titi1 17th May 2013 19:21

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 787490)
Доктор Дилбер е специалист УНГ и алергии,

значи на мен в случая би трябвало да ми свърши перфектната работа този лекар...ех, дано!

Нелка 17th May 2013 20:54

И аз съм с много тежка алергия през този сезон...
Казах на док, изписа ми Аереос, който пих 2 дни и го забравих. Истината е, че нямам помен от алергиите ми този сезон, да чукна на дърво! Казал е на позната ми, че вече ще дишам много по-добре, дали не е направил нещо оперативно, защото е факт, че по-добре дишам. Дори типичната суха кашлица нямам. Да не е имало полипи, които е изчистил.. Не знам. Отделно гнойта, да не би тя да е била причината...

Много ми тежи томавата комуникация, иначе обстойно щях да го разпитам..

titi1 17th May 2013 21:23

Никак не ми се вярва да е от Ериоса, по-скоро може да си имала някакви сраствания вътре в носа, които да са запушвали и да не си можела да дишаш нормално.
Аз съм пила с месеци Ериос...и ефект 0

Pufpaf 17th May 2013 21:36

Аз пък искам да стана по бузест, ама как да стане като хич не връзвам на сланина, а това е най добрият начин за мен, щото цялото лице ще си е симетрично бузесто :2035:

Представете си да има такава процедура да ти вземат мазнини от задника, които да ти ги сложат във бузите и честито вече си имаш втори задник с форма на лице :lol_crazy:
Като бебе каква бузеста тулумбичка съм бил, чак с кървавици по ръце и крака, а сега къде отидоха тези бузи, искам си ги обратно :2054:
Ще трябва да се разровя какво предлага естетичната медицина по този въпрос, не бих отказал едни бузи.

Между другото всеки ден гледам по FOXlive следобед едно предаване "Довери се на журито" - http://foxlife.foxchannels.bg/show/150/Style_by_Jury/ за 7 дневна промяна, в което им купуват нови дрехи, зъбите с фасетки, ако имат очила им правят лазерна корекция, малко дерматологични процедури, накрая прическа и грим, понякога и психолози им помагат и др. специалисти и доста съм впечатлен, добре ги правят, а понякога има и мъже. Едно време това същото предаване го имаше в пълната му версия и тогава вече пък правеха и сериозни операции и сваляне на килограми във фитнеса, същото се опитаха да го правят в България, но беше тотална излагация, типично по нашенски.

diliana_mihaylov 17th May 2013 22:03

Авшар е естетичен хирург и прави всичко. Жена му също. Аз исках да ми направи и устнете, но не можахме този път, защото имах филър/хиалуронова киселина/ от преди година, който беше образувал ужасни твърди топчета. Д-ра ги махна с микро разрези - нямам грам болка, белези или оток.
Първо на консултацията ми предложи да ми сложи мазнина в устните и лицето, защото отслабнах с 36кг след бременност и лицето ми буквално се изпи и увисна. Отказах липофилинга, защото нямам време да се възстановявам един месец от отоците. Но на есен, мисля да го пробвам. Сега на консултацията след месец ще ми сложи филър.
Авшар работи с американски цени. Рино под 8000 долара рядко се намира и то при добър хирург. За филъра ми даде висока цена, но след горчивия ми опит тук предпочитам да дам тези пари и да имам хубав резултат.
Дано той да се справи добре, защото от опит знам, че един лекар добър ли е на даден вид процедура това не го прави добър във всички.
Нещото, което много ми харесва в д-р Авшар, е че гледа пропорции и симетрия. Спазва един вид The Golden Ratio на лицето. Казах му, че искам да ми попълни и назолабиалните бръчки и той каза, че не трябва, защото филъра тежи и ще дръпне овала още по-надолу. Между другото май не е голям фен на филърите. За него мазнината е най-добрият метод, защото е трайно, безопасно и стои естествено.

Кажете как реагират хората около вас? Аз съм в лека депресия. Всеки ме гледа втрещено, сякаш се опитват да отгатнат какво променено има. Но това, което аз установих е че очите ми се промениха много. Имаха бадемова форма, сега са по-кръгли и отворени. Моя близка с рино ми каза, че и при нея имало този ефект. Просто, когато кожата слезе от гърбицат ана долния етаж, дърпа всичко над нея :girl_hysteric:
Другата промяна при мен освен нослето е, че преди като се усмихвах ми се виждаха венците, а сега не - това наистина ми допада. Аз имам дълбока захапка и следващото, което ще направя са брекети.

Нелка 17th May 2013 22:18

Диляна, това със зъбите е врменно! Ще си дойдат нещата в предишния вид.
За очите съм съгласна. Цялото изражение се променя, когато се промянат базовите пропорции на лицето. Специалистите казват, че е в положителна насока, но нашите близки не са на това мнение в първия моемнт. Нито един!! мой близък не каза "Браво, много добре изглеждаш" като ме видя за пръв път. Гледаха ме, бърчиха вежди, констатираха промяна, но не бяха категорични, че е положителна. Това е защото човешкия мозък е програмиран да приема всякакъв род промяна като шок, а шока като негативно проявление. И се бори срещу него. Базово учение в курсовете по психология.

Дай им време. На моите близки им трябваха няколко дни, на някои седмици, други никога няма да ми признаят, че е имало резон в решенията ми да се кълцам...

rimi 18th May 2013 08:55

Дилияна това със зъбите е наистина временно. Аз понеже имам много дребни зъби, беше отвратително като се усмихвах те не се виждаха изглеждах като Баба Яга. Cега един месец по- късно всичко си дойде на място И на мен ми се иска по едри зъби стоят по добре но от този нос не ми остава време вече втора година да си оправя зъбите. На всичкото отгоре си счупих и единия преден зъб в Истанбул с един локум така че сега е още по- зле. Колко време след рино горе долу мога да започна да поправям нещо по зъбите може ли някой да ми каже, че сега още като си отварям устата ме придърпва носа.

Нелка 18th May 2013 10:45

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 787530)
Колко време след рино горе долу мога да започна да поправям нещо по зъбите може ли някой да ми каже, че сега още като си отварям устата ме придърпва носа.

На 24.04 ми беше операцията, на 08.05 имах час при зъболекар. Оперирах се с лекарство в зъба и трябваше да го махам.
За съжаление аз имам доста проблемни зъби, които почнах да оправям преди риното и сега по 2 пъти в седмица съм на зъболекар. Просто им казвам че е пресен носът и да внимават. Онзи ден ми взимаха отливака от захапрата и това не се отрази добре на носът ми, но няма начин.
Мисля, че като минеш двъседмичната бариера, може да си по-фриволна с мимиките и движенията. Разбира се, от удър трябва да се пази.

rimi 18th May 2013 14:45

Нелка благодаря ти за бързия отговор другата седмица като се върна от контролния преглед ще почна лека полека да ги оправям че накрая ще стане с хубав нос ама без зъби


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.