Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   495 cc (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=15240)

Ivoniii 18th January 2018 11:00

495 cc
 
Здравейте, прекрасни момичета! Искам да изкажа благодарностите си към вас, за споделения опит! :2015:
Чета ви от три години и благодарение на вас направих своя избор за хирург, импланти, размер... както и намерих отговори на хилядите въпроси, които ме вълнуваха!
Пиша за пръв път и накратко ще разкажа за моите емоции. След раждане и кърмене от едни прекрасни гърди размер 75С, останаха едни гърди 75В с птоза 2-ра степен. След три години размишления стигнах до консултация с идеята за старото 75С. Възможностите, които ми предложи хирурга, който избрах ( категорично) бяха две: 1) 75С с обиране и белег тип котва, без гаранция за перфектни естетически резултати; или 2) 495 СС ( което структурата и формата на гърдите ми позволяват) с разрез под гърдата и перфектни естетически резултати; Тръгнах си шокирана, мислех си: " На 164 см. височина, 52 кг. това е много! Влязох пак във форума, препрочетох някой теми, изписани от опитните дами тук и след два дни се обадих в клиниката да съобщя, че желанието ми е да сложим големия кубик.
На 11.01.18 г. ми беше операцията. Всичко мина повече от добре, излязох много леко от упойката, болки нямах, липсваше дори силната мускулна треска, усещането беше само един лек дискомфорт ( аз съм човек, който припада при едно вземане на кръв).
На третия ден видях резултата без медицинския сутиен, мога да кажа, че надмина очакванията ми :) От четвъртия ден съм на работа и започнах да шофирам, задачките в ежедневието си върша от самото начало, естествено без да вдигам тежко.
Ако някоя дама желае снимки мога да и изпратя на мейл. За въпроси, ако мога да бъда полезна ( въпреки нищожния си опит) също съм на разположение :)

Dayana B. 18th January 2018 13:22

Честитооо!!!Много да им се радваш!Колко е хубаво човек да се хареса и да бъде доволен. :)
А кой те оперира ?

Ivoniii 18th January 2018 14:59

Благодаря! :) Оперира ме доктор Ильо Стоянов.

Nina_Z 19th January 2018 13:14

Здравей,би ли ми пратила снимки преди и след ако може?Както и всякаква информация относно престой,дренажи и т.н. мейла ми е ninazhelyazkova@abv.bg.Благодаря предварително

Dayana B. 19th January 2018 16:55

Може ли и на мен снимки :)
daqnaburlanova@abv.bg
Мерси!

Ivoniii 19th January 2018 17:27

Имате поща мацки :1259:

ina.ina 19th January 2018 18:38

:wellcome:
Честито и със здраве да си ги носиш!

PlasticLady 19th January 2018 21:04

И на мен и на мен!
plasticlady@abv.bg

El_83 20th January 2018 06:52

Супер, със здраве да си ги носиш. При мен не можеше само с по голям кубик и се наложи И повдигане.
Моля, и аз за снимки elito011@abv.bg

Ivoniii 20th January 2018 11:29

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 812662)
:wellcome:
Честито и със здраве да си ги носиш!


Благодаря, ina.ina! Специално благодаря и за споделения ти опит, много твои мнения съм изчела във форума, беше ми много полезна.:2046:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.