Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранене при тренировки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Може ли да се пие Кафе ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6857)

Mycka 9th May 2009 10:02

Цитирай:

Първоначално написано от tsvety
...Иначе и мен ме цепи кратуната като не пия кафе...

ха!и мен тъй :roll:
но съм чувала,че всчко е до внушение.повече течности могат също да помогнат на кръвното налягане

Цитирай:

Първоначално написано от еМ ДжИ
... цигарите спрях, но кафето - абсурд ... смятай :) )

вадя елката и смятам... :roll:

Solver 9th May 2009 11:07

Напълно права си, внушение е, виж си например аватара - не си внушавай, че изглеждаш зле, супер си!

aniK 9th May 2009 14:15

Цитирай:

Първоначално написано от Mycka
ха!и мен тъй :roll:
но съм чувала,че всчко е до внушение.повече течности могат също да помогнат на кръвното налягане

Аз имам опит с това :D До преди 4-5 години пиех кафе сутрин задължително и само ако по някаква причина го забавех (дори не да го пропусна), започваше да ме цепи тиквата.
Един ден една тъпа служителка ме събуди рано сутринта с проблем в работата, оправих се с нея, пих едно кафе и се метнах на кростренажора във фитнеса. Е, като слязох от него щях да умра :shock: Легнах на пода и се чудех колко време ще мине докато ме намери някой ... :roll: С ниско кръвно съм и сигурно съм събрала границите (не разбирам много), но реших, че кафето ми е излишно. След тази случка поне 2-3 години след това не съм пила. Глава не ме болеше :D Аз пия много вода, зелен чай, имам режим на спане... почти няма фактор, благоприятстващ главоболие.
Сега пия много слабо нескафе с долято мляко и то към средата на деня. Просто ми е вкусно :oops:

goldish 9th May 2009 15:47

Само да отбележа, че безкофеиновото кафе е доста по-вредно от инстантното. Използват купища химия, за да го обезкофеинят!!!

MoRpHyEyS 17th May 2009 11:35

0mg аз пия кафе от много малак... и не са правя на възрастен и някви такива просто ма кефи... пак попринцип кафе не мисля, че пречи, но трябва да е по-разредено ;)

Legend 17th May 2009 12:14

Аз пък съм почти на 17 и съм пил 3 кафета през целия ми живот ;)

monita_g 18th May 2009 08:21

Всичко е полезно, само да не се злоупотребява... иначе на мен кафето ми харесва на вкус, харесва ми аромата му и затова "не мога" без него...По 2-3 чашки изпивам - кафенце... :lol: [/b]

punk_girl 23rd June 2009 14:26

Аз кафе не обичам предпочитам чайовете ,от кафето само капучино и фрапе мога да пия но си ги позволявам веднъж в месеца и то по веднъж на ден.

venera_lom 18th August 2009 18:48

кафето съдържа антиоксиданти; от кафе се ОТСЛАБВА, сеа зависи каква ти е целта и от това зависи дали да го пиеш или не ..

innna 19th August 2009 10:52

Аз пия по два пъти на ден една чаша /не много малка/, но без захар, само с мляко! Помага ми да се чувствам доста по-добре, по принцип съм с ниско кръвно...Виж, вече 3 в 1 не знам как може да го пие някой! :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.